KanalSport Divisionen, Pulje 3 (2015)

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
639043
1 Fr 07-08-15
Kl. 19:00
Jammerbugt FC Aarhus Fremad Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) 2-1
639041
1 Fr 07-08-15
Kl. 19:00
Thisted Skovbakken Sparekassen Thy Arena 0-0
639044
1 08-08-15
Kl. 14:00
Brabrand Middelfart Brabrand IF's Idrætsanlæg 2-0
639042
1 08-08-15
Kl. 15:00
Odder Kolding IF Spektrum Odder 0-1
639045
2 15-08-15
Kl. 13:00
Skovbakken Odder Vejlby/Risskov Centret 1-2
639046
2 15-08-15
Kl. 14:00
Middelfart Thisted Middelfart Stadion 2-1
639047
2 15-08-15
Kl. 15:00
Kolding IF Jammerbugt FC Autocentralen Park (Kolding Stadion) 5-1
639048
2 15-08-15
Kl. 15:00
Aarhus Fremad Brabrand Riisvangen Stadion 2-4
639049
3 Fr 21-08-15
Kl. 18:30
Jammerbugt FC Skovbakken Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) 3-1
639051
3 22-08-15
Kl. 14:00
Brabrand Kolding IF Brabrand IF's Idrætsanlæg 1-0
639052
3 22-08-15
Kl. 15:00
Aarhus Fremad Middelfart Riisvangen Stadion 1-2
639050
3 22-08-15
Kl. 15:00
Odder Thisted Spektrum Odder 1-5
639054
4 Fr 28-08-15
Kl. 19:00
Thisted Jammerbugt FC Sparekassen Thy Arena 4-2
639053
4 29-08-15
Kl. 13:00
Skovbakken Brabrand Vejlby/Risskov Centret 1-1
639055
4 29-08-15
Kl. 14:00
Middelfart Odder Middelfart Stadion 2-1
639056
4 29-08-15
Kl. 15:00
Kolding IF Aarhus Fremad Autocentralen Park (Kolding Stadion) 2-1
639057
5 Fr 04-09-15
Kl. 18:00
Aarhus Fremad Skovbakken Riisvangen Stadion 4-0
639059
5 05-09-15
Kl. 15:00
Jammerbugt FC Odder Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) 1-1
639060
5 05-09-15
Kl. 15:00
Kolding IF Middelfart Autocentralen Park (Kolding Stadion) 2-3
639062
6 Fr 11-09-15
Kl. 19:00
Thisted Aarhus Fremad Sparekassen Thy Arena 2-1
639061
6 12-09-15
Kl. 13:00
Skovbakken Kolding IF Vejlby/Risskov Centret 3-1
639063
6 12-09-15
Kl. 15:00
Odder Brabrand Spektrum Odder 4-0
639064
6 13-09-15
Kl. 13:00
Middelfart Jammerbugt FC Middelfart Stadion 3-1
639065
7 19-09-15
Kl. 14:00
Middelfart Skovbakken Middelfart Stadion 2-1
639068
7 19-09-15
Kl. 14:00
Brabrand Jammerbugt FC Ceres Park 0-0
639067
7 19-09-15
Kl. 15:00
Aarhus Fremad Odder Riisvangen Stadion 0-0
639066
7 19-09-15
Kl. 16:00
Kolding IF Thisted Autocentralen Park (Kolding Stadion) 0-3
639058
5 Ti 22-09-15
Kl. 17:00
Brabrand Thisted Langkær Gymnasiums bane 1-1
639069
8 26-09-15
Kl. 13:00
Skovbakken Middelfart Vejlby/Risskov Centret 0-1
639071
8 26-09-15
Kl. 15:00
Odder Aarhus Fremad Spektrum Odder 3-3
639072
8 26-09-15
Kl. 15:00
Jammerbugt FC Brabrand Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) 0-1
639070
8 27-09-15
Kl. 13:00
Thisted Kolding IF Sparekassen Thy Arena 4-3
639076
9 03-10-15
Kl. 14:00
Middelfart Brabrand Middelfart Stadion 2-3
639074
9 03-10-15
Kl. 15:00
Aarhus Fremad Jammerbugt FC Riisvangen Stadion 4-1
639075
9 03-10-15
Kl. 15:00
Kolding IF Odder Autocentralen Park (Kolding Stadion) 1-1
639073
9 04-10-15
Kl. 13:00
Skovbakken Thisted Vejlby/Risskov Centret 0-3
639080
10 10-10-15
Kl. 14:00
Brabrand Aarhus Fremad Ceres Park 1-0
639078
10 10-10-15
Kl. 15:00
Odder Skovbakken Spektrum Odder 2-3
639079
10 10-10-15
Kl. 15:00
Jammerbugt FC Kolding IF Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) 2-1
639077
10 11-10-15
Kl. 13:00
Thisted Middelfart Sparekassen Thy Arena 5-1
639081
11 17-10-15
Kl. 13:00
Skovbakken Jammerbugt FC Vejlby/Risskov Centret 2-3
639084
11 17-10-15
Kl. 14:00
Middelfart Aarhus Fremad Middelfart Stadion 1-2
639083
11 17-10-15
Kl. 15:00
Kolding IF Brabrand Autocentralen Park (Kolding Stadion) 1-1
639082
11 18-10-15
Kl. 13:00
Thisted Odder Sparekassen Thy Arena 3-0
639087
12 24-10-15
Kl. 14:00
Brabrand Skovbakken Brabrand IF's Idrætsanlæg 4-1
639088
12 24-10-15
Kl. 15:00
Aarhus Fremad Kolding IF Riisvangen Stadion 3-1
639085
12 24-10-15
Kl. 15:00
Odder Middelfart Spektrum Odder 1-1
639086
12 24-10-15
Kl. 15:00
Jammerbugt FC Thisted Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) 1-3
639089
13 31-10-15
Kl. 14:00
Skovbakken Aarhus Fremad Vejlby/Risskov Centret 0-2
639090
13 31-10-15
Kl. 14:00
Thisted Brabrand Sparekassen Thy Arena 4-1
639091
13 31-10-15
Kl. 14:00
Odder Jammerbugt FC Spektrum Odder 3-2
639092
13 31-10-15
Kl. 14:00
Middelfart Kolding IF Middelfart Stadion 2-0
639093
14 07-11-15
Kl. 14:00
Jammerbugt FC Middelfart Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) 2-0
639094
14 07-11-15
Kl. 14:00
Brabrand Odder Brabrand IF's Idrætsanlæg 6-1
639095
14 07-11-15
Kl. 14:00
Aarhus Fremad Thisted Riisvangen Stadion 2-1
639096
14 07-11-15
Kl. 14:00
Kolding IF Skovbakken Autocentralen Park (Kolding Stadion) 1-2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til Divisionsforeningen på mail eller telefon 3525 1545