Kvalifikationsliga (2016)

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
358535
Kampfakta
1 09-04-16
Kl. 12:30
Varde Sundby Sydbank Stadion 1-1
358536
Kampfakta
1 10-04-16
Kl. 13:30
Team Viborg ASA, Aarhus Kunstgræs Liseborg 2-2
358538
Kampfakta
2 16-04-16
Kl. 12:30
ASA, Aarhus Varde Frederiksbjerg Idrætscenter 1-4
358537
Kampfakta
2 16-04-16
Kl. 13:00
Sundby BSF Sundby/Kløvermarken 2-3
358539
Kampfakta
2 17-04-16
Kl. 13:00
Næsby BK Team Viborg ALPI Arena Næsby 5-3
358554
Kampfakta
3 23-04-16
Kl. 12:00
Varde Næsby BK Sydbank Stadion 1-2
358553
Kampfakta
3 23-04-16
Kl. 13:00
Sundby ASA, Aarhus Sundby/Kløvermarken 1-1
358540
Kampfakta
3 23-04-16
Kl. 13:30
Team Viborg BSF Kunstgræs Liseborg 2-1
358559
Kampfakta
4 30-04-16
Kl. 13:00
Næsby BK ASA, Aarhus ALPI Arena Næsby 2-0
358560
Kampfakta
4 30-04-16
Kl. 13:30
Team Viborg Sundby Kunstgræs Liseborg 1-2
358558
Kampfakta
4 30-04-16
Kl. 15:15
BSF Varde Ballerup Idrætspark 3-0
358534
Kampfakta
1 On 04-05-16
Kl. 19:00
BSF Næsby BK Ballerup Idrætspark 0-1
358561
Kampfakta
5 07-05-16
Kl. 12:00
ASA, Aarhus BSF Frederiksbjerg Idrætscenter 0-1
358563
Kampfakta
5 07-05-16
Kl. 13:00
Sundby Næsby BK Kunst, Sundby/Kløvermarken 1-1
358566
Kampfakta
6 21-05-16
Kl. 12:30
ASA, Aarhus Team Viborg Frederiksbjerg Idrætscenter 4-2
358564
Kampfakta
6 21-05-16
Kl. 13:00
Næsby BK BSF ALPI Arena Næsby 0-2
358565
Kampfakta
6 21-05-16
Kl. 13:00
Sundby Varde Sundby/Kløvermarken 0-3
358578
Kampfakta
10 On 25-05-16
Kl. 19:00
Team Viborg Varde Kunstgræs Liseborg 0-2
358568
Kampfakta
7 28-05-16
Kl. 12:00
Varde ASA, Aarhus Sydbank Stadion 4-0
358567
Kampfakta
7 28-05-16
Kl. 13:00
BSF Sundby Ballerup Idrætspark 2-1
358569
Kampfakta
7 29-05-16
Kl. 13:30
Team Viborg Næsby BK Liseborgcentret 1-2
358571
Kampfakta
8 04-06-16
Kl. 12:30
ASA, Aarhus Sundby Frederiksbjerg Idrætscenter 0-0
358572
Kampfakta
8 04-06-16
Kl. 13:00
Næsby BK Varde ALPI Arena Næsby 1-1
358570
Kampfakta
8 04-06-16
Kl. 15:15
BSF Team Viborg Ballerup Idrætspark 4-1
358575
Kampfakta
9 11-06-16
Kl. 12:00
Sundby Team Viborg Kunst, Sundby/Kløvermarken 4-2
358573
Kampfakta
9 11-06-16
Kl. 12:30
Varde BSF Sydbank Stadion 2-1
358574
Kampfakta
9 11-06-16
Kl. 13:00
ASA, Aarhus Næsby BK Frederiksbjerg Idrætscenter 0-0
358576
Kampfakta
10 18-06-16
Kl. 13:00
BSF ASA, Aarhus Ballerup Idrætspark 2-0
358577
Kampfakta
10 18-06-16
Kl. 13:00
Næsby BK Sundby ALPI Arena Næsby 2-4
358562
Kampfakta
5 18-06-16
Kl. 13:00
Varde Team Viborg Sydbank Stadion 6-1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU på mail eller telefon 4326 2222