2. division, Pulje 1 (2017)

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
743258
Kampfakta
1 06-08-16
Kl. 13:00
HIK Fredensborg BI Gentofte Sportspark Opv. kunst 0-2
743256
Kampfakta
1 06-08-16
Kl. 15:00
B 93 Brønshøj Østerbro Stadion 4-1
743257
Kampfakta
1 06-08-16
Kl. 15:00
Frem Avarta Valby IP, Stadion 1-2
743259
Kampfakta
1 07-08-16
Kl. 13:00
Holbæk B&I Hvidovre SuRi Park 2-2
743262
Kampfakta
2 13-08-16
Kl. 13:00
Fredensborg BI Frem Fredensborg Stadion 0-0
743260
Kampfakta
2 13-08-16
Kl. 15:00
B 93 Hvidovre Østerbro Stadion 1-3
743261
Kampfakta
2 13-08-16
Kl. 15:00
Brønshøj Holbæk B&I Tingbjerg I P 1-1
743263
Kampfakta
2 14-08-16
Kl. 13:00
Avarta HIK Espelundens Idrætsanlæg 3-0
743265
Kampfakta
3 20-08-16
Kl. 15:00
Frem B 93 Valby IP, Stadion 2-0
743266
Kampfakta
3 21-08-16
Kl. 13:00
Avarta Brønshøj Espelundens Idrætsanlæg 1-1
743267
Kampfakta
3 21-08-16
Kl. 13:00
Holbæk B&I HIK SuRi Park 1-2
743264
Kampfakta
3 21-08-16
Kl. 15:00
Hvidovre Fredensborg BI Avedøre Stadion 3-1
743270
Kampfakta
4 27-08-16
Kl. 13:00
HIK Frem Gentofte Sportspark Opv. kunst 1-2
743271
Kampfakta
4 27-08-16
Kl. 13:00
Fredensborg BI Avarta Fredensborg Stadion 1-2
743268
Kampfakta
4 27-08-16
Kl. 15:00
B 93 Holbæk B&I Østerbro Stadion 1-2
743269
Kampfakta
4 27-08-16
Kl. 15:00
Brønshøj Hvidovre Tingbjerg I P 0-0
743275
Kampfakta
5 03-09-16
Kl. 15:00
Frem Brønshøj Valby IP, Stadion 0-2
743273
Kampfakta
5 04-09-16
Kl. 13:00
Holbæk B&I Fredensborg BI SuRi Park 2-2
743274
Kampfakta
5 04-09-16
Kl. 13:00
Avarta B 93 Espelundens Idrætsanlæg 0-1
743272
Kampfakta
5 04-09-16
Kl. 15:00
Hvidovre HIK Avedøre Stadion 2-1
743279
Kampfakta
6 Fr 09-09-16
Kl. 19:00
Holbæk B&I Avarta SuRi Park 2-2
743277
Kampfakta
6 10-09-16
Kl. 13:00
HIK B 93 Gentofte Sportspark Opv. kunst 0-2
743278
Kampfakta
6 10-09-16
Kl. 13:00
Fredensborg BI Brønshøj Fredensborg Stadion 1-0
743276
Kampfakta
6 10-09-16
Kl. 15:00
Frem Hvidovre Valby IP, Stadion 1-1
743281
Kampfakta
7 17-09-16
Kl. 15:00
Brønshøj HIK Tingbjerg I P 1-2
743282
Kampfakta
7 17-09-16
Kl. 15:00
Frem Holbæk B&I Valby IP, Stadion 5-1
743283
Kampfakta
7 18-09-16
Kl. 13:00
Avarta Hvidovre Espelundens Idrætsanlæg 2-0
743285
Kampfakta
8 Fr 23-09-16
Kl. 18:30
HIK Avarta Gentofte Sportspark Opv. kunst 2-3
743284
Kampfakta
8 24-09-16
Kl. 13:00
B 93 Frem Østerbro Stadion 1-1
743287
Kampfakta
8 24-09-16
Kl. 13:00
Fredensborg BI Hvidovre Fredensborg Stadion 0-2
743286
Kampfakta
8 25-09-16
Kl. 13:00
Holbæk B&I Brønshøj SuRi Park 1-2
743291
Kampfakta
9 Fr 30-09-16
Kl. 18:30
Hvidovre B 93 Kæmpernes Arena 0-1
743289
Kampfakta
9 01-10-16
Kl. 13:00
HIK Holbæk B&I Gentofte Sportspark Opv. kunst 3-1
743288
Kampfakta
9 01-10-16
Kl. 15:00
Brønshøj Frem Tingbjerg I P 1-0
743290
Kampfakta
9 02-10-16
Kl. 13:00
Avarta Fredensborg BI Espelundens Idrætsanlæg 4-0
743280
Kampfakta
7 On 05-10-16
Kl. 19:00
B 93 Fredensborg BI Østerbro Stadion 0-2
743436
Kampfakta
10 08-10-16
Kl. 13:00
Fredensborg BI Holbæk B&I Fredensborg Stadion 1-0
743292
Kampfakta
10 08-10-16
Kl. 15:00
B 93 HIK Østerbro Stadion 4-2
743293
Kampfakta
10 08-10-16
Kl. 15:00
Brønshøj Avarta Tingbjerg I P 2-3
743435
Kampfakta
10 08-10-16
Kl. 15:00
Hvidovre Frem Kæmpernes Arena 4-1
743437
Kampfakta
11 Fr 14-10-16
Kl. 18:30
Hvidovre Avarta Kæmpernes Arena 0-0
743440
Kampfakta
11 15-10-16
Kl. 13:00
HIK Brønshøj Gentofte Sportspark Opv. kunst 0-3
743438
Kampfakta
11 15-10-16
Kl. 15:00
Frem Fredensborg BI Valby IP, Stadion 3-2
743439
Kampfakta
11 16-10-16
Kl. 13:00
Holbæk B&I B 93 SuRi Park 2-3
743441
Kampfakta
12 Fr 21-10-16
Kl. 18:30
Hvidovre Holbæk B&I Kæmpernes Arena 2-1
743444
Kampfakta
12 22-10-16
Kl. 13:00
Fredensborg BI HIK Fredensborg Stadion 0-4
743442
Kampfakta
12 22-10-16
Kl. 15:00
Brønshøj B 93 Tingbjerg I P 2-1
743443
Kampfakta
12 23-10-16
Kl. 13:00
Avarta Frem Espelundens Idrætsanlæg 1-1
743445
Kampfakta
13 29-10-16
Kl. 14:00
B 93 Avarta Østerbro Stadion 0-0
743446
Kampfakta
13 29-10-16
Kl. 14:00
Brønshøj Fredensborg BI Tingbjerg I P 3-0
743447
Kampfakta
13 29-10-16
Kl. 14:00
HIK Hvidovre Gentofte Sportspark Opv. kunst 0-1
743448
Kampfakta
13 29-10-16
Kl. 14:00
Holbæk B&I Frem SuRi Park 0-1
743449
Kampfakta
14 05-11-16
Kl. 14:00
Frem HIK Valby IP, Stadion 3-1
743450
Kampfakta
14 05-11-16
Kl. 14:00
Avarta Holbæk B&I Espelundens Idrætsanlæg 2-1
743451
Kampfakta
14 05-11-16
Kl. 14:00
Fredensborg BI B 93 Fredensborg Stadion 0-1
743452
Kampfakta
14 05-11-16
Kl. 14:00
Hvidovre Brønshøj Kæmpernes Arena 3-3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til Divisionsforeningen på mail eller telefon 3525 1545