Herre-DS, Pulje 4 (2017)

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
945171
Kampfakta
1 Fr 05-08-16
Kl. 19:00
AaB Aarhus Fremad AaB's Anlæg 1-3
945169
Kampfakta
1 06-08-16
Kl. 14:30
Vatanspor Holstebro B Sødalskolen 3-1
945167
Kampfakta
1 06-08-16
Kl. 15:30
VSK Aarhus Lystrup IF Vejlby/Risskov Centret 2-2
945172
Kampfakta
2 13-08-16
Kl. 13:00
FC Skanderborg AaB Fælleden 1-2
945226
Kampfakta
11 13-08-16
Kl. 13:00
Randers Freja Lystrup IF Randers Stadion 4-3
945223
Kampfakta
11 13-08-16
Kl. 15:15
VSK Aarhus IF Lyseng Vejlby/Risskov Centret 0-1
945175
Kampfakta
2 14-08-16
Kl. 13:00
Holstebro B IF Skjold Sæby Holstebro Idrætspark 2-1
945176
Kampfakta
2 14-08-16
Kl. 14:00
Aarhus Fremad Vatanspor Riisvangen Stadion 2-2
945181
Kampfakta
3 Fr 19-08-16
Kl. 18:45
AaB Vatanspor AaB's Anlæg 1-1
945177
Kampfakta
3 20-08-16
Kl. 13:00
FC Skanderborg Lystrup IF Wannafind Stadion 0-2
945180
Kampfakta
3 20-08-16
Kl. 13:00
Randers Freja IF Lyseng Randers Stadion 2-2
945179
Kampfakta
3 20-08-16
Kl. 13:30
IF Skjold Sæby Aarhus Fremad Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby 1-3
945178
Kampfakta
3 21-08-16
Kl. 17:00
VSK Aarhus Holstebro B Vejlby/Risskov Centret 2-2
945168
Kampfakta
1 Ti 23-08-16
Kl. 18:45
IF Skjold Sæby IF Lyseng Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby 0-1
945170
Kampfakta
1 On 24-08-16
Kl. 18:45
Randers Freja FC Skanderborg Randers Stadion 1-3
945182
Kampfakta
4 27-08-16
Kl. 11:00
Lystrup IF AaB Lystrup Idrætsanlæg 1-1
945183
Kampfakta
4 27-08-16
Kl. 14:00
IF Lyseng FC Skanderborg Lyseng Idrætspark 2-2
945185
Kampfakta
4 28-08-16
Kl. 13:00
Holstebro B Randers Freja Holstebro Idrætspark 3-1
945186
Kampfakta
4 28-08-16
Kl. 14:00
Aarhus Fremad VSK Aarhus Riisvangen Stadion 1-2
945184
Kampfakta
4 28-08-16
Kl. 14:30
Vatanspor IF Skjold Sæby Sødalskolen 3-0
945187
Kampfakta
5 03-09-16
Kl. 13:00
FC Skanderborg Holstebro B Wannafind Stadion 3-1
945189
Kampfakta
5 03-09-16
Kl. 13:00
Lystrup IF IF Lyseng Lystrup Idrætsanlæg 0-0
945190
Kampfakta
5 03-09-16
Kl. 13:00
Randers Freja Aarhus Fremad Randers Stadion 0-4
945191
Kampfakta
5 03-09-16
Kl. 13:00
AaB IF Skjold Sæby AaB's Anlæg 5-3
945188
Kampfakta
5 03-09-16
Kl. 15:30
VSK Aarhus Vatanspor Vejlby/Risskov Centret 0-2
945196
Kampfakta
6 10-09-16
Kl. 13:00
Aarhus Fremad FC Skanderborg Riisvangen Stadion 2-0
945193
Kampfakta
6 10-09-16
Kl. 14:00
IF Lyseng AaB Lyseng Idrætspark 2-2
945192
Kampfakta
6 11-09-16
Kl. 12:00
IF Skjold Sæby VSK Aarhus Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby 0-5
945195
Kampfakta
6 11-09-16
Kl. 13:00
Holstebro B Lystrup IF Holstebro Idrætspark 5-0
945194
Kampfakta
6 11-09-16
Kl. 15:30
Vatanspor Randers Freja Sødalskolen 1-1
945197
Kampfakta
7 17-09-16
Kl. 13:00
FC Skanderborg Vatanspor Wannafind Stadion 1-4
945198
Kampfakta
7 17-09-16
Kl. 13:00
Lystrup IF Aarhus Fremad Lystrup Idrætsanlæg 1-3
945200
Kampfakta
7 17-09-16
Kl. 13:00
Randers Freja IF Skjold Sæby Randers Stadion 3-1
945199
Kampfakta
7 17-09-16
Kl. 14:00
IF Lyseng Holstebro B Lyseng Idrætspark 5-1
945201
Kampfakta
7 18-09-16
Kl. 13:00
AaB VSK Aarhus AaB's Anlæg 5-1
945203
Kampfakta
8 24-09-16
Kl. 13:30
IF Skjold Sæby FC Skanderborg Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby 1-0
945205
Kampfakta
8 24-09-16
Kl. 15:00
AaB Holstebro B AaB's Anlæg 1-5
945202
Kampfakta
8 24-09-16
Kl. 15:30
VSK Aarhus Randers Freja Vejlby/Risskov Centret 2-5
945206
Kampfakta
8 25-09-16
Kl. 14:00
Aarhus Fremad IF Lyseng Riisvangen Stadion 2-3
945204
Kampfakta
8 25-09-16
Kl. 14:30
Vatanspor Lystrup IF Sødalskolen 0-0
945207
Kampfakta
9 01-10-16
Kl. 13:00
FC Skanderborg VSK Aarhus Wannafind Stadion 1-4
945208
Kampfakta
9 01-10-16
Kl. 13:00
Lystrup IF IF Skjold Sæby Lystrup Idrætsanlæg 0-2
945216
Kampfakta
9 01-10-16
Kl. 13:00
Randers Freja AaB Randers Stadion 1-4
945215
Kampfakta
9 01-10-16
Kl. 14:00
IF Lyseng Vatanspor Lyseng Idrætspark 1-0
945217
Kampfakta
9 02-10-16
Kl. 13:00
Holstebro B Aarhus Fremad Holstebro Idrætspark 2-2
945218
Kampfakta
10 08-10-16
Kl. 13:00
FC Skanderborg Randers Freja Wannafind Stadion 2-1
945219
Kampfakta
10 08-10-16
Kl. 13:00
Lystrup IF VSK Aarhus Lystrup Idrætsanlæg 1-2
945222
Kampfakta
10 08-10-16
Kl. 13:00
Aarhus Fremad AaB Riisvangen Stadion 4-4
945220
Kampfakta
10 08-10-16
Kl. 14:00
IF Lyseng IF Skjold Sæby Lyseng Idrætspark 2-1
945221
Kampfakta
10 08-10-16
Kl. 15:00
Holstebro B Vatanspor Holstebro Idrætspark 5-2
945227
Kampfakta
11 15-10-16
Kl. 13:00
AaB FC Skanderborg AaB's Anlæg 2-3
945173
Kampfakta
2 15-10-16
Kl. 13:00
Lystrup IF Randers Freja Lystrup Idrætsanlæg 5-3
945224
Kampfakta
11 15-10-16
Kl. 13:30
IF Skjold Sæby Holstebro B Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby 1-0
945174
Kampfakta
2 15-10-16
Kl. 14:00
IF Lyseng VSK Aarhus Lyseng Idrætspark 4-0
945225
Kampfakta
11 16-10-16
Kl. 14:30
Vatanspor Aarhus Fremad Sødalskolen 1-1
945228
Kampfakta
12 22-10-16
Kl. 13:00
Lystrup IF FC Skanderborg Lystrup Idrætsanlæg 5-1
945230
Kampfakta
12 22-10-16
Kl. 13:00
Vatanspor AaB Sødalskolen 1-4
945229
Kampfakta
12 22-10-16
Kl. 14:00
IF Lyseng Randers Freja Lyseng Idrætspark 5-1
945231
Kampfakta
12 23-10-16
Kl. 13:00
Holstebro B VSK Aarhus Holstebro Idrætspark 3-2
945232
Kampfakta
12 23-10-16
Kl. 14:00
Aarhus Fremad IF Skjold Sæby Riisvangen Stadion 3-0
945233
Kampfakta
13 29-10-16
Kl. 13:00
FC Skanderborg IF Lyseng Wannafind Stadion 0-4
945236
Kampfakta
13 29-10-16
Kl. 13:00
Randers Freja Holstebro B Randers Stadion, kunstgræs 0-4
945237
Kampfakta
13 29-10-16
Kl. 13:00
AaB Lystrup IF AaB's Anlæg 0-1
945235
Kampfakta
13 29-10-16
Kl. 13:30
IF Skjold Sæby Vatanspor Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby 1-2
945234
Kampfakta
13 29-10-16
Kl. 16:00
VSK Aarhus Aarhus Fremad Vejlby/Risskov Centret 3-0
945242
Kampfakta
14 Fr 04-11-16
Kl. 18:00
Randers Freja Aarhus Fremad Randers Stadion, kunstgræs 1-1
945241
Kampfakta
14 Fr 04-11-16
Kl. 19:00
Holstebro B FC Skanderborg Holstebro Idrætspark 3-1
945238
Kampfakta
14 05-11-16
Kl. 13:30
IF Skjold Sæby AaB Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby 1-1
945239
Kampfakta
14 05-11-16
Kl. 14:00
IF Lyseng Lystrup IF Lyseng Kunstgræs 1-0
945240
Kampfakta
14 05-11-16
Kl. 14:15
Vatanspor VSK Aarhus Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus) 1-0
945243
Kampfakta
15 25-03-17
Kl. 12:00
FC Skanderborg Aarhus Fremad Fælleden kunstgræsbane 4-4
945245
Kampfakta
15 25-03-17
Kl. 13:00
Lystrup IF Holstebro B Hornslet Kunstgræsbane 2-1
945321
Kampfakta
15 25-03-17
Kl. 13:00
Randers Freja Vatanspor Randers Stadion 1-3
945322
Kampfakta
15 25-03-17
Kl. 13:00
AaB IF Lyseng AaB's Anlæg 0-2
945244
Kampfakta
15 26-03-17
Kl. 13:15
VSK Aarhus IF Skjold Sæby Kunstgræsbanen-Vejlby/Risskov Centret 2-2
945324
Kampfakta
16 01-04-17
Kl. 13:30
IF Skjold Sæby Randers Freja Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby 1-4
945327
Kampfakta
16 01-04-17
Kl. 15:00
Aarhus Fremad Lystrup IF Kunstgræsbane Riisvangen 0-2
945326
Kampfakta
16 02-04-17
Kl. 13:00
Holstebro B IF Lyseng Holstebro Idrætspark 1-1
945325
Kampfakta
16 02-04-17
Kl. 14:15
Vatanspor FC Skanderborg Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus) 3-1
945323
Kampfakta
16 02-04-17
Kl. 15:30
VSK Aarhus AaB Kunstgræsbanen-Vejlby/Risskov Centret 6-2
945358
Kampfakta
17 08-04-17
Kl. 13:00
FC Skanderborg IF Skjold Sæby Wannafind Stadion 4-2
945359
Kampfakta
17 08-04-17
Kl. 13:00
Lystrup IF Vatanspor Hornslet Kunstgræsbane 0-1
945360
Kampfakta
17 08-04-17
Kl. 14:00
IF Lyseng Aarhus Fremad Lyseng Kunstgræs 2-0
945361
Kampfakta
17 09-04-17
Kl. 13:00
Randers Freja VSK Aarhus Randers Stadion 0-2
945362
Kampfakta
17 09-04-17
Kl. 13:00
Holstebro B AaB Holstebro Idrætspark 2-0
945366
Kampfakta
18 15-04-17
Kl. 13:00
AaB Randers Freja AaB's Anlæg 1-2
945367
Kampfakta
18 15-04-17
Kl. 13:00
Aarhus Fremad Holstebro B Kunstgræsbane Riisvangen 3-4
945363
Kampfakta
18 15-04-17
Kl. 15:30
VSK Aarhus FC Skanderborg Vejlby/Risskov Centret 1-1
945365
Kampfakta
18 16-04-17
Kl. 14:30
Vatanspor IF Lyseng Sødalskolen 1-0
945364
Kampfakta
18 Ma 17-04-17
Kl. 13:00
IF Skjold Sæby Lystrup IF Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby 2-2
945371
Kampfakta
19 22-04-17
Kl. 13:00
Randers Freja FC Skanderborg Randers Stadion 3-0
945372
Kampfakta
19 22-04-17
Kl. 13:00
AaB Aarhus Fremad AaB's Anlæg 2-1
945369
Kampfakta
19 22-04-17
Kl. 13:30
IF Skjold Sæby IF Lyseng Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby 0-3
945370
Kampfakta
19 22-04-17
Kl. 14:30
Vatanspor Holstebro B Sødalskolen 0-0
945368
Kampfakta
19 22-04-17
Kl. 15:30
VSK Aarhus Lystrup IF Vejlby/Risskov Centret 0-0
945373
Kampfakta
20 29-04-17
Kl. 13:00
FC Skanderborg AaB Wannafind Stadion 2-2
945375
Kampfakta
20 29-04-17
Kl. 14:00
IF Lyseng VSK Aarhus Lyseng Idrætspark 5-0
945376
Kampfakta
20 30-04-17
Kl. 13:00
Holstebro B IF Skjold Sæby Holstebro Idrætspark 1-1
945377
Kampfakta
20 30-04-17
Kl. 13:00
Aarhus Fremad Vatanspor Riisvangen Stadion 2-2
945374
Kampfakta
20 30-04-17
Kl. 13:00
Lystrup IF Randers Freja Lystrup Idrætsanlæg 2-1
945378
Kampfakta
21 06-05-17
Kl. 13:00
FC Skanderborg Lystrup IF Wannafind Stadion 1-0
945381
Kampfakta
21 06-05-17
Kl. 13:00
Randers Freja IF Lyseng Randers Stadion 0-3
945382
Kampfakta
21 06-05-17
Kl. 13:00
AaB Vatanspor AaB's Anlæg 3-1
945380
Kampfakta
21 06-05-17
Kl. 13:30
IF Skjold Sæby Aarhus Fremad Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby 1-2
945379
Kampfakta
21 06-05-17
Kl. 16:30
VSK Aarhus Holstebro B Vejlby/Risskov Centret 0-0
945384
Kampfakta
22 To 11-05-17
Kl. 19:00
IF Lyseng FC Skanderborg Lyseng Idrætspark 3-2
945383
Kampfakta
22 13-05-17
Kl. 13:00
Lystrup IF AaB Lystrup Idrætsanlæg 6-2
945385
Kampfakta
22 13-05-17
Kl. 14:30
Vatanspor IF Skjold Sæby Sødalskolen 3-0
945386
Kampfakta
22 14-05-17
Kl. 13:00
Holstebro B Randers Freja Holstebro Idrætspark 5-1
945387
Kampfakta
22 14-05-17
Kl. 13:00
Aarhus Fremad VSK Aarhus Riisvangen Stadion 5-2
945453
Kampfakta
26 Ti 16-05-17
Kl. 19:00
Vatanspor Lystrup IF Sødalskolen 6-0
945390
Kampfakta
23 20-05-17
Kl. 13:00
Lystrup IF IF Lyseng Lystrup Idrætsanlæg 0-1
945391
Kampfakta
23 20-05-17
Kl. 13:00
Aarhus Fremad Randers Freja Riisvangen Stadion 2-0
945392
Kampfakta
23 20-05-17
Kl. 13:00
AaB IF Skjold Sæby AaB's Anlæg 3-2
945388
Kampfakta
23 20-05-17
Kl. 13:00
FC Skanderborg Holstebro B Wannafind Stadion 1-2
945389
Kampfakta
23 20-05-17
Kl. 15:30
VSK Aarhus Vatanspor Vejlby/Risskov Centret 0-2
945394
Kampfakta
24 To 25-05-17
Kl. 13:30
IF Lyseng AaB Lyseng Idrætspark 0-2
945395
Kampfakta
24 To 25-05-17
Kl. 14:30
Vatanspor Randers Freja Sødalskolen 1-10
945393
Kampfakta
24 27-05-17
Kl. 11:00
IF Skjold Sæby VSK Aarhus Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby 1-1
945397
Kampfakta
24 27-05-17
Kl. 15:00
Aarhus Fremad FC Skanderborg Riisvangen Stadion 1-1
945396
Kampfakta
24 28-05-17
Kl. 13:00
Holstebro B Lystrup IF Holstebro Idrætspark 2-2
945398
Kampfakta
25 03-06-17
Kl. 13:00
FC Skanderborg Vatanspor Wannafind Stadion 0-2
945399
Kampfakta
25 03-06-17
Kl. 13:00
Lystrup IF Aarhus Fremad Lystrup Idrætsanlæg 2-0
945449
Kampfakta
25 03-06-17
Kl. 13:00
Randers Freja IF Skjold Sæby Randers Stadion 3-1
945450
Kampfakta
25 03-06-17
Kl. 13:00
AaB VSK Aarhus AaB's Anlæg 2-3
945448
Kampfakta
25 03-06-17
Kl. 14:00
IF Lyseng Holstebro B Lyseng Idrætspark 2-1
945452
Kampfakta
26 Fr 09-06-17
Kl. 19:00
IF Skjold Sæby FC Skanderborg Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby 1-3
945454
Kampfakta
26 10-06-17
Kl. 13:00
AaB Holstebro B AaB's Anlæg 1-1
945455
Kampfakta
26 10-06-17
Kl. 15:00
Aarhus Fremad IF Lyseng Riisvangen Stadion 2-3
945451
Kampfakta
26 10-06-17
Kl. 17:00
VSK Aarhus Randers Freja Vejlby/Risskov Centret 3-0
945458
Kampfakta
27 17-06-17
Kl. 11:00
IF Lyseng Vatanspor Lyseng Idrætspark 2-1
945457
Kampfakta
27 17-06-17
Kl. 13:00
Lystrup IF IF Skjold Sæby Lystrup Idrætsanlæg 5-0
945460
Kampfakta
27 17-06-17
Kl. 14:30
Holstebro B Aarhus Fremad Idrætscenter Vest 0-3
945459
Kampfakta
27 17-06-17
Kl. 15:30
Randers Freja AaB Randers Stadion 4-2
945456
Kampfakta
27 17-06-17
Kl. 15:30
FC Skanderborg VSK Aarhus Wannafind Stadion 1-4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366