Turneringer og resultater

Turneringer & Resultater

U13 Drenge 2 (2004) 11M/9M - forår 2017, Pulje 754

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
254096
1 08-04-17
Kl. 09:30
Arden IF Nibe/Aars Arden Hallen 5-1
254097
1 09-04-17
Kl. 11:30
Hobro IK Tjele Vest Sport Hobro Kunstgræsbane 5-0
254099
2 Ma 17-04-17
Kl. 10:30
Nibe/Aars Tjele Vest Sport Aars Kunstgræsbane 3-3
254098
2 Ma 17-04-17
Kl. 12:00
Løgstør IF Arden IF Løgstør Stadion 0-10
256537
3 22-04-17
Kl. 09:30
Arden IF Hobro IK Arden Hallen 8-0
256536
3 22-04-17
Kl. 12:00
Løgstør IF Nibe/Aars Løgstør Stadion 0-4
256538
3 23-04-17
Kl. 14:00
Tjele Vest Sport Ranum-Overlade IK Vest Røddinghus 4-0
256540
4 29-04-17
Kl. 09:30
Arden IF Tjele Vest Sport Arden Hallen 5-0
256539
4 29-04-17
Kl. 10:30
Hobro IK Løgstør IF Hobro Kunstgræsbane 4-0
256541
4 29-04-17
Kl. 14:00
Nibe/Aars Ranum-Overlade IK Vest Aars Kunstgræsbane 6-0
256545
6 Ti 02-05-17
Kl. 18:15
Løgstør IF Ranum-Overlade IK Vest Løgstør Stadion 5-2
256542
5 06-05-17
Kl. 13:00
Tjele Vest Sport Løgstør IF Røddinghus 7-1
256543
5 06-05-17
Kl. 13:00
Ranum-Overlade IK Vest Arden IF Overlade Stadion 3-3
254095
1 Ti 09-05-17
Kl. 18:00
Ranum-Overlade IK Vest Løgstør IF Overlade Stadion 2-2
256544
5 On 10-05-17
Kl. 18:00
Hobro IK Nibe/Aars DS Arena 2-1
256546
Kampfakta
6 13-05-17
Kl. 10:00
Nibe/Aars Arden IF Aars Stadion 1-8
256547
6 14-05-17
Kl. 14:00
Tjele Vest Sport Hobro IK Løvel Stadion 2-0
256548
7 20-05-17
Kl. 09:30
Arden IF Løgstør IF Arden Hallen UHT !
256549
7 21-05-17
Kl. 14:00
Tjele Vest Sport Nibe/Aars Løvel Stadion 3-3
256553
8 On 24-05-17
Kl. 18:00
Ranum-Overlade IK Vest Tjele Vest Sport Overlade Stadion 1-1
256552
8 To 25-05-17
Kl. 10:30
Hobro IK Arden IF Hobro Kunstgræsbane HHT !
256551
8 28-05-17
Kl. 11:00
Nibe/Aars Løgstør IF Aars Kunstgræsbane 6-0
256555
9 28-05-17
Kl. 14:00
Tjele Vest Sport Arden IF Løvel Stadion 1-2
256554
9 Ma 29-05-17
Kl. 18:30
Løgstør IF Hobro IK Løgstør Stadion 1-1
256556
9 Ma 29-05-17
Kl. 18:30
Ranum-Overlade IK Vest Nibe/Aars Overlade Stadion 1-1
256550
7 To 01-06-17
Kl. 18:00
Hobro IK Ranum-Overlade IK Vest Hobro Kunstgræsbane HHT !
254100
2 04-06-17
Kl. 11:00
Ranum-Overlade IK Vest Hobro IK Overlade Stadion 3-3
256558
10 10-06-17
Kl. 11:00
Arden IF Ranum-Overlade IK Vest Arden Hallen 4-4
256559
10 10-06-17
Kl. 11:30
Nibe/Aars Hobro IK Aars Stadion UHT !
256557
10 10-06-17
Kl. 11:30
Løgstør IF Tjele Vest Sport Løgstør Stadion 2-1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller telefon 8939 9999

Bemærk:

Se hvordan forårets U13 Drenge ombrydes til efterårets U14 Drenge her.

I denne række spilles der med reglen "Ekstra spiller på banen".

I denne række spilles der med reglen "Fleksibel spilleform".

Puljevinderen skal spille JM. Læs mere her.

Indtast klubbens navn eller en del af navnet
Udvidet kampsøgning
Livescore søgning