U11 Drenge 3 8-mands (06) Forår, Pulje 2 (2017)

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
267046
1 Ti 11-04-17
Kl. 18:00
Frederiksværk Fodbold Klub Melby-Liseleje IF Frederiksværk Stadion 5-3
267050
2 On 19-04-17
Kl. 17:00
Jægerspris IK Ølstykke FC Møllegårdhallen 1-9
267045
Kampfakta
1 On 19-04-17
Kl. 18:00
Oversidder Stenløse BK
267053
3 To 20-04-17
Kl. 17:20
Melby-Liseleje IF FIF, Hillerød Melby Stadion 4-2
267052
2 Fr 21-04-17
Kl. 18:00
Helsinge Fodbold Oversidder Helsinge Stadion
267051
Kampfakta
2 22-04-17
Kl. 10:00
Stenløse BK Frederikssund FB Stenløse Stadion 10-1
267048
2 22-04-17
Kl. 11:15
Melby-Liseleje IF Hillerød Fodbold Melby Stadion 10-4
267049
2 23-04-17
Kl. 11:00
FIF, Hillerød Frederiksværk Fodbold Klub FIF-Stadion 2-6
267055
3 On 26-04-17
Kl. 19:00
Frederikssund FB Helsinge Fodbold Oppe-Sundby Stadion 6-3
267056
3 29-04-17
Kl. 10:00
Frederiksværk Fodbold Klub Jægerspris IK Frederiksværk Stadion 3-5
267054
Kampfakta
3 29-04-17
Kl. 10:00
Ølstykke FC Stenløse BK Ølstykke Stadion 5-4
267057
3 30-04-17
Kl. 10:00
Hillerød Fodbold Oversidder Hillerød Stadion
267059
4 On 03-05-17
Kl. 17:00
Jægerspris IK Melby-Liseleje IF Møllegårdhallen 2-7
267060
4 To 04-05-17
Kl. 17:00
Oversidder Frederikssund FB
267061
Kampfakta
4 06-05-17
Kl. 11:00
Stenløse BK Frederiksværk Fodbold Klub Stenløse Stadion 4-2
267058
4 07-05-17
Kl. 11:00
FIF, Hillerød Hillerød Fodbold FIF-Stadion 0-2
267062
4 Ma 08-05-17
Kl. 18:00
Helsinge Fodbold Ølstykke FC Helsinge Stadion 1-10
267044
1 Ti 09-05-17
Kl. 17:45
Frederikssund FB Jægerspris IK Oppe-Sundby Stadion 10-6
267063
Kampfakta
5 Ti 09-05-17
Kl. 18:45
Melby-Liseleje IF Stenløse BK Melby Stadion 2-3
267064
5 13-05-17
Kl. 10:00
Ølstykke FC Oversidder Ølstykke Stadion
267066
5 13-05-17
Kl. 10:00
Frederiksværk Fodbold Klub Helsinge Fodbold Frederiksværk Stadion 9-0
267065
5 14-05-17
Kl. 11:00
FIF, Hillerød Jægerspris IK FIF-Stadion 7-1
267069
6 On 17-05-17
Kl. 17:00
Jægerspris IK Hillerød Fodbold Møllegårdhallen 4-2
267068
6 On 17-05-17
Kl. 19:00
Frederikssund FB Ølstykke FC Oppe-Sundby Stadion 0-7
267070
6 To 18-05-17
Kl. 17:00
Oversidder Frederiksværk Fodbold Klub
267071
Kampfakta
6 To 18-05-17
Kl. 18:00
Stenløse BK FIF, Hillerød Stenløse Stadion 7-3
267072
6 Fr 19-05-17
Kl. 18:00
Helsinge Fodbold Melby-Liseleje IF Helsinge Stadion 0-12
267043
1 20-05-17
Kl. 10:00
Ølstykke FC FIF, Hillerød Ølstykke Stadion 4-1
267075
Kampfakta
7 On 24-05-17
Kl. 18:00
Jægerspris IK Stenløse BK Møllegårdhallen 3-3
267076
7 27-05-17
Kl. 10:00
Frederiksværk Fodbold Klub Frederikssund FB Frederiksværk Stadion 11-2
267073
7 27-05-17
Kl. 11:15
Melby-Liseleje IF Oversidder Melby Stadion
267077
7 28-05-17
Kl. 10:00
Hillerød Fodbold Ølstykke FC Hillerød Stadion 1-6
267074
7 28-05-17
Kl. 11:00
FIF, Hillerød Helsinge Fodbold FIF-Stadion 14-0
267079
8 On 31-05-17
Kl. 17:45
Frederikssund FB Melby-Liseleje IF Oppe-Sundby Stadion 4-3
267080
8 To 01-06-17
Kl. 17:00
Oversidder FIF, Hillerød
267078
8 03-06-17
Kl. 10:00
Ølstykke FC Frederiksværk Fodbold Klub Ølstykke Stadion 10-3
267084
9 Ti 06-06-17
Kl. 18:00
FIF, Hillerød Frederikssund FB FIF-Stadion 8-4
267081
Kampfakta
8 On 07-06-17
Kl. 18:00
Hillerød Fodbold Stenløse BK Hillerød Stadion 4-0
267085
9 On 07-06-17
Kl. 19:00
Jægerspris IK Oversidder Møllegårdhallen
267083
9 On 07-06-17
Kl. 19:00
Melby-Liseleje IF Ølstykke FC Melby Stadion 0-4
267086
Kampfakta
9 10-06-17
Kl. 10:00
Frederiksværk Fodbold Klub Hillerød Fodbold Frederiksværk Stadion 8-6
267087
Kampfakta
9 10-06-17
Kl. 10:00
Stenløse BK Helsinge Fodbold Stenløse Stadion 6-4
267067
5 On 14-06-17
Kl. 17:30
Hillerød Fodbold Frederikssund FB Hillerød Stadion 7-1
267082
8 On 14-06-17
Kl. 18:30
Helsinge Fodbold Jægerspris IK Helsinge Stadion 5-3
267047
1 18-06-17
Kl. 14:00
Hillerød Fodbold Helsinge Fodbold Hillerød Stadion 3-2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Husk også tilmelding til sommerens sjoveste stævne: Bakkens Fodbold Festival
http://www.dbusjaelland.dk/boern_og_unge/events_og_staevner/bakkens-fodbold-festival