U7 Drenge (10) 3M - Weekend/Forår 2017, Pulje 414 (2017)

Komplet kampprogram

Kampnr. Tidspunkt Hjemmehold Udehold Bane Score    
Lørdag 29-04-17 - Farsø Stadion - Arrangør: Farsø/Ullits IK
630811
Kl. 10:00 Fjerritslev IF Farsø/Ullits IK (3)
630812
Kl. 10:00 Farsø/Ullits IK (1) Farsø/Ullits IK (2)
630813
Kl. 10:15 Løgstør IF (1) Løgstør IF (2)
630814
Kl. 10:15 Aars IK (2) Aars IK (1)
630815
Kl. 10:30 Aars IK (1) Ranum-Overlade IK Vest
630816
Kl. 10:30 Farsø/Ullits IK (3) Aars IK (2)
630817
Kl. 10:45 Farsø/Ullits IK (2) Fjerritslev IF
630818
Kl. 10:45 Løgstør IF (2) Farsø/Ullits IK (1)
630819
Kl. 11:00 Aars IK (1) Farsø/Ullits IK (3)
630820
Kl. 11:00 Fjerritslev IF Løgstør IF (2)
630821
Kl. 11:15 Aars IK (2) Farsø/Ullits IK (2)
630822
Kl. 11:15 Ranum-Overlade IK Vest Løgstør IF (1)
630823
Kl. 11:30 Farsø/Ullits IK (3) Ranum-Overlade IK Vest
630824
Kl. 11:30 Løgstør IF (1) Farsø/Ullits IK (1)
Lørdag 13-05-17 - Løgstør Stadion - Arrangør: Løgstør IF
630825
Kl. 10:00 Ranum-Overlade IK Vest Fjerritslev IF
630826
Kl. 10:00 Løgstør IF (1) Farsø/Ullits IK (3)
630827
Kl. 10:15 Farsø/Ullits IK (2) Aars IK (1)
630828
Kl. 10:15 Løgstør IF (2) Aars IK (2)
630829
Kl. 10:30 Aars IK (1) Løgstør IF (2)
630830
Kl. 10:30 Fjerritslev IF Løgstør IF (1)
630831
Kl. 10:45 Farsø/Ullits IK (3) Farsø/Ullits IK (2)
630832
Kl. 10:45 Ranum-Overlade IK Vest Farsø/Ullits IK (1)
630833
Kl. 11:00 Farsø/Ullits IK (1) Fjerritslev IF
630834
Kl. 11:00 Farsø/Ullits IK (2) Ranum-Overlade IK Vest
630835
Kl. 11:15 Løgstør IF (1) Aars IK (2)
630836
Kl. 11:15 Løgstør IF (2) Farsø/Ullits IK (3)
630837
Kl. 11:30 Aars IK (1) Løgstør IF (1)
630838
Kl. 11:30 Aars IK (2) Farsø/Ullits IK (1)
Lørdag 10-06-17 - Aars Stadion - Arrangør: Aars IK
630839
Kl. 10:00 Farsø/Ullits IK (3) Ranum-Overlade IK Vest
630840
Kl. 10:00 Løgstør IF (1) Aars IK (1)
630841
Kl. 10:15 Farsø/Ullits IK (2) Løgstør IF (2)
630842
Kl. 10:15 Fjerritslev IF Aars IK (2)
630843
Kl. 10:30 Farsø/Ullits IK (1) Aars IK (1)
630844
Kl. 10:30 Ranum-Overlade IK Vest Løgstør IF (2)
630845
Kl. 10:45 Aars IK (1) Fjerritslev IF
630846
Kl. 10:45 Farsø/Ullits IK (3) Farsø/Ullits IK (1)
630847
Kl. 11:00 Farsø/Ullits IK (2) Løgstør IF (1)
630848
Kl. 11:00 Aars IK (2) Ranum-Overlade IK Vest
630849
Kl. 11:15 Fjerritslev IF Farsø/Ullits IK (3)
630850
Kl. 11:15 Farsø/Ullits IK (1) Farsø/Ullits IK (2)
630851
Kl. 11:30 Løgstør IF (1) Løgstør IF (2)
630852
Kl. 11:30 Aars IK (2) Aars IK (1)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 på mail eller telefon 8939 9910