Herrer Serie 6 11M/9M - Efterår 2017, Pulje 164 (2017)

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
110253
1 Fr 11-08-17
Kl. 18:00
Ravnkilde Nørager/Rørbæk IF Ravnkilde Stadion 1-3
110252
Kampfakta
1 Ma 21-08-17
Kl. 19:00
Sønderup/Suldrup IK Frem Doense/Vebbestrup IF Suldrup Stadion 4-3
110255
Kampfakta
1 Ti 22-08-17
Kl. 19:30
Hobro IK Valsgård IF 83 DS Arena 4-3
110256
2 27-08-17
Kl. 13:00
Doense/Vebbestrup IF Ravnkilde Tinghøj Stadion HHT!
110257
Kampfakta
2 27-08-17
Kl. 15:00
Nørager/Rørbæk IF Valsgård IF 83 Nørager IF's Anlæg 6-0
110258
2 Ma 28-08-17
Kl. 19:00
Sønderup/Suldrup IK Frem Hobro IK Suldrup Stadion UHT!
110260
3 Fr 01-09-17
Kl. 18:30
Ravnkilde Hobro IK Ravnkilde Stadion UHT!
110261
3 Ma 04-09-17
Kl. 18:30
Valsgård IF 83 Sønderup/Suldrup IK Frem Valsgård Stadion 2-0
110259
Kampfakta
3 Ti 05-09-17
Kl. 19:00
Doense/Vebbestrup IF Nørager/Rørbæk IF Tinghøj Stadion 0-5
110263
Kampfakta
4 Fr 08-09-17
Kl. 18:30
Ravnkilde Valsgård IF 83 Ravnkilde Stadion 5-2
110264
4 Ma 11-09-17
Kl. 18:00
Nørager/Rørbæk IF Sønderup/Suldrup IK Frem Nørager IF's Anlæg 5-2
110262
Kampfakta
4 Ti 12-09-17
Kl. 19:30
Hobro IK Doense/Vebbestrup IF DS Arena 6-1
110265
Kampfakta
5 16-09-17
Kl. 12:00
Valsgård IF 83 Doense/Vebbestrup IF Valsgård Stadion 3-3
110266
5 Ma 18-09-17
Kl. 18:00
Sønderup/Suldrup IK Frem Ravnkilde Suldrup Stadion 1-3
110267
5 Ti 19-09-17
Kl. 19:30
Hobro IK Nørager/Rørbæk IF DS Arena 0-3
110270
Kampfakta
6 23-09-17
Kl. 12:00
Valsgård IF 83 Hobro IK Valsgård Gl. Stadion 1-8
110269
6 24-09-17
Kl. 13:00
Nørager/Rørbæk IF Ravnkilde Nørager IF's Anlæg 1-0
110268
Kampfakta
6 Ma 25-09-17
Kl. 19:00
Doense/Vebbestrup IF Sønderup/Suldrup IK Frem Tinghøj Stadion 0-2
110271
Kampfakta
7 Fr 29-09-17
Kl. 18:30
Ravnkilde Doense/Vebbestrup IF Ravnkilde Stadion 12-2
110272
Kampfakta
7 30-09-17
Kl. 15:00
Valsgård IF 83 Nørager/Rørbæk IF Valsgård Stadion 1-1
110273
Kampfakta
7 Ma 02-10-17
Kl. 19:30
Hobro IK Sønderup/Suldrup IK Frem DS Arena 5-1
110275
8 07-10-17
Kl. 16:00
Hobro IK Ravnkilde DS Arena HHT!
110274
Kampfakta
8 08-10-17
Kl. 13:00
Nørager/Rørbæk IF Doense/Vebbestrup IF Nørager IF's Anlæg 4-1
110276
8 Ma 09-10-17
Kl. 19:00
Sønderup/Suldrup IK Frem Valsgård IF 83 Suldrup Stadion 4-3
110278
Kampfakta
9 15-10-17
Kl. 16:00
Valsgård IF 83 Ravnkilde Valsgård Stadion 6-1
110279
9 Ma 16-10-17
Kl. 19:00
Sønderup/Suldrup IK Frem Nørager/Rørbæk IF Suldrup Stadion 0-6
110277
Kampfakta
9 Ti 17-10-17
Kl. 19:00
Doense/Vebbestrup IF Hobro IK Tinghøj Stadion 3-3
110281
10 Fr 20-10-17
Kl. 17:30
Ravnkilde Sønderup/Suldrup IK Frem Ravnkilde Stadion 4-1
110282
10 22-10-17
Kl. 13:00
Nørager/Rørbæk IF Hobro IK Nørager IF's Anlæg UHT!
110280
Kampfakta
10 22-10-17
Kl. 15:00
Doense/Vebbestrup IF Valsgård IF 83 Tinghøj Stadion 1-1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller telefon 8939 9999

Bemærk:

Du kan finde information om rækken ved at læse rækkebeskrivelserne.

I denne række spilles der med reglen "Fleksibel spilleform".