Serie 6 - Efterår, Pulje 1

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
903685
1 On 16-08-17
Kl. 18:00
FC Gribskov Gadevang IF Græsted Stadion Resultatformidling
903689
1 Fr 18-08-17
Kl. 18:30
Vapnagård FK 72 Nødebo IF Borupgårdskolen Resultatformidling
903687
1 19-08-17
Kl. 13:00
Ramløse IF Oversidder Ramløsehallen
903688
1 20-08-17
Kl. 11:00
Helsingør IF Fodbold Melby-Liseleje IF Helsingør Idrætspark Resultatformidling
903686
1 20-08-17
Kl. 11:00
Frederiksværk FK Kvistgård IF Frederiksværk Stadion Resultatformidling
903690
1 20-08-17
Kl. 12:00
Tikøb IF Hornbæk IF Tikøb Gl. Stadion Resultatformidling
903691
2 On 23-08-17
Kl. 18:45
Hornbæk IF Vapnagård FK 72 Pedella Park Resultatformidling
903694
2 On 23-08-17
Kl. 18:45
Nødebo IF Helsingør IF Fodbold Nødebo Stadion Resultatformidling
903692
2 26-08-17
Kl. 13:30
Kvistgård IF Ramløse IF Kvistgård Idrætsanlæg Resultatformidling
903693
2 26-08-17
Kl. 14:15
Melby-Liseleje IF Frederiksværk FK Melby Stadion Resultatformidling
903695
2 27-08-17
Kl. 11:00
Gadevang IF Tikøb IF Gadevang Sportsplads Resultatformidling
903696
2 27-08-17
Kl. 11:00
Oversidder FC Gribskov
903698
3 Fr 01-09-17
Kl. 18:00
Ramløse IF FC Gribskov Ramløsehallen Resultatformidling
903699
3 02-09-17
Kl. 13:30
Kvistgård IF Melby-Liseleje IF Kvistgård Idrætsanlæg Resultatformidling
903697
3 03-09-17
Kl. 11:00
Frederiksværk FK Nødebo IF Frederiksværk Stadion Resultatformidling
903700
3 03-09-17
Kl. 11:00
Helsingør IF Fodbold Hornbæk IF Helsingør Idrætspark Resultatformidling
903701
3 03-09-17
Kl. 11:00
Vapnagård FK 72 Gadevang IF Borupgårdskolen Resultatformidling
903702
3 03-09-17
Kl. 11:00
Tikøb IF Oversidder Tikøb Gl. Stadion
903704
4 On 06-09-17
Kl. 18:00
FC Gribskov Tikøb IF Græsted Stadion Resultatformidling
903703
4 On 06-09-17
Kl. 19:00
Hornbæk IF Frederiksværk FK Pedella Park Kunstgræs Resultatformidling
903705
4 09-09-17
Kl. 11:45
Melby-Liseleje IF Ramløse IF Melby Stadion Resultatformidling
903707
4 10-09-17
Kl. 11:00
Gadevang IF Helsingør IF Fodbold Gadevang Sportsplads Resultatformidling
903708
4 10-09-17
Kl. 11:00
Oversidder Vapnagård FK 72
903706
4 Ma 11-09-17
Kl. 17:45
Nødebo IF Kvistgård IF Nødebo Stadion Resultatformidling
903710
5 Fr 15-09-17
Kl. 17:45
Ramløse IF Tikøb IF Ramløsehallen Resultatformidling
903713
5 16-09-17
Kl. 12:30
Melby-Liseleje IF Nødebo IF Melby Stadion Resultatformidling
903714
5 16-09-17
Kl. 13:30
Vapnagård FK 72 FC Gribskov Borupgårdskolen Resultatformidling
903711
5 16-09-17
Kl. 13:30
Kvistgård IF Hornbæk IF Kvistgård Idrætsanlæg Resultatformidling
903712
5 17-09-17
Kl. 11:00
Helsingør IF Fodbold Oversidder Helsingør Idrætspark
903709
5 17-09-17
Kl. 11:00
Frederiksværk FK Gadevang IF Frederiksværk Stadion Resultatformidling
903716
6 On 20-09-17
Kl. 17:30
FC Gribskov Helsingør IF Fodbold Græsted Stadion Resultatformidling
903717
6 On 20-09-17
Kl. 17:30
Nødebo IF Ramløse IF Nødebo Stadion Resultatformidling
903715
6 On 20-09-17
Kl. 19:00
Hornbæk IF Melby-Liseleje IF Pedella Park Kunstgræs Resultatformidling
903719
6 24-09-17
Kl. 11:00
Gadevang IF Kvistgård IF Gadevang Sportsplads Resultatformidling
903720
6 24-09-17
Kl. 11:00
Oversidder Frederiksværk FK
903718
6 24-09-17
Kl. 12:00
Tikøb IF Vapnagård FK 72 Tikøb Gl. Stadion Resultatformidling
903725
7 30-09-17
Kl. 12:30
Melby-Liseleje IF Gadevang IF Melby Stadion Resultatformidling
903723
7 30-09-17
Kl. 13:30
Kvistgård IF Oversidder Kvistgård Idrætsanlæg
903724
7 01-10-17
Kl. 11:00
Helsingør IF Fodbold Tikøb IF Helsingør Idrætspark Resultatformidling
903721
7 01-10-17
Kl. 11:00
Frederiksværk FK FC Gribskov Frederiksværk Stadion Resultatformidling
903722
7 01-10-17
Kl. 12:00
Ramløse IF Vapnagård FK 72 Ramløsehallen Resultatformidling
903726
7 01-10-17
Kl. 12:00
Nødebo IF Hornbæk IF Nødebo Stadion Resultatformidling
903728
8 On 04-10-17
Kl. 18:00
FC Gribskov Kvistgård IF Gribskovhallen Kunstgræs Resultatformidling
903727
8 On 04-10-17
Kl. 18:30
Hornbæk IF Ramløse IF Pedella Park Kunstgræs Resultatformidling
903729
8 08-10-17
Kl. 11:00
Vapnagård FK 72 Helsingør IF Fodbold Borupgårdskolen Resultatformidling
903731
8 08-10-17
Kl. 11:00
Gadevang IF Nødebo IF Gadevang Sportsplads Resultatformidling
903732
8 08-10-17
Kl. 11:00
Oversidder Melby-Liseleje IF
903730
8 08-10-17
Kl. 12:00
Tikøb IF Frederiksværk FK Tikøb Gl. Stadion Resultatformidling
903733
9 On 11-10-17
Kl. 18:00
Hornbæk IF Gadevang IF Pedella Park Kunstgræs Resultatformidling
903738
9 14-10-17
Kl. 12:00
Nødebo IF Oversidder Nødebo Stadion
903736
9 14-10-17
Kl. 13:30
Kvistgård IF Tikøb IF Kvistgård Idrætsanlæg Resultatformidling
903737
9 14-10-17
Kl. 14:15
Melby-Liseleje IF FC Gribskov Melby Stadion Resultatformidling
903734
9 15-10-17
Kl. 11:00
Frederiksværk FK Vapnagård FK 72 Frederiksværk Stadion Resultatformidling
903735
9 15-10-17
Kl. 12:00
Ramløse IF Helsingør IF Fodbold Ramløsehallen Resultatformidling
903739
10 On 25-10-17
Kl. 18:00
FC Gribskov Nødebo IF Gribskovhallen Kunstgræs Resultatformidling
903744
10 28-10-17
Kl. 11:00
Oversidder Hornbæk IF
903740
10 29-10-17
Kl. 11:00
Helsingør IF Fodbold Frederiksværk FK Helsingør Idrætspark Resultatformidling
903741
10 29-10-17
Kl. 11:00
Vapnagård FK 72 Kvistgård IF Borupgårdskolen Resultatformidling
903743
10 29-10-17
Kl. 12:00
Ramløse IF Gadevang IF Ramløsehallen Resultatformidling
903742
10 29-10-17
Kl. 14:00
Tikøb IF Melby-Liseleje IF Tikøb Gl. Stadion Resultatformidling
903745
11 On 01-11-17
Kl. 18:00
Hornbæk IF FC Gribskov Pedella Park Kunstgræs Resultatformidling
903748
11 04-11-17
Kl. 10:00
Melby-Liseleje IF Vapnagård FK 72 Melby Stadion Resultatformidling
903749
11 04-11-17
Kl. 12:00
Nødebo IF Tikøb IF Nødebo Stadion Resultatformidling
903747
11 04-11-17
Kl. 13:30
Kvistgård IF Helsingør IF Fodbold Kvistgård Idrætsanlæg Resultatformidling
903746
11 05-11-17
Kl. 11:00
Frederiksværk FK Ramløse IF Frederiksværk Stadion Resultatformidling
903750
11 05-11-17
Kl. 11:00
Gadevang IF Oversidder Gadevang Sportsplads
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366