U16 Drenge 2 (02) Efterår, Pulje 1

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
905910
1 To 17-08-17
Kl. 18:30
Ramløse IF Ålholm IF Ramløsehallen 4-1
905909
Kampfakta
1 19-08-17
Kl. 10:00
Hundested IK Lynge-Uggeløse IF Hundestedhallen 3-4
905908
1 20-08-17
Kl. 11:00
Helsingør IF Fodbold FC Holte Helsingør Idrætspark 1-6
905911
2 26-08-17
Kl. 12:00
Ålholm IF Helsingør IF Fodbold Ålholmskolen 0-0
905912
2 27-08-17
Kl. 10:30
Lynge-Uggeløse IF Ramløse IF Lyngehallen 2-3
905913
2 27-08-17
Kl. 15:00
FC Holte Hundested IK Rundforbi Stadion 5-2
905914
3 On 30-08-17
Kl. 18:30
Helsingør IF Fodbold Ramløse IF Helsingør Idrætspark 3-4
905915
3 On 30-08-17
Kl. 18:30
Hundested IK Ålholm IF Hundestedhallen 4-1
905917
4 02-09-17
Kl. 11:00
Helsingør IF Fodbold Lynge-Uggeløse IF Helsingør Idrætspark 2-6
905918
4 02-09-17
Kl. 12:00
Ålholm IF FC Holte Ålholmskolen 6-5
905919
4 03-09-17
Kl. 12:00
Ramløse IF Hundested IK Ramløsehallen 2-2
905916
3 Ma 04-09-17
Kl. 18:30
Lynge-Uggeløse IF FC Holte Lyngehallen 7-2
905920
5 09-09-17
Kl. 10:00
Hundested IK Helsingør IF Fodbold Hundestedhallen 3-6
905921
5 10-09-17
Kl. 10:30
Lynge-Uggeløse IF Ålholm IF Lyngehallen 8-3
905922
5 10-09-17
Kl. 15:00
FC Holte Ramløse IF Rundforbi Stadion 7-0
905925
6 17-09-17
Kl. 11:00
FC Holte Helsingør IF Fodbold Rudegård Stadion 5-4
905923
6 Ma 18-09-17
Kl. 18:00
Ålholm IF Ramløse IF Ålholmskolen 4-1
905928
7 To 21-09-17
Kl. 17:30
Ramløse IF Lynge-Uggeløse IF Ramløsehallen 1-4
905927
7 23-09-17
Kl. 14:00
Hundested IK FC Holte Hundestedhallen 7-5
905926
7 24-09-17
Kl. 11:00
Helsingør IF Fodbold Ålholm IF Helsingør Idrætspark 3-4
905924
6 Ti 26-09-17
Kl. 17:30
Lynge-Uggeløse IF Hundested IK Lyngehallen 6-3
905931
8 To 28-09-17
Kl. 17:30
Ramløse IF Helsingør IF Fodbold Ramløsehallen 2-2
905930
8 01-10-17
Kl. 15:00
FC Holte Lynge-Uggeløse IF Rudegård Stadion 4-1
905929
Kampfakta
8 Ma 02-10-17
Kl. 17:45
Ålholm IF Hundested IK Ålholmskolen HHT !
905932
Kampfakta
9 07-10-17
Kl. 10:00
Hundested IK Ramløse IF Hundestedhallen 4-4
905933
9 08-10-17
Kl. 10:30
Lynge-Uggeløse IF Helsingør IF Fodbold Lyngehallen 9-4
905934
9 08-10-17
Kl. 15:00
FC Holte Ålholm IF Rudegård Stadion UMH
905937
10 On 11-10-17
Kl. 17:00
Ramløse IF FC Holte Ramløsehallen 3-2
905936
10 To 12-10-17
Kl. 17:15
Ålholm IF Lynge-Uggeløse IF Ålholmskolen HUMH Resultatformidling
905935
Kampfakta
10 15-10-17
Kl. 11:00
Helsingør IF Fodbold Hundested IK Helsingør Idrætspark 1-4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366