U16 Drenge 2 (02) Efterår, Pulje 1

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
905910
1 To 17-08-17
Kl. 18:30
Ramløse IF Ålholm IF Ramløsehallen Resultatformidling
905909
1 19-08-17
Kl. 10:00
Hundested IK Lynge-Uggeløse IF Hundestedhallen Resultatformidling
905908
1 20-08-17
Kl. 11:00
Helsingør IF Fodbold FC Holte Helsingør Idrætspark Resultatformidling
905911
2 26-08-17
Kl. 12:00
Ålholm IF Helsingør IF Fodbold Ålholmskolen Resultatformidling
905912
2 27-08-17
Kl. 10:30
Lynge-Uggeløse IF Ramløse IF Lyngehallen Resultatformidling
905913
2 27-08-17
Kl. 15:00
FC Holte Hundested IK Rudegård Stadion Resultatformidling
905916
3 Ti 29-08-17
Kl. 18:30
FC Holte Lynge-Uggeløse IF Rudegård Stadion Resultatformidling
905914
3 On 30-08-17
Kl. 18:30
Helsingør IF Fodbold Ramløse IF Helsingør Idrætspark Resultatformidling
905915
3 On 30-08-17
Kl. 18:30
Hundested IK Ålholm IF Hundestedhallen Resultatformidling
905917
4 02-09-17
Kl. 11:00
Helsingør IF Fodbold Lynge-Uggeløse IF Helsingør Idrætspark Resultatformidling
905918
4 02-09-17
Kl. 12:00
Ålholm IF FC Holte Ålholmskolen Resultatformidling
905919
4 03-09-17
Kl. 12:00
Ramløse IF Hundested IK Ramløsehallen Resultatformidling
905920
5 09-09-17
Kl. 10:00
Hundested IK Helsingør IF Fodbold Hundestedhallen Resultatformidling
905921
5 10-09-17
Kl. 10:30
Lynge-Uggeløse IF Ålholm IF Lyngehallen Resultatformidling
905922
5 10-09-17
Kl. 15:00
FC Holte Ramløse IF Rudegård Stadion Resultatformidling
905924
6 16-09-17
Kl. 10:00
Lynge-Uggeløse IF Hundested IK Lyngehallen Resultatformidling
905923
6 16-09-17
Kl. 12:00
Ålholm IF Ramløse IF Ålholmskolen Resultatformidling
905925
6 17-09-17
Kl. 15:00
FC Holte Helsingør IF Fodbold Rudegård Stadion Resultatformidling
905928
7 To 21-09-17
Kl. 17:30
Ramløse IF Lynge-Uggeløse IF Ramløsehallen Resultatformidling
905927
7 23-09-17
Kl. 10:00
Hundested IK FC Holte Hundestedhallen Resultatformidling
905926
7 24-09-17
Kl. 11:00
Helsingør IF Fodbold Ålholm IF Helsingør Idrætspark Resultatformidling
905931
8 To 28-09-17
Kl. 17:30
Ramløse IF Helsingør IF Fodbold Ramløsehallen Resultatformidling
905929
8 30-09-17
Kl. 12:00
Ålholm IF Hundested IK Ålholmskolen Resultatformidling
905930
8 01-10-17
Kl. 10:30
Lynge-Uggeløse IF FC Holte Lyngehallen Resultatformidling
905932
9 07-10-17
Kl. 10:00
Hundested IK Ramløse IF Hundestedhallen Resultatformidling
905933
9 08-10-17
Kl. 10:30
Lynge-Uggeløse IF Helsingør IF Fodbold Lyngehallen Resultatformidling
905934
9 08-10-17
Kl. 15:00
FC Holte Ålholm IF Rudegård Stadion Resultatformidling
905936
10 14-10-17
Kl. 10:03
Ålholm IF Lynge-Uggeløse IF Ålholmskolen Resultatformidling
905935
10 15-10-17
Kl. 11:00
Helsingør IF Fodbold Hundested IK Helsingør Idrætspark Resultatformidling
905937
10 15-10-17
Kl. 13:00
Ramløse IF FC Holte Ramløsehallen Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366