U18 Piger 1 (00-01) Efterår, Pulje 2 (2017)

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
165304
1 20-08-17
Kl. 12:30
HB Køge Pigefodbold Vipperød BK Borup Stadion 9-0
165303
Kampfakta
1 20-08-17
Kl. 13:30
Solrød FC Frem/DMI Solrød Idrætscenter 15-0!
165306
2 26-08-17
Kl. 13:30
Frem/DMI HB Køge Pigefodbold Inges Auto Park HHT!
165307
Kampfakta
2 26-08-17
Kl. 14:30
Kalundborg GB Solrød FC Munkesø Stadion 1-3
165313
Kampfakta
4 02-09-17
Kl. 12:30
HB Køge Pigefodbold Solrød FC Borup Stadion 2-2
165312
Kampfakta
4 03-09-17
Kl. 15:00
Vipperød BK Kalundborg GB Vipperødhallen 1-8
165302
Kampfakta
1 On 06-09-17
Kl. 18:30
Taastrup FC Kalundborg GB NyBolig Park 1-10!
165316
5 09-09-17
Kl. 14:30
Kalundborg GB HB Køge Pigefodbold Munkesø Stadion UHT!
165314
5 10-09-17
Kl. 13:00
Solrød FC Taastrup FC Solrød Idrætscenter UHT!
165315
5 10-09-17
Kl. 13:30
Frem/DMI Vipperød BK Inges Auto Park 1-4!
165305
2 On 13-09-17
Kl. 18:00
Vipperød BK Taastrup FC Vipperødhallen UHT!
165318
6 16-09-17
Kl. 13:30
Frem/DMI Solrød FC DMI´s anlæg HHT!
165319
6 16-09-17
Kl. 14:00
Kalundborg GB Taastrup FC Munkesø Stadion UHT!
165320
7 24-09-17
Kl. 12:00
Taastrup FC Vipperød BK NyBolig Park HHT!
165321
Kampfakta
7 24-09-17
Kl. 13:00
Solrød FC Kalundborg GB Solrød Idrætscenter 2-2
165311
4 On 27-09-17
Kl. 18:30
Taastrup FC Frem/DMI NyBolig Park - Kunstgræs !
165325
8 30-09-17
Kl. 12:30
HB Køge Pigefodbold Taastrup FC Borup Stadion UHT!
165324
Kampfakta
8 30-09-17
Kl. 13:30
Frem/DMI Kalundborg GB Inges Auto Park 0-11!
165323
Kampfakta
8 01-10-17
Kl. 15:00
Vipperød BK Solrød FC Vipperødhallen 1-3
165327
9 07-10-17
Kl. 13:30
Frem/DMI Taastrup FC Inges Auto Park !
165326
Kampfakta
9 08-10-17
Kl. 13:00
Solrød FC HB Køge Pigefodbold Solrød Idrætscenter 2-1
165322
7 Ti 10-10-17
Kl. 18:45
HB Køge Pigefodbold Frem/DMI Borup Stadion, kunstgræs UHT!
165329
10 14-10-17
Kl. 12:00
Taastrup FC Solrød FC NyBolig Park HHT!
165330
10 15-10-17
Kl. 15:30
Vipperød BK Frem/DMI Vipperødhallen UHT!
165328
Kampfakta
9 22-10-17
Kl. 14:00
Kalundborg GB Vipperød BK Munkesø Stadion 5-1
165331
Kampfakta
10 On 25-10-17
Kl. 18:15
HB Køge Pigefodbold Kalundborg GB Borup Stadion 3-4
165310
3 28-10-17
Kl. 12:00
Kalundborg GB Frem/DMI Munkesø Stadion Kunst UHT!
165308
3 29-10-17
Kl. 13:00
Taastrup FC HB Køge Pigefodbold NyBolig Park HHT!
165309
3 29-10-17
Kl. 13:00
Solrød FC Vipperød BK Solrød Idrætscenter UHT!
165317
6 05-11-17
Kl. 13:00
Vipperød BK HB Køge Pigefodbold Vipperødhallen 1-4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366