8-Kvindesenior 1 - Efterår, Pulje 5 (2017)

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
946210
1 Ma 14-08-17
Kl. 19:00
Oversidder GIF/NAB/NFB
946211
1 On 16-08-17
Kl. 19:00
B. Frem DMI Inges Auto Park 0-5
946207
Kampfakta
1 On 16-08-17
Kl. 19:00
Horslunde Eskilstrup BK Horslunde stadion 0-3
946208
Kampfakta
1 On 16-08-17
Kl. 19:00
SIF Ny Kappel BK 07 Dahl A/S Park 2-0
946209
1 On 16-08-17
Kl. 19:15
Oversidder Branderslev IF
946213
2 On 23-08-17
Kl. 19:00
Eskilstrup BK Oversidder Eskilstrup stadion
946214
Kampfakta
2 On 23-08-17
Kl. 19:00
Ny Kappel BK 07 Horslunde Kappel stadion 0-4
946216
2 On 23-08-17
Kl. 19:00
DMI Oversidder DMI´s anlæg
946212
2 To 24-08-17
Kl. 19:00
GIF/NAB/NFB B. Frem Guldborg stadion 2-0
946220
3 Ma 28-08-17
Kl. 18:45
Oversidder Ny Kappel BK 07
946215
2 Ma 28-08-17
Kl. 19:00
Branderslev IF SIF Branderslev stadion 0-0
946218
3 On 30-08-17
Kl. 18:45
Horslunde Branderslev IF Horslunde stadion 0-7
946219
3 On 30-08-17
Kl. 18:45
SIF DMI Dahl A/S Park 2-1
946221
3 On 30-08-17
Kl. 19:00
B. Frem Oversidder Inges Auto Park
946217
Kampfakta
3 03-09-17
Kl. 13:00
GIF/NAB/NFB Eskilstrup BK Guldborg stadion 0-2
946223
Kampfakta
4 On 06-09-17
Kl. 18:15
Ny Kappel BK 07 GIF/NAB/NFB Kappel stadion 2-2
946224
4 On 06-09-17
Kl. 18:30
Oversidder SIF
946225
4 On 06-09-17
Kl. 18:30
Branderslev IF Oversidder Branderslev stadion
946226
4 On 06-09-17
Kl. 18:30
DMI Horslunde DMI´s anlæg 9-0
946222
Kampfakta
4 On 06-09-17
Kl. 18:30
Eskilstrup BK B. Frem Eskilstrup stadion 8-0
946230
5 Ma 11-09-17
Kl. 18:15
Oversidder DMI
946227
Kampfakta
5 Ti 12-09-17
Kl. 18:15
GIF/NAB/NFB Branderslev IF Guldborg stadion 1-6
946228
5 On 13-09-17
Kl. 18:15
Horslunde Oversidder Horslunde stadion
946231
5 On 13-09-17
Kl. 18:15
B. Frem SIF Inges Auto Park 4-5
946229
Kampfakta
5 On 13-09-17
Kl. 19:00
Eskilstrup BK Ny Kappel BK 07 Eskilstrup stadion 7-0
946233
Kampfakta
6 On 20-09-17
Kl. 18:00
Ny Kappel BK 07 B. Frem Kappel stadion 3-6
946234
6 On 20-09-17
Kl. 18:00
Oversidder Oversidder
946236
6 On 20-09-17
Kl. 18:00
DMI GIF/NAB/NFB DMI´s anlæg UHT!
946235
Kampfakta
6 On 20-09-17
Kl. 18:30
Branderslev IF Eskilstrup BK Branderslev stadion 2-2
946240
7 Ma 25-09-17
Kl. 17:45
Oversidder SIF
946232
6 Ma 25-09-17
Kl. 18:00
SIF Horslunde Dahl A/S Park 4-0
946237
7 Ti 26-09-17
Kl. 17:45
GIF/NAB/NFB Oversidder Guldborg stadion
946238
Kampfakta
7 On 27-09-17
Kl. 17:45
Eskilstrup BK DMI Eskilstrup stadion 2-2
946241
7 On 27-09-17
Kl. 17:45
B. Frem Horslunde Inges Auto Park 3-2
946239
Kampfakta
7 On 27-09-17
Kl. 18:00
Ny Kappel BK 07 Branderslev IF Kappel stadion 0-12
946242
8 On 04-10-17
Kl. 17:30
Horslunde Oversidder Horslunde stadion
946243
8 On 04-10-17
Kl. 17:30
SIF GIF/NAB/NFB Dahl A/S Park 2-2
946244
8 On 04-10-17
Kl. 17:30
Oversidder Eskilstrup BK
946245
Kampfakta
8 On 04-10-17
Kl. 17:30
B. Frem Branderslev IF Inges Auto Park 2-5
946246
8 On 04-10-17
Kl. 18:30
DMI Ny Kappel BK 07 DMI´s anlæg 5-0
946250
9 Ma 09-10-17
Kl. 17:15
Oversidder B. Frem
946247
9 On 11-10-17
Kl. 17:15
GIF/NAB/NFB Horslunde Guldborg stadion 2-1
946251
Kampfakta
9 On 11-10-17
Kl. 18:00
Branderslev IF DMI Branderslev stadion 3-3
946249
9 On 11-10-17
Kl. 18:00
Ny Kappel BK 07 Oversidder Kappel stadion
946248
Kampfakta
9 On 11-10-17
Kl. 18:30
Eskilstrup BK SIF Eskilstrup stadion 3-3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Skal i deltage i vores indendørsturneringer i år!
Læs mere her