U13 Piger 8-mands 2 (05) Efterår, Pulje 3 (2017)

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
948469
1 Ti 15-08-17
Kl. 19:00
Ishøj IF DMI Ishøj Idrætscenter 7-1
948471
1 Fr 18-08-17
Kl. 18:00
AIK 65 Strøby Fodbold Haslev FC Strøbyhallen 6-0
948470
Kampfakta
1 19-08-17
Kl. 10:00
Solrød FC Taastrup FC Solrød Idrætscenter 3-2
948473
Kampfakta
2 Fr 25-08-17
Kl. 18:00
Taastrup FC AIK 65 Strøby Fodbold NyBolig Park 1-0
948472
2 26-08-17
Kl. 11:00
Haslev FC DMI HFC's Klubhus HHT!
948474
2 Ma 28-08-17
Kl. 18:00
Ishøj IF Solrød FC Ishøj Idrætscenter 6-1
948475
3 Ma 28-08-17
Kl. 18:00
DMI AIK 65 Strøby Fodbold DMI´s anlæg 4-1
948476
3 On 30-08-17
Kl. 18:45
Solrød FC Haslev FC Solrød Idrætscenter 8-2
948477
Kampfakta
3 03-09-17
Kl. 10:00
Ishøj IF Taastrup FC Ishøj Idrætscenter 3-2
948478
Kampfakta
4 Ti 05-09-17
Kl. 18:30
DMI Taastrup FC DMI´s anlæg 2-0
948479
4 To 07-09-17
Kl. 18:30
Haslev FC Ishøj IF HFC's Klubhus 2-5
948480
4 Fr 08-09-17
Kl. 18:00
AIK 65 Strøby Fodbold Solrød FC Strøbyhallen 0-1
948481
5 Ma 11-09-17
Kl. 18:30
Solrød FC DMI Solrød Idrætscenter kunstgræs 2-1
948482
5 Fr 15-09-17
Kl. 18:00
Taastrup FC Haslev FC NyBolig Park UHT!
948485
Kampfakta
6 To 21-09-17
Kl. 17:50
Taastrup FC Solrød FC NyBolig Park 4-2
948484
6 To 21-09-17
Kl. 18:00
Haslev FC AIK 65 Strøby Fodbold HFC's Klubhus 2-5
948486
6 24-09-17
Kl. 12:00
DMI Ishøj IF DMI´s anlæg 1-3
948487
7 Ti 26-09-17
Kl. 17:45
DMI Haslev FC DMI´s anlæg UHT!
948488
7 On 27-09-17
Kl. 18:00
Solrød FC Ishøj IF Solrød Idrætscenter 1-2
948489
Kampfakta
7 Fr 29-09-17
Kl. 18:00
AIK 65 Strøby Fodbold Taastrup FC Strøbyhallen 3-4
948491
Kampfakta
8 Ti 03-10-17
Kl. 17:30
Taastrup FC Ishøj IF NyBolig Park 4-1
948490
8 To 05-10-17
Kl. 17:30
Haslev FC Solrød FC HFC's Klubhus 2-6
948492
8 Fr 06-10-17
Kl. 18:00
AIK 65 Strøby Fodbold DMI Strøbyhallen 2-2
948493
9 On 11-10-17
Kl. 18:30
Solrød FC AIK 65 Strøby Fodbold Solrød Idrætscenter kunstgræs 2-4
948494
Kampfakta
9 14-10-17
Kl. 10:45
Taastrup FC DMI NyBolig Park 2-1
948495
9 15-10-17
Kl. 10:00
Ishøj IF Haslev FC Ishøj Idrætscenter 8-2
948483
5 22-10-17
Kl. 10:00
Ishøj IF AIK 65 Strøby Fodbold Ishøj Idrætscenter 4-1
948498
10 Fr 27-10-17
Kl. 18:00
AIK 65 Strøby Fodbold Ishøj IF Strøbyhallen 2-0
948496
10 28-10-17
Kl. 11:00
DMI Solrød FC DMI´s anlæg 3-0
948497
Kampfakta
10 29-10-17
Kl. 11:00
Haslev FC Taastrup FC Haslev Kunstbane 0-10
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Skal i deltage i vores indendørsturneringer i år!
Læs mere her