U14 Drenge Liga 5 (2004) 11M/9M - efterår 2017, Pulje 663 (2017)

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
565566
Kampfakta
1 To 17-08-17
Kl. 18:30
Trekroner/Skovsgård Aabybro IF Trekroner Stadion 3-0
565568
1 20-08-17
Kl. 11:00
Nørresundby FB Gjøl B Baneanlæg Lerumbakken 1-2
565569
2 Ma 21-08-17
Kl. 18:30
Aabybro IF Fjerritslev IF Aabybro Idrætscenter 2-3
565571
Kampfakta
2 Ti 22-08-17
Kl. 18:30
Nørresundby FB Trekroner/Skovsgård Baneanlæg Lerumbakken 2-3
565572
3 27-08-17
Kl. 11:00
Aabybro IF Biersted/Nørhalne/Vadum Aabybro Idrætscenter 6-0
565573
3 27-08-17
Kl. 12:00
Fjerritslev IF Nørresundby FB Fjerritslev Stadion 1-8
565574
Kampfakta
3 27-08-17
Kl. 13:00
Gjøl B Trekroner/Skovsgård Gjøl B`s Baner 0-8
565575
4 02-09-17
Kl. 11:30
Nørresundby FB Aabybro IF Baneanlæg Lerumbakken 8-3
565576
4 02-09-17
Kl. 12:00
Fjerritslev IF Gjøl B Fjerritslev Stadion 13-2
565577
Kampfakta
4 03-09-17
Kl. 15:00
Biersted/Nørhalne/Vadum Trekroner/Skovsgård Nørhalne Stadion 0-13
565578
5 09-09-17
Kl. 11:00
Gjøl B Aabybro IF Gjøl B`s Baner 3-1
565580
5 09-09-17
Kl. 11:00
Nørresundby FB Biersted/Nørhalne/Vadum Baneanlæg Lerumbakken 17-0
565579
Kampfakta
5 Ti 12-09-17
Kl. 18:30
Trekroner/Skovsgård Fjerritslev IF Trekroner Stadion 5-1
565581
Kampfakta
6 17-09-17
Kl. 11:00
Aabybro IF Trekroner/Skovsgård Aabybro Idrætscenter 0-5
565582
6 Ma 18-09-17
Kl. 18:15
Biersted/Nørhalne/Vadum Fjerritslev IF Nørhalne Stadion 0-14
565570
2 On 20-09-17
Kl. 18:00
Biersted/Nørhalne/Vadum Gjøl B Nørhalne Stadion 1-9
566002
Kampfakta
10 To 21-09-17
Kl. 18:00
Fjerritslev IF Trekroner/Skovsgård Fjerritslev Stadion 2-3
565585
7 23-09-17
Kl. 10:00
Gjøl B Biersted/Nørhalne/Vadum Gjøl B`s Baner 5-9
565586
Kampfakta
7 23-09-17
Kl. 13:00
Trekroner/Skovsgård Nørresundby FB Skovsgård Stadion 7-2
565584
7 Ma 25-09-17
Kl. 18:15
Fjerritslev IF Aabybro IF Fjerritslev Stadion 7-3
565589
Kampfakta
8 To 28-09-17
Kl. 17:30
Trekroner/Skovsgård Gjøl B Skovsgård Stadion 14-0
565567
1 To 28-09-17
Kl. 18:00
Fjerritslev IF Biersted/Nørhalne/Vadum Fjerritslev Stadion 7-3
565588
8 30-09-17
Kl. 11:00
Nørresundby FB Fjerritslev IF Baneanlæg Lerumbakken 2-0
565587
8 01-10-17
Kl. 15:00
Biersted/Nørhalne/Vadum Aabybro IF Nørhalne Stadion 4-4
565583
6 Ma 02-10-17
Kl. 17:30
Gjøl B Nørresundby FB Gjøl B`s Baner 0-10
565591
9 07-10-17
Kl. 10:00
Gjøl B Fjerritslev IF Gjøl B`s Baner HHT!
565590
9 08-10-17
Kl. 11:00
Aabybro IF Nørresundby FB Aabybro Idrætscenter 0-4
565592
Kampfakta
9 Ti 10-10-17
Kl. 17:45
Trekroner/Skovsgård Biersted/Nørhalne/Vadum Trekroner Stadion 9-0
565593
10 15-10-17
Kl. 11:00
Aabybro IF Gjøl B Aabybro Idrætscenter UHT!
566003
10 15-10-17
Kl. 13:00
Biersted/Nørhalne/Vadum Nørresundby FB Nørhalne Stadion 5-8
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller telefon 8939 9999

Bemærk:

Se hvordan rækken ombrydes fra efteråret 17 til foråret 18 her

Du kan finde information om rækken ved at læse rækkebeskrivelserne.

I denne række spilles der med reglen "Ekstra spiller på banen".

I denne række spilles der med reglen "Fleksibel spilleform".