Herre-DS, Pulje 1 (2018)

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
161430
Kampfakta
1 05-08-17
Kl. 13:00
Stenløse BK Karlslunde IF Stenløse Stadion 1-0
161431
Kampfakta
1 05-08-17
Kl. 13:00
Kastrup Bk. Fredensborg BI Røllikevej 3-4
161428
Kampfakta
1 05-08-17
Kl. 13:45
FA 2000 Herlev Frederiksberg IP, kunst 2-0
161432
Kampfakta
1 06-08-17
Kl. 13:30
Holbæk B&I Taastrup FC SuRi Park 6-2
161429
Kampfakta
1 06-08-17
Kl. 15:00
Slagelse B&I LSF Slagelse Stadion 4-0
161434
Kampfakta
2 Fr 11-08-17
Kl. 18:30
Herlev Kastrup Bk. Herlev Stadion 2-1
161436
Kampfakta
2 Fr 11-08-17
Kl. 18:30
Karlslunde IF Slagelse B&I Karlslunde Stadion 0-1
161439
Kampfakta
2 Fr 11-08-17
Kl. 18:30
Taastrup FC Stenløse BK Tåstrup Idrætspark 5-0
161433
Kampfakta
2 12-08-17
Kl. 13:00
Fredensborg BI Holbæk B&I Fredensborg Stadion 2-6
161435
Kampfakta
2 12-08-17
Kl. 14:00
LSF FA 2000 Smørum Idrætscenter 4-3
161440
Kampfakta
3 19-08-17
Kl. 13:00
Fredensborg BI Herlev Fredensborg Stadion 1-5
161443
Kampfakta
3 19-08-17
Kl. 13:00
Kastrup Bk. LSF Røllikevej 4-3
161441
Kampfakta
3 19-08-17
Kl. 13:45
FA 2000 Karlslunde IF Frederiksberg IP, kunst 1-1
161444
Kampfakta
3 20-08-17
Kl. 13:30
Holbæk B&I Stenløse BK SuRi Park 1-3
161442
Kampfakta
3 20-08-17
Kl. 15:00
Slagelse B&I Taastrup FC Slagelse Stadion 2-0
161445
Kampfakta
4 Fr 25-08-17
Kl. 18:30
Herlev Holbæk B&I Herlev Stadion 2-1
161455
Kampfakta
4 26-08-17
Kl. 13:00
Stenløse BK Slagelse B&I Stenløse Stadion 0-2
161457
Kampfakta
4 26-08-17
Kl. 14:00
Taastrup FC FA 2000 Tåstrup Idrætspark 2-6
161454
Kampfakta
4 26-08-17
Kl. 14:00
LSF Fredensborg BI Smørum Idrætscenter 0-0
161456
Kampfakta
4 27-08-17
Kl. 13:00
Karlslunde IF Kastrup Bk. Karlslunde Stadion 2-2
163680
Kampfakta
5 Fr 01-09-17
Kl. 18:00
Herlev LSF Herlev Stadion 2-1
163681
Kampfakta
5 02-09-17
Kl. 13:00
Kastrup Bk. Taastrup FC Røllikevej 2-0
161458
Kampfakta
5 02-09-17
Kl. 13:00
Fredensborg BI Karlslunde IF Fredensborg Stadion, Kunstgræs 0-2
163679
Kampfakta
5 02-09-17
Kl. 13:45
FA 2000 Stenløse BK Frederiksberg IP, kunst 1-2
163682
Kampfakta
5 03-09-17
Kl. 13:30
Holbæk B&I Slagelse B&I SuRi Park 1-0
163713
Kampfakta
6 09-09-17
Kl. 13:00
Stenløse BK Kastrup Bk. Stenløse Stadion 3-2
163714
Kampfakta
6 09-09-17
Kl. 13:00
Karlslunde IF Herlev Karlslunde Stadion 2-0
163715
Kampfakta
6 09-09-17
Kl. 14:00
Taastrup FC Fredensborg BI Tåstrup Idrætspark 4-4
163712
Kampfakta
6 09-09-17
Kl. 14:00
LSF Holbæk B&I Smørum Idrætscenter 2-3
163711
Kampfakta
6 10-09-17
Kl. 15:00
Slagelse B&I FA 2000 Slagelse Stadion 3-1
163717
Kampfakta
7 Fr 15-09-17
Kl. 18:30
Herlev Taastrup FC Herlev Stadion 1-0
163716
Kampfakta
7 16-09-17
Kl. 13:00
Fredensborg BI Stenløse BK Fredensborg Stadion 2-2
163718
Kampfakta
7 16-09-17
Kl. 14:00
LSF Karlslunde IF Smørum Idrætscenter 2-0
163720
Kampfakta
7 17-09-17
Kl. 13:30
Holbæk B&I FA 2000 SuRi Park 1-2
163725
Kampfakta
8 23-09-17
Kl. 12:00
Taastrup FC LSF Tåstrup Idrætspark 2-4
163723
Kampfakta
8 23-09-17
Kl. 13:00
Stenløse BK Herlev Stenløse Stadion 2-1
163721
Kampfakta
8 23-09-17
Kl. 16:00
FA 2000 Kastrup Bk. Frederiksberg IP, kunst 2-0
163724
Kampfakta
8 24-09-17
Kl. 13:30
Holbæk B&I Karlslunde IF SuRi Park 2-1
163722
Kampfakta
8 24-09-17
Kl. 15:00
Slagelse B&I Fredensborg BI Slagelse Stadion 6-1
163727
Kampfakta
9 Fr 29-09-17
Kl. 18:30
Herlev Slagelse B&I Herlev Stadion 1-0
163729
Kampfakta
9 30-09-17
Kl. 13:00
Kastrup Bk. Holbæk B&I Røllikevej 1-4
163730
Kampfakta
9 30-09-17
Kl. 13:00
Karlslunde IF Taastrup FC Karlslunde Stadion 1-4
163726
Kampfakta
9 30-09-17
Kl. 13:00
Fredensborg BI FA 2000 Fredensborg Stadion 4-1
163728
Kampfakta
9 30-09-17
Kl. 14:00
LSF Stenløse BK Smørum Idrætscenter 4-1
163732
Kampfakta
10 Fr 06-10-17
Kl. 18:30
Herlev FA 2000 Herlev Stadion 1-2
163731
Kampfakta
10 07-10-17
Kl. 13:00
Fredensborg BI Kastrup Bk. Fredensborg Stadion 1-2
163734
Kampfakta
10 07-10-17
Kl. 13:00
Karlslunde IF Stenløse BK Karlslunde Stadion 1-1
163735
Kampfakta
10 07-10-17
Kl. 13:00
Taastrup FC Holbæk B&I Tåstrup Idrætspark 1-1
163733
Kampfakta
10 07-10-17
Kl. 14:00
LSF Slagelse B&I Smørum Idrætscenter 1-2
163738
Kampfakta
11 14-10-17
Kl. 13:00
Stenløse BK Taastrup FC Stenløse Stadion 1-1
163739
Kampfakta
11 14-10-17
Kl. 13:00
Kastrup Bk. Herlev Kunst, John Tranums Alle 2-4
163736
Kampfakta
11 14-10-17
Kl. 13:45
FA 2000 LSF Frederiksberg IP, kunst 2-7
163740
Kampfakta
11 15-10-17
Kl. 13:30
Holbæk B&I Fredensborg BI SuRi Park 2-3
163737
Kampfakta
11 15-10-17
Kl. 15:00
Slagelse B&I Karlslunde IF Slagelse Stadion 3-1
163742
Kampfakta
12 Fr 20-10-17
Kl. 18:30
Herlev Fredensborg BI Herlev Stadion 4-2
163744
Kampfakta
12 21-10-17
Kl. 13:00
Stenløse BK Holbæk B&I Stenløse Stadion 1-5
163745
Kampfakta
12 21-10-17
Kl. 13:00
Karlslunde IF FA 2000 Karlslunde Stadion 2-1
163746
Kampfakta
12 21-10-17
Kl. 14:00
Taastrup FC Slagelse B&I Tåstrup Idrætspark 0-3
163743
Kampfakta
12 21-10-17
Kl. 14:00
LSF Kastrup Bk. Smørum Idrætscenter 2-2
163747
Kampfakta
13 28-10-17
Kl. 13:00
Fredensborg BI LSF Fredensborg Stadion 2-2
163748
Kampfakta
13 28-10-17
Kl. 13:00
FA 2000 Taastrup FC Frederiksberg IP, kunst 0-2
163750
Kampfakta
13 28-10-17
Kl. 15:30
Kastrup Bk. Karlslunde IF Kunst, John Tranums Alle 5-2
163751
Kampfakta
13 29-10-17
Kl. 13:30
Holbæk B&I Herlev SuRi Park 1-2
163749
Kampfakta
13 29-10-17
Kl. 15:00
Slagelse B&I Stenløse BK Slagelse Stadion 1-0
163774
Kampfakta
14 04-11-17
Kl. 13:00
Stenløse BK FA 2000 Stenløse Stadion 1-1
163775
Kampfakta
14 04-11-17
Kl. 13:00
Karlslunde IF Fredensborg BI Karlslunde Stadion 0-3
163776
Kampfakta
14 04-11-17
Kl. 14:00
Taastrup FC Kastrup Bk. Tåstrup Idrætspark 1-1
163773
Kampfakta
14 04-11-17
Kl. 14:00
LSF Herlev Smørum Idrætscenter 3-2
163752
Kampfakta
14 05-11-17
Kl. 15:00
Slagelse B&I Holbæk B&I Slagelse Stadion 3-3
163719
Kampfakta
7 11-11-17
Kl. 13:00
Kastrup Bk. Slagelse B&I Kunst, John Tranums Alle 0-1
163777
Kampfakta
15 24-03-18
Kl. 11:00
Fredensborg BI Taastrup FC Fredensborg Stadion 3-1
163780
Kampfakta
15 24-03-18
Kl. 13:00
Kastrup Bk. Stenløse BK Kunst, John Tranums Alle 2-2
163778
Kampfakta
15 24-03-18
Kl. 13:45
FA 2000 Slagelse B&I Frederiksberg IP, kunst 0-2
163779
Kampfakta
15 24-03-18
Kl. 14:00
Herlev Karlslunde IF Herlev Stadion 5-0
163781
Kampfakta
15 25-03-18
Kl. 13:30
Holbæk B&I LSF Tølløse Kunstgræsbane 0-2
163785
Kampfakta
16 To 29-03-18
Kl. 13:00
Karlslunde IF LSF Karlslunde Stadion, Kunstgræs 2-1
163786
Kampfakta
16 To 29-03-18
Kl. 14:00
Taastrup FC Herlev NyBolig Park - Kunstgræs 1-0
163784
Kampfakta
16 Fr 30-03-18
Kl. 13:00
Stenløse BK Fredensborg BI Stenløse Stadion Kunstgræs 0-1
163782
Kampfakta
16 31-03-18
Kl. 13:45
FA 2000 Holbæk B&I Frederiksberg IP, kunst 0-4
163783
Kampfakta
16 01-04-18
Kl. 15:00
Slagelse B&I Kastrup Bk. Slagelse Stadion 8-0
163787
Kampfakta
17 07-04-18
Kl. 11:00
Fredensborg BI Slagelse B&I Fredensborg Stadion 1-1
163790
Kampfakta
17 07-04-18
Kl. 13:00
Kastrup Bk. FA 2000 Kunst, John Tranums Alle 4-4
163791
Kampfakta
17 07-04-18
Kl. 13:00
Karlslunde IF Holbæk B&I Karlslunde Stadion, Kunstgræs 0-1
163788
Kampfakta
17 07-04-18
Kl. 14:00
Herlev Stenløse BK Herlev Stadion 3-0
163789
Kampfakta
17 07-04-18
Kl. 14:00
LSF Taastrup FC Smørum Idrætscenter 3-1
163792
Kampfakta
18 14-04-18
Kl. 13:00
FA 2000 Fredensborg BI Frederiksberg IP, kunst 3-0
163806
Kampfakta
18 14-04-18
Kl. 13:00
Stenløse BK LSF Stenløse Stadion 1-1
163808
Kampfakta
18 14-04-18
Kl. 14:00
Taastrup FC Karlslunde IF NyBolig Park - Kunstgræs 1-0
163807
Kampfakta
18 15-04-18
Kl. 13:30
Holbæk B&I Kastrup Bk. SuRi Park 4-2
163805
Kampfakta
18 15-04-18
Kl. 15:00
Slagelse B&I Herlev Slagelse Stadion 2-1
163811
Kampfakta
19 21-04-18
Kl. 13:00
Stenløse BK Karlslunde IF Stenløse Stadion 2-2
163812
Kampfakta
19 21-04-18
Kl. 13:00
Kastrup Bk. Fredensborg BI Røllikevej 1-0
163809
Kampfakta
19 21-04-18
Kl. 13:00
FA 2000 Herlev Frederiksberg IP, kunst 1-2
163813
Kampfakta
19 22-04-18
Kl. 13:30
Holbæk B&I Taastrup FC SuRi Park 3-0
163810
Kampfakta
19 22-04-18
Kl. 15:00
Slagelse B&I LSF Slagelse Stadion 2-1
163814
Kampfakta
20 28-04-18
Kl. 13:00
Fredensborg BI Holbæk B&I Fredensborg Stadion 1-1
163827
Kampfakta
20 28-04-18
Kl. 13:00
Karlslunde IF Slagelse B&I Karlslunde Stadion 1-3
163828
Kampfakta
20 28-04-18
Kl. 14:00
Taastrup FC Stenløse BK Tåstrup Idrætspark 1-3
163825
Kampfakta
20 28-04-18
Kl. 14:00
Herlev Kastrup Bk. Herlev Stadion 0-1
163826
Kampfakta
20 28-04-18
Kl. 14:00
LSF FA 2000 Smørum Idrætscenter 0-2
163829
Kampfakta
21 05-05-18
Kl. 11:00
Fredensborg BI Herlev Fredensborg Stadion 0-4
163832
Kampfakta
21 05-05-18
Kl. 13:00
Kastrup Bk. LSF Røllikevej 3-3
163830
Kampfakta
21 05-05-18
Kl. 13:45
FA 2000 Karlslunde IF Frederiksberg IP, kunst 3-2
163833
Kampfakta
21 06-05-18
Kl. 13:30
Holbæk B&I Stenløse BK SuRi Park 3-1
163831
Kampfakta
21 06-05-18
Kl. 15:00
Slagelse B&I Taastrup FC Slagelse Stadion 3-3
163834
Kampfakta
22 Fr 11-05-18
Kl. 18:30
Herlev Holbæk B&I Herlev Stadion 1-2
163836
Kampfakta
22 12-05-18
Kl. 13:00
Stenløse BK Slagelse B&I Stenløse Stadion 0-7
163837
Kampfakta
22 12-05-18
Kl. 13:00
Karlslunde IF Kastrup Bk. Karlslunde Stadion 1-1
163838
Kampfakta
22 12-05-18
Kl. 14:00
Taastrup FC FA 2000 Tåstrup Idrætspark 1-0
163835
Kampfakta
22 12-05-18
Kl. 14:00
LSF Fredensborg BI Smørum Idrætscenter 4-1
163841
Kampfakta
23 Fr 18-05-18
Kl. 18:30
Herlev LSF Herlev Stadion 3-3
163839
Kampfakta
23 19-05-18
Kl. 11:00
Fredensborg BI Karlslunde IF Fredensborg Stadion 0-1
163842
Livescore
23 19-05-18
Kl. 13:00
Kastrup Bk. Taastrup FC Røllikevej 1-3
163840
Kampfakta
23 19-05-18
Kl. 13:45
FA 2000 Stenløse BK Frederiksberg IP, kunst 3-1
163843
Kampfakta
23 20-05-18
Kl. 13:30
Holbæk B&I Slagelse B&I SuRi Park 2-2
163847
Kampfakta
24 26-05-18
Kl. 13:00
Karlslunde IF Herlev Karlslunde Stadion 1-1
163848
Kampfakta
24 26-05-18
Kl. 14:00
Taastrup FC Fredensborg BI Tåstrup Idrætspark 0-0
163844
Kampfakta
24 27-05-18
Kl. 15:00
Slagelse B&I FA 2000 Slagelse Stadion 2-1
163845
Kampfakta
24 On 30-05-18
Kl. 19:00
LSF Holbæk B&I Smørum Idrætscenter 0-2
163850
Kampfakta
25 Fr 01-06-18
Kl. 18:30
Herlev Taastrup FC Herlev Stadion 2-1
163849
Kampfakta
25 02-06-18
Kl. 13:00
Fredensborg BI Stenløse BK Fredensborg Stadion 0-0
163852
Kampfakta
25 02-06-18
Kl. 13:00
Kastrup Bk. Slagelse B&I Røllikevej 1-2
163851
Kampfakta
25 02-06-18
Kl. 14:00
LSF Karlslunde IF Smørum Idrætscenter 4-1
163853
Kampfakta
25 03-06-18
Kl. 13:30
Holbæk B&I FA 2000 SuRi Park 4-1
163846
Kampfakta
24 On 06-06-18
Kl. 19:00
Stenløse BK Kastrup Bk. Stenløse Stadion 1-1
163886
Kampfakta
26 09-06-18
Kl. 13:00
Stenløse BK Herlev Stenløse Stadion 0-2
163854
Kampfakta
26 09-06-18
Kl. 13:45
FA 2000 Kastrup Bk. Frederiksberg IP, kunst 1-2
163888
Kampfakta
26 09-06-18
Kl. 14:00
Taastrup FC LSF Tåstrup Idrætspark 4-1
163887
Kampfakta
26 10-06-18
Kl. 13:30
Holbæk B&I Karlslunde IF SuRi Park 0-2
163885
Kampfakta
26 10-06-18
Kl. 15:00
Slagelse B&I Fredensborg BI Slagelse Stadion 1-1
163889
Kampfakta
27 16-06-18
Kl. 13:30
Fredensborg BI FA 2000 Fredensborg Stadion 1-2
163890
Kampfakta
27 16-06-18
Kl. 13:30
Herlev Slagelse B&I Herlev Stadion 1-2
163891
Kampfakta
27 16-06-18
Kl. 13:30
LSF Stenløse BK Smørum Idrætscenter 4-1
163892
Kampfakta
27 16-06-18
Kl. 13:30
Kastrup Bk. Holbæk B&I Røllikevej 0-4
163893
Kampfakta
27 16-06-18
Kl. 13:30
Karlslunde IF Taastrup FC Karlslunde Stadion 2-1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366