Herre-DS, Pulje 2

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
163894
Kampfakta
1 05-08-17
Kl. 13:00
Avedøre IF GVI Avedøre Stadion 1-1
163897
Kampfakta
1 05-08-17
Kl. 13:00
Vanløse KFUM BK, Roskilde Vanløse IP. Opvisn. 4-0
163898
Kampfakta
1 05-08-17
Kl. 15:00
AB Tårnby IF Skjold Birkerød Tårnby Stadion. Opvisn. 2-1
163895
Kampfakta
1 Ma 07-08-17
Kl. 19:00
B 1908 TFC Odsherred Sundby I P. Opvisn. 2-3
163902
Kampfakta
2 12-08-17
Kl. 11:15
Fremad Valby TFC Odsherred Valby IP, Opvisningsbanen 3-1
163900
Kampfakta
2 12-08-17
Kl. 13:00
GVI Vanløse GVI. Nymosen 0-0
163901
Kampfakta
2 12-08-17
Kl. 13:00
B 1908 Avedøre IF Sundby I P. Opvisn. 0-1
163899
Kampfakta
2 12-08-17
Kl. 13:30
KFUM BK, Roskilde AB Tårnby Lillevang Idrætscenter 2-1
163903
Kampfakta
2 12-08-17
Kl. 14:00
IF Skjold Birkerød Virum-Sorgenfri Birkerød Stadion 1-0
163907
Kampfakta
3 19-08-17
Kl. 13:00
Vanløse B 1908 Vanløse IP. Opvisn. 0-0
163908
Kampfakta
3 19-08-17
Kl. 13:00
Virum-Sorgenfri AB Tårnby Virum Stadion 1-2
163905
Kampfakta
3 19-08-17
Kl. 13:00
Avedøre IF Fremad Valby Avedøre Stadion 1-0
163904
Kampfakta
3 19-08-17
Kl. 13:30
KFUM BK, Roskilde GVI Lillevang Idrætscenter 3-2
163906
Kampfakta
3 20-08-17
Kl. 15:00
TFC Odsherred IF Skjold Birkerød Vig Idrætscenter 1-1
163896
Kampfakta
1 Ti 22-08-17
Kl. 18:30
Virum-Sorgenfri Fremad Valby Virum Stadion 1-2
163909
Kampfakta
4 26-08-17
Kl. 13:00
GVI AB Tårnby GVI. Nymosen 1-0
163910
Kampfakta
4 26-08-17
Kl. 13:00
B 1908 KFUM BK, Roskilde Sundby I P. Opvisn. 1-1
163911
Kampfakta
4 26-08-17
Kl. 13:00
Virum-Sorgenfri TFC Odsherred Virum Stadion 0-0
163998
Kampfakta
4 26-08-17
Kl. 13:30
Fremad Valby Vanløse Valby IP, Opvisningsbanen 1-3
164000
Kampfakta
4 26-08-17
Kl. 14:00
IF Skjold Birkerød Avedøre IF Birkerød Stadion 2-1
164008
Kampfakta
5 02-09-17
Kl. 13:00
Avedøre IF Virum-Sorgenfri Avedøre Stadion 1-1
164010
Kampfakta
5 02-09-17
Kl. 13:00
GVI B 1908 GVI. Nymosen 2-0
164011
Kampfakta
5 02-09-17
Kl. 13:00
Vanløse IF Skjold Birkerød Vanløse IP. Opvisn. 3-0
164005
Kampfakta
5 02-09-17
Kl. 13:30
KFUM BK, Roskilde Fremad Valby Lillevang Idrætscenter 2-4
164012
Kampfakta
5 02-09-17
Kl. 15:00
AB Tårnby TFC Odsherred Tårnby Stadion. Opvisn. 1-2
164015
Kampfakta
6 09-09-17
Kl. 13:00
Virum-Sorgenfri Vanløse Virum Stadion 1-1
164017
Kampfakta
6 09-09-17
Kl. 14:00
IF Skjold Birkerød KFUM BK, Roskilde Birkerød Stadion 1-0
164016
Kampfakta
6 10-09-17
Kl. 13:30
Fremad Valby GVI Valby IP, Opvisningsbanen 1-1
164013
Kampfakta
6 10-09-17
Kl. 15:00
TFC Odsherred Avedøre IF Vig Idrætscenter 4-1
164063
Kampfakta
7 16-09-17
Kl. 13:00
GVI IF Skjold Birkerød Kunst, GVI. Nymosen 3-3
164064
Kampfakta
7 16-09-17
Kl. 13:00
B 1908 Fremad Valby Sundby I P. Opvisn. 3-0
164018
Kampfakta
7 16-09-17
Kl. 13:30
KFUM BK, Roskilde Virum-Sorgenfri Lillevang Idrætscenter 1-2
164067
Kampfakta
8 23-09-17
Kl. 13:00
Avedøre IF Vanløse Avedøre Stadion 1-2
164069
Kampfakta
8 23-09-17
Kl. 13:00
Virum-Sorgenfri GVI Virum Stadion 2-2
164071
Kampfakta
8 23-09-17
Kl. 14:00
IF Skjold Birkerød B 1908 Birkerød Stadion 1-0
164070
Kampfakta
8 23-09-17
Kl. 15:00
AB Tårnby Fremad Valby Tårnby Stadion. Opvisn. 1-5
164068
Kampfakta
8 24-09-17
Kl. 15:00
TFC Odsherred KFUM BK, Roskilde Vig Idrætscenter 1-0
164014
Kampfakta
6 Ti 26-09-17
Kl. 17:00
B 1908 AB Tårnby Sundby I P. Opvisn. 2-3
164073
Kampfakta
9 30-09-17
Kl. 13:00
GVI TFC Odsherred GVI. Nymosen 0-0
164074
Kampfakta
9 30-09-17
Kl. 13:00
B 1908 Virum-Sorgenfri Sundby I P. Opvisn. 0-1
164075
Kampfakta
9 30-09-17
Kl. 13:00
Vanløse AB Tårnby Vanløse IP. Opvisn. 5-1
164076
Kampfakta
9 30-09-17
Kl. 13:30
Fremad Valby IF Skjold Birkerød Valby IP, Opvisningsbanen 2-0
164072
Kampfakta
9 30-09-17
Kl. 13:30
KFUM BK, Roskilde Avedøre IF Lillevang Idrætscenter 1-1
164080
Kampfakta
10 To 05-10-17
Kl. 18:30
Fremad Valby Virum-Sorgenfri Valby IP. Stadion 2-4
164078
Kampfakta
10 07-10-17
Kl. 13:00
GVI Avedøre IF Gentofte Sportspark Opv. kunst 7-0
164077
Kampfakta
10 07-10-17
Kl. 13:30
KFUM BK, Roskilde Vanløse Lillevang Idrætscenter 2-0
164081
Kampfakta
10 07-10-17
Kl. 14:00
IF Skjold Birkerød AB Tårnby Birkerød Stadion 3-3
164079
Kampfakta
10 08-10-17
Kl. 15:00
TFC Odsherred B 1908 Vig Idrætscenter 0-1
164065
Kampfakta
7 Ti 10-10-17
Kl. 16:30
Vanløse TFC Odsherred Vanløse IP. Opvisn. 1-1
164082
Kampfakta
11 14-10-17
Kl. 13:00
Avedøre IF B 1908 Avedøre Stadion 2-7
164084
Kampfakta
11 14-10-17
Kl. 13:00
Virum-Sorgenfri IF Skjold Birkerød Virum Stadion 2-1
164085
Kampfakta
11 14-10-17
Kl. 13:00
Vanløse GVI Vanløse IP. Opvisn. 1-2
164086
Kampfakta
11 14-10-17
Kl. 15:00
AB Tårnby KFUM BK, Roskilde Kunst, Vestamager Idrætsanlæg 3-0
164083
Kampfakta
11 15-10-17
Kl. 15:00
TFC Odsherred Fremad Valby Vig Idrætscenter 0-2
164066
Kampfakta
7 On 18-10-17
Kl. 19:00
AB Tårnby Avedøre IF Kunst, Vestamager Idrætsanlæg 2-1
164087
Kampfakta
12 21-10-17
Kl. 13:00
GVI KFUM BK, Roskilde Kunst, GVI. Nymosen 2-0
164088
Kampfakta
12 21-10-17
Kl. 13:00
B 1908 Vanløse Sundby I P. Opvisn. 3-0
164090
Kampfakta
12 21-10-17
Kl. 13:30
Fremad Valby Avedøre IF Valby IP, Opvisningsbanen 0-1
164091
Kampfakta
12 21-10-17
Kl. 14:00
IF Skjold Birkerød TFC Odsherred Birkerød Stadion 1-1
164089
Kampfakta
12 21-10-17
Kl. 15:00
AB Tårnby Virum-Sorgenfri Kunst, Vestamager Idrætsanlæg 2-1
164137
Kampfakta
13 28-10-17
Kl. 13:00
Avedøre IF IF Skjold Birkerød Avedøre Stadion 1-2
164139
Kampfakta
13 28-10-17
Kl. 13:00
Vanløse Fremad Valby Vanløse IP. Opvisn. 1-0
164092
Kampfakta
13 28-10-17
Kl. 13:30
KFUM BK, Roskilde B 1908 Lillevang Idrætscenter 3-4
164140
Kampfakta
13 28-10-17
Kl. 15:00
AB Tårnby GVI Kunst, Vestamager Idrætsanlæg 1-4
164138
Kampfakta
13 29-10-17
Kl. 14:30
TFC Odsherred Virum-Sorgenfri Vig Idrætscenter 1-0
164142
Kampfakta
14 04-11-17
Kl. 13:00
B 1908 GVI Sundby I P. Opvisn. 0-2
164143
Kampfakta
14 04-11-17
Kl. 13:00
Virum-Sorgenfri Avedøre IF Virum Stadion 3-0
164144
Kampfakta
14 04-11-17
Kl. 13:30
Fremad Valby KFUM BK, Roskilde Valby IP, Opvisningsbanen 4-0
164145
Kampfakta
14 04-11-17
Kl. 14:00
IF Skjold Birkerød Vanløse Birkerød Stadion 2-2
164141
Kampfakta
14 04-11-17
Kl. 14:00
TFC Odsherred AB Tårnby Vig Idrætscenter 2-3
164147
Kampfakta
15 24-03-18
Kl. 13:00
Avedøre IF TFC Odsherred Avedøre Stadion 1-3
164148
Kampfakta
15 24-03-18
Kl. 13:00
GVI Fremad Valby Kunst, GVI. Nymosen 1-1
164736
Kampfakta
15 24-03-18
Kl. 13:00
Vanløse Virum-Sorgenfri Kunst, Vanløse I P 3-0
164146
Kampfakta
15 24-03-18
Kl. 13:30
KFUM BK, Roskilde IF Skjold Birkerød Lillevang Idrætscenter 0-0
164737
Kampfakta
15 24-03-18
Kl. 15:00
AB Tårnby B 1908 Kunst, Vestamager Idrætsanlæg 1-0
164740
Kampfakta
16 To 29-03-18
Kl. 13:00
Virum-Sorgenfri KFUM BK, Roskilde Virumgård kunstgræsbane 0-3
164741
Kampfakta
16 31-03-18
Kl. 13:30
Fremad Valby B 1908 Kunst, Valby IP, tribunen 1-2
164738
Kampfakta
16 Ma 02-04-18
Kl. 13:00
Avedøre IF AB Tårnby Avedøre Stadion 3-3
164832
Kampfakta
17 07-04-18
Kl. 11:00
Vanløse Avedøre IF Kunst, Vanløse I P 2-0
164754
Kampfakta
17 07-04-18
Kl. 13:00
GVI Virum-Sorgenfri Kunst, GVI. Nymosen 1-0
164833
Kampfakta
17 07-04-18
Kl. 13:30
Fremad Valby AB Tårnby Valby IP, Opvisningsbanen 0-0
164743
Kampfakta
17 07-04-18
Kl. 13:30
KFUM BK, Roskilde TFC Odsherred Lillevang Idrætscenter 0-2
164831
Kampfakta
17 Ma 09-04-18
Kl. 18:00
B 1908 IF Skjold Birkerød Sundby Idrætspark 2-1
164834
Kampfakta
18 14-04-18
Kl. 13:00
Avedøre IF KFUM BK, Roskilde Avedøre Stadion 2-1
164836
Kampfakta
18 14-04-18
Kl. 13:00
Virum-Sorgenfri B 1908 Virumgård kunstgræsbane 2-3
164838
Kampfakta
18 14-04-18
Kl. 13:30
IF Skjold Birkerød Fremad Valby Birkerød Stadion 0-0
164837
Kampfakta
18 14-04-18
Kl. 15:00
AB Tårnby Vanløse Kunst, Vestamager Idrætsanlæg 0-3
164835
Kampfakta
18 15-04-18
Kl. 15:00
TFC Odsherred GVI Vig Idrætscenter 1-2
164839
Kampfakta
19 21-04-18
Kl. 13:00
Avedøre IF GVI Avedøre Stadion 1-3
164849
Kampfakta
19 21-04-18
Kl. 13:00
Virum-Sorgenfri Fremad Valby Virum Stadion 0-2
164850
Kampfakta
19 21-04-18
Kl. 13:00
Vanløse KFUM BK, Roskilde Vanløse IP. Opvisn. 3-0
164851
Kampfakta
19 21-04-18
Kl. 15:00
AB Tårnby IF Skjold Birkerød Tårnby Stadion. Opvisn. 5-0
164840
Kampfakta
19 22-04-18
Kl. 15:00
TFC Odsherred B 1908 Vig Idrætscenter 0-2
164853
Kampfakta
20 28-04-18
Kl. 13:00
GVI Vanløse GVI. Nymosen 0-0
164854
Kampfakta
20 28-04-18
Kl. 13:00
B 1908 Avedøre IF Sundby I P. Opvisn. 3-1
164855
Kampfakta
20 28-04-18
Kl. 13:30
Fremad Valby TFC Odsherred Valby IP, Opvisningsbanen 2-0
164856
Kampfakta
20 28-04-18
Kl. 13:30
IF Skjold Birkerød Virum-Sorgenfri Birkerød Stadion 1-0
164852
Kampfakta
20 28-04-18
Kl. 13:30
KFUM BK, Roskilde AB Tårnby Lillevang Idrætscenter 3-5
164742
Kampfakta
16 On 02-05-18
Kl. 18:15
IF Skjold Birkerød GVI Birkerød Stadion 0-2
164739
Kampfakta
16 On 02-05-18
Kl. 18:30
TFC Odsherred Vanløse Vig Idrætscenter 0-1
164868
Kampfakta
21 On 02-05-18
Kl. 19:00
AB Tårnby Virum-Sorgenfri Tårnby Stadion. Opvisn. 3-0
164867
Kampfakta
21 05-05-18
Kl. 13:00
Vanløse B 1908 Vanløse IP. Opvisn. 0-1
164865
Kampfakta
21 05-05-18
Kl. 13:00
Avedøre IF Fremad Valby Avedøre Stadion 0-1
164864
Kampfakta
21 05-05-18
Kl. 13:30
KFUM BK, Roskilde GVI Lillevang Idrætscenter 1-1
164866
Kampfakta
21 06-05-18
Kl. 15:00
TFC Odsherred IF Skjold Birkerød Vig Idrætscenter 2-2
164869
Kampfakta
22 12-05-18
Kl. 13:00
GVI AB Tårnby GVI. Nymosen 1-3
164870
Kampfakta
22 12-05-18
Kl. 13:00
B 1908 KFUM BK, Roskilde Sundby I P. Opvisn. 2-1
164871
Kampfakta
22 12-05-18
Kl. 13:00
Virum-Sorgenfri TFC Odsherred Virum Stadion 0-5
164872
Kampfakta
22 12-05-18
Kl. 13:30
Fremad Valby Vanløse Valby IP, Opvisningsbanen 1-0
164873
Kampfakta
22 12-05-18
Kl. 13:30
IF Skjold Birkerød Avedøre IF Birkerød Stadion 1-0
165030
Kampfakta
23 19-05-18
Kl. 13:00
Avedøre IF Virum-Sorgenfri Avedøre Stadion 4-1
165031
Kampfakta
23 19-05-18
Kl. 13:00
GVI B 1908 GVI. Nymosen 0-0
165032
Kampfakta
23 19-05-18
Kl. 13:00
Vanløse IF Skjold Birkerød Vanløse IP. Opvisn. 3-0
164977
Kampfakta
23 19-05-18
Kl. 13:30
KFUM BK, Roskilde Fremad Valby Lillevang Idrætscenter 0-0
165033
Kampfakta
23 19-05-18
Kl. 15:00
AB Tårnby TFC Odsherred Tårnby Stadion. Opvisn. 2-1
165035
Kampfakta
24 26-05-18
Kl. 13:00
B 1908 AB Tårnby Sundby I P. Opvisn. 3-0
165037
Kampfakta
24 26-05-18
Kl. 13:30
Fremad Valby GVI Valby IP, Opvisningsbanen 2-1
165034
Kampfakta
24 27-05-18
Kl. 15:00
TFC Odsherred Avedøre IF Vig Idrætscenter 4-1
165040
25 02-06-18
Kl. 13:00
GVI IF Skjold Birkerød GVI. Nymosen 1-0
165041
Kampfakta
25 02-06-18
Kl. 13:00
B 1908 Fremad Valby Sundby I P. Opvisn. 5-2
165042
Kampfakta
25 02-06-18
Kl. 13:00
Vanløse TFC Odsherred Vanløse IP. Opvisn. 3-1
165039
Kampfakta
25 02-06-18
Kl. 13:30
KFUM BK, Roskilde Virum-Sorgenfri Lillevang Idrætscenter 1-2
165043
Kampfakta
25 02-06-18
Kl. 15:00
AB Tårnby Avedøre IF Tårnby Stadion. Opvisn. 1-3
165036
Kampfakta
24 Ti 05-06-18
Kl. 18:00
Virum-Sorgenfri Vanløse Virum Stadion 0-5
165038
Kampfakta
24 On 06-06-18
Kl. 19:00
IF Skjold Birkerød KFUM BK, Roskilde Birkerød Stadion 0-2
165044
Kampfakta
26 09-06-18
Kl. 13:00
Avedøre IF Vanløse Avedøre Stadion 0-0
165046
Kampfakta
26 09-06-18
Kl. 13:00
Virum-Sorgenfri GVI Virum Stadion 2-3
165048
Kampfakta
26 09-06-18
Kl. 13:30
IF Skjold Birkerød B 1908 Birkerød Stadion 0-3
165047
Kampfakta
26 09-06-18
Kl. 15:00
AB Tårnby Fremad Valby Tårnby Stadion. Opvisn. 2-1
165045
Kampfakta
26 10-06-18
Kl. 15:00
TFC Odsherred KFUM BK, Roskilde Vig Idrætscenter 0-1
165049
Kampfakta
27 16-06-18
Kl. 13:30
KFUM BK, Roskilde Avedøre IF Lillevang Idrætscenter 2-3
165050
Kampfakta
27 16-06-18
Kl. 13:30
GVI TFC Odsherred GVI. Nymosen 2-1
165051
Kampfakta
27 16-06-18
Kl. 13:30
B 1908 Virum-Sorgenfri Sundby Idrætspark 5-0
165052
Kampfakta
27 16-06-18
Kl. 13:30
Vanløse AB Tårnby Vanløse IP. Opvisn. 2-1
165053
Kampfakta
27 16-06-18
Kl. 13:30
Fremad Valby IF Skjold Birkerød Valby IP, Opvisningsbanen 4-0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366