Herre-DS, Pulje 3

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
403076
Kampfakta
1 05-08-17
Kl. 13:00
B1913 Aarhus Fremad Campus Road 1-2
403511
Kampfakta
1 05-08-17
Kl. 14:00
Esbjerg fB B 1909 Esbjerg Idrætspark 0-0
406949
Kampfakta
1 05-08-17
Kl. 15:00
Varde VSK Aarhus Sydbank Stadion 1-1
403510
Kampfakta
1 06-08-17
Kl. 18:30
FC Sønderborg Tarup-Paarup Sønderborg Stadion 4-3
406950
Kampfakta
2 Fr 11-08-17
Kl. 19:00
Kolding B Varde Mosevej Sportsplads 0-0
406952
Kampfakta
2 12-08-17
Kl. 13:00
Tarup-Paarup B1913 Home Tarup Park 4-1
406955
Kampfakta
2 12-08-17
Kl. 14:00
FC Sønderborg B 1909 Sønderborg Stadion 1-4
406998
Kampfakta
2 12-08-17
Kl. 15:30
VSK Aarhus Esbjerg fB Vejlby/Risskov Centret 2-2
406951
Kampfakta
2 13-08-17
Kl. 13:30
Aarhus Fremad Oure Fodbold Akademi Riisvangen Stadion 1-1
407012
Kampfakta
3 Fr 18-08-17
Kl. 17:30
Oure Fodbold Akademi Tarup-Paarup Oure Idrætsskole 4-3
407010
Kampfakta
3 Fr 18-08-17
Kl. 18:30
B 1909 B1913 B.1909s anlæg 2-2
407005
Kampfakta
3 Fr 18-08-17
Kl. 18:45
Kolding B Aarhus Fremad Mosevej Sportsplads 0-0
407011
Kampfakta
3 19-08-17
Kl. 14:00
FC Sønderborg VSK Aarhus Sønderborg Stadion 4-0
407013
Kampfakta
3 19-08-17
Kl. 15:00
Varde Esbjerg fB Sydbank Stadion 1-0
407792
Kampfakta
9 On 23-08-17
Kl. 18:30
Kolding B B1913 Mosevej Sportsplads 4-0
407770
Kampfakta
4 Fr 25-08-17
Kl. 18:30
B 1909 Oure Fodbold Akademi B.1909s anlæg 1-0
407768
Kampfakta
4 26-08-17
Kl. 13:00
Tarup-Paarup Kolding B Home Tarup Park 4-2
407186
Kampfakta
4 26-08-17
Kl. 13:30
Aarhus Fremad Varde Riisvangen Stadion 3-0
407769
Kampfakta
4 26-08-17
Kl. 14:00
Esbjerg fB FC Sønderborg Esbjerg Idrætspark 2-2
407771
Kampfakta
4 26-08-17
Kl. 15:30
VSK Aarhus B1913 Vejlby/Risskov Centret 0-2
407772
Kampfakta
5 Fr 01-09-17
Kl. 18:00
Kolding B B 1909 Mosevej Sportsplads 2-1
407775
Kampfakta
5 Fr 01-09-17
Kl. 18:30
Oure Fodbold Akademi VSK Aarhus Oure Idrætsskole 3-1
407774
Kampfakta
5 02-09-17
Kl. 13:30
Aarhus Fremad Tarup-Paarup Riisvangen Stadion 1-4
407776
Kampfakta
5 02-09-17
Kl. 15:00
Varde FC Sønderborg Sydbank Stadion 2-1
407773
Kampfakta
5 02-09-17
Kl. 15:30
B1913 Esbjerg fB Campus Road 4-2
406948
Kampfakta
1 Ti 05-09-17
Kl. 19:00
Oure Fodbold Akademi Kolding B Oure Idrætsskole - Kunstgræsbane 1-2
407778
Kampfakta
6 09-09-17
Kl. 13:00
Tarup-Paarup Varde Home Tarup Park 1-1
407779
Kampfakta
6 09-09-17
Kl. 14:00
Esbjerg fB Oure Fodbold Akademi Esbjerg Idrætspark 1-4
407777
Kampfakta
6 09-09-17
Kl. 14:00
FC Sønderborg B1913 Sønderborg Stadion 3-2
407780
Kampfakta
6 09-09-17
Kl. 15:00
B 1909 Aarhus Fremad B.1909s anlæg 3-2
407781
Kampfakta
6 09-09-17
Kl. 16:00
VSK Aarhus Kolding B Kunstgræsbanen-Vejlby/Risskov Centret 0-5
407785
Kampfakta
7 Fr 15-09-17
Kl. 18:00
Oure Fodbold Akademi FC Sønderborg Oure Idrætsskole 4-0
407784
Kampfakta
7 16-09-17
Kl. 13:00
Tarup-Paarup B 1909 Home Tarup Park 2-1
407782
Kampfakta
7 16-09-17
Kl. 13:00
Kolding B Esbjerg fB Mosevej Kunstgræsbane 2-4
407783
Kampfakta
7 16-09-17
Kl. 13:30
Aarhus Fremad VSK Aarhus Kunstgræsbane Riisvangen 3-3
407786
Kampfakta
7 16-09-17
Kl. 15:00
Varde B1913 Sydbank Stadion 1-1
407787
Kampfakta
8 Fr 22-09-17
Kl. 17:30
B1913 Oure Fodbold Akademi Campus Road 4-6
407788
Kampfakta
8 23-09-17
Kl. 14:00
FC Sønderborg Kolding B Sønderborg Stadion 0-1
407790
Kampfakta
8 23-09-17
Kl. 15:00
Varde B 1909 Sydbank Stadion 1-2
407791
Kampfakta
8 23-09-17
Kl. 15:30
VSK Aarhus Tarup-Paarup Vejlby/Risskov Centret 0-7
407789
Kampfakta
8 24-09-17
Kl. 14:00
Esbjerg fB Aarhus Fremad Esbjerg Idrætspark 1-4
407794
Kampfakta
9 30-09-17
Kl. 13:00
Tarup-Paarup Esbjerg fB Home Tarup Park 5-1
407795
Kampfakta
9 30-09-17
Kl. 13:00
Oure Fodbold Akademi Varde Oure Idrætsskole 3-2
407793
Kampfakta
9 30-09-17
Kl. 13:30
Aarhus Fremad FC Sønderborg Riisvangen Stadion 1-2
407796
Kampfakta
9 30-09-17
Kl. 15:00
B 1909 VSK Aarhus B.1909s anlæg 1-2
407809
Kampfakta
10 07-10-17
Kl. 13:00
Tarup-Paarup FC Sønderborg Home Tarup Park 3-1
407810
Kampfakta
10 07-10-17
Kl. 15:00
B 1909 Esbjerg fB Kunststofbanen B 1909 4-0
407811
Kampfakta
10 07-10-17
Kl. 15:30
VSK Aarhus Varde Vejlby/Risskov Centret 3-1
407807
Kampfakta
10 07-10-17
Kl. 15:30
Kolding B Oure Fodbold Akademi Mosevej Kunstgræsbane 0-4
407808
Kampfakta
10 08-10-17
Kl. 13:30
Aarhus Fremad B1913 Kunstgræsbane Riisvangen 2-2
407813
Kampfakta
11 14-10-17
Kl. 11:00
B 1909 FC Sønderborg Kunststofbanen B 1909 4-0
407815
Kampfakta
11 14-10-17
Kl. 13:00
Oure Fodbold Akademi Aarhus Fremad Oure Idrætsskole 5-2
407816
Kampfakta
11 14-10-17
Kl. 15:00
Varde Kolding B Sydbank Stadion 3-2
407812
Kampfakta
11 14-10-17
Kl. 15:30
B1913 Tarup-Paarup Campus Road 1-2
407814
Kampfakta
11 14-10-17
Kl. 16:15
Esbjerg fB VSK Aarhus Esbjerg Kunstgræsbane 0-0
407818
Kampfakta
12 21-10-17
Kl. 13:00
Tarup-Paarup Oure Fodbold Akademi Home Tarup Park 1-1
407820
Kampfakta
12 21-10-17
Kl. 13:00
B1913 B 1909 Campus Road 3-1
407819
Kampfakta
12 21-10-17
Kl. 14:00
Esbjerg fB Varde Esbjerg Kunstgræsbane 1-0
407821
Kampfakta
12 21-10-17
Kl. 15:30
VSK Aarhus FC Sønderborg Kunstgræsbanen-Vejlby/Risskov Centret 2-1
407817
Kampfakta
12 22-10-17
Kl. 13:30
Aarhus Fremad Kolding B Riisvangen Stadion 0-1
407823
Kampfakta
13 28-10-17
Kl. 13:00
B1913 VSK Aarhus Campus Road 5-1
407825
Kampfakta
13 28-10-17
Kl. 13:00
Oure Fodbold Akademi B 1909 Oure Idrætsskole 5-1
407824
Kampfakta
13 28-10-17
Kl. 14:00
FC Sønderborg Esbjerg fB Sønderborg Stadion 3-2
407826
Kampfakta
13 28-10-17
Kl. 15:00
Varde Aarhus Fremad Sydbank Stadion 5-3
407822
Kampfakta
13 28-10-17
Kl. 15:30
Kolding B Tarup-Paarup Mosevej Kunstgræsbane 0-5
407831
Kampfakta
14 Fr 03-11-17
Kl. 18:30
VSK Aarhus Oure Fodbold Akademi Kunstgræsbanen-Vejlby/Risskov Centret 2-6
407828
Kampfakta
14 04-11-17
Kl. 13:00
Tarup-Paarup Aarhus Fremad Home Tarup Park 3-2
407827
Kampfakta
14 04-11-17
Kl. 14:00
FC Sønderborg Varde Sønderborg Stadion 2-1
407830
Kampfakta
14 04-11-17
Kl. 15:00
B 1909 Kolding B Kunststofbanen B 1909 0-0
407829
Kampfakta
14 04-11-17
Kl. 15:30
Esbjerg fB B1913 Esbjerg Kunstgræsbane 0-2
407832
15 24-03-18
Kl. 13:00
Kolding B VSK Aarhus Mosevej Kunstgræsbane Resultatformidling
407835
15 24-03-18
Kl. 13:00
Oure Fodbold Akademi Esbjerg fB Oure Idrætsskole - Kunstgræsbane Resultatformidling
407834
15 24-03-18
Kl. 13:30
Aarhus Fremad B 1909 Kunstgræsbane Riisvangen Resultatformidling
407836
15 24-03-18
Kl. 15:00
Varde Tarup-Paarup Sydbank Stadion Resultatformidling
407833
15 24-03-18
Kl. 15:30
B1913 FC Sønderborg Campus Road Resultatformidling
407890
16 31-03-18
Kl. 14:00
FC Sønderborg Oure Fodbold Akademi Sønderborg Stadion Resultatformidling
407891
16 31-03-18
Kl. 14:00
Esbjerg fB Kolding B Esbjerg Kunstgræsbane Resultatformidling
407892
16 31-03-18
Kl. 15:00
B 1909 Tarup-Paarup B.1909s anlæg Resultatformidling
407902
16 31-03-18
Kl. 15:30
VSK Aarhus Aarhus Fremad Vejlby/Risskov Centret Resultatformidling
407889
16 31-03-18
Kl. 15:30
B1913 Varde Campus Road Resultatformidling
407906
17 Fr 06-04-18
Kl. 17:45
Oure Fodbold Akademi B1913 Oure Idrætsskole Resultatformidling
407903
17 Fr 06-04-18
Kl. 18:00
Kolding B FC Sønderborg Mosevej Sportsplads Resultatformidling
407905
17 07-04-18
Kl. 13:00
Tarup-Paarup VSK Aarhus Home Tarup Park Resultatformidling
407904
17 07-04-18
Kl. 13:30
Aarhus Fremad Esbjerg fB Kunstgræsbane Riisvangen Resultatformidling
407907
17 07-04-18
Kl. 15:00
B 1909 Varde B.1909s anlæg Resultatformidling
407908
18 Fr 13-04-18
Kl. 18:00
B1913 Kolding B Campus Road Resultatformidling
407909
18 14-04-18
Kl. 14:00
FC Sønderborg Aarhus Fremad Sønderborg Stadion Resultatformidling
407910
18 14-04-18
Kl. 14:00
Esbjerg fB Tarup-Paarup Esbjerg Kunstgræsbane Resultatformidling
407911
18 14-04-18
Kl. 15:00
Varde Oure Fodbold Akademi Sydbank Stadion Resultatformidling
407912
18 14-04-18
Kl. 15:30
VSK Aarhus B 1909 Vejlby/Risskov Centret Resultatformidling
407916
19 Fr 20-04-18
Kl. 18:15
Oure Fodbold Akademi Kolding B Oure Idrætsskole Resultatformidling
407914
19 21-04-18
Kl. 14:00
FC Sønderborg Tarup-Paarup Sønderborg Stadion Resultatformidling
407915
19 21-04-18
Kl. 14:00
Esbjerg fB B 1909 Esbjerg Kunstgræsbane Resultatformidling
407917
19 21-04-18
Kl. 15:00
Varde VSK Aarhus Sydbank Stadion Resultatformidling
407913
19 21-04-18
Kl. 15:30
B1913 Aarhus Fremad Campus Road Resultatformidling
407918
20 Fr 27-04-18
Kl. 18:30
Kolding B Varde Mosevej Sportsplads Resultatformidling
407920
20 28-04-18
Kl. 13:00
Tarup-Paarup B1913 Home Tarup Park Resultatformidling
407919
20 28-04-18
Kl. 13:30
Aarhus Fremad Oure Fodbold Akademi Riisvangen Stadion Resultatformidling
407921
20 28-04-18
Kl. 15:00
B 1909 FC Sønderborg B.1909s anlæg Resultatformidling
407945
20 28-04-18
Kl. 15:30
VSK Aarhus Esbjerg fB Vejlby/Risskov Centret Resultatformidling
407949
21 Fr 04-05-18
Kl. 18:30
Oure Fodbold Akademi Tarup-Paarup Oure Idrætsskole Resultatformidling
407947
21 Fr 04-05-18
Kl. 18:45
B1913 B 1909 Campus Road Resultatformidling
407946
21 Fr 04-05-18
Kl. 19:00
Kolding B Aarhus Fremad Mosevej Sportsplads Resultatformidling
407948
21 05-05-18
Kl. 14:00
FC Sønderborg VSK Aarhus Sønderborg Stadion Resultatformidling
407950
21 05-05-18
Kl. 15:00
Varde Esbjerg fB Sydbank Stadion Resultatformidling
407952
22 12-05-18
Kl. 13:00
Tarup-Paarup Kolding B Home Tarup Park Resultatformidling
407953
22 12-05-18
Kl. 13:00
Esbjerg fB FC Sønderborg Esbjerg Idrætspark Resultatformidling
407951
22 12-05-18
Kl. 13:30
Aarhus Fremad Varde Riisvangen Stadion Resultatformidling
407954
22 12-05-18
Kl. 15:00
B 1909 Oure Fodbold Akademi B.1909s anlæg Resultatformidling
407955
22 12-05-18
Kl. 15:30
VSK Aarhus B1913 Vejlby/Risskov Centret Resultatformidling
407956
23 Fr 18-05-18
Kl. 19:00
Kolding B B 1909 Mosevej Sportsplads Resultatformidling
407959
23 19-05-18
Kl. 13:00
Oure Fodbold Akademi VSK Aarhus Oure Idrætsskole Resultatformidling
407958
23 19-05-18
Kl. 13:30
Aarhus Fremad Tarup-Paarup Riisvangen Stadion Resultatformidling
407960
23 19-05-18
Kl. 15:00
Varde FC Sønderborg Sydbank Stadion Resultatformidling
407957
23 19-05-18
Kl. 15:30
B1913 Esbjerg fB Campus Road Resultatformidling
407962
24 26-05-18
Kl. 13:00
Tarup-Paarup Varde Home Tarup Park Resultatformidling
407963
24 26-05-18
Kl. 14:00
Esbjerg fB Oure Fodbold Akademi Esbjerg Idrætspark Resultatformidling
407961
24 26-05-18
Kl. 14:00
FC Sønderborg B1913 Sønderborg Stadion Resultatformidling
407964
24 26-05-18
Kl. 15:00
B 1909 Aarhus Fremad B.1909s anlæg Resultatformidling
407965
24 26-05-18
Kl. 15:30
VSK Aarhus Kolding B Vejlby/Risskov Centret Resultatformidling
407966
25 Fr 01-06-18
Kl. 19:00
Kolding B Esbjerg fB Mosevej Sportsplads Resultatformidling
407968
25 02-06-18
Kl. 13:00
Tarup-Paarup B 1909 Home Tarup Park Resultatformidling
407969
25 02-06-18
Kl. 13:00
Oure Fodbold Akademi FC Sønderborg Oure Idrætsskole Resultatformidling
407967
25 02-06-18
Kl. 13:30
Aarhus Fremad VSK Aarhus Riisvangen Stadion Resultatformidling
407970
25 02-06-18
Kl. 15:00
Varde B1913 Sydbank Stadion Resultatformidling
407972
26 09-06-18
Kl. 14:00
FC Sønderborg Kolding B Sønderborg Stadion Resultatformidling
407973
26 09-06-18
Kl. 14:00
Esbjerg fB Aarhus Fremad Esbjerg Idrætspark Resultatformidling
407974
26 09-06-18
Kl. 15:00
Varde B 1909 Sydbank Stadion Resultatformidling
407975
26 09-06-18
Kl. 15:30
VSK Aarhus Tarup-Paarup Vejlby/Risskov Centret Resultatformidling
407971
26 09-06-18
Kl. 15:30
B1913 Oure Fodbold Akademi Campus Road Resultatformidling
407976
27 16-06-18
Kl. 15:30
Kolding B B1913 Mosevej Sportsplads Resultatformidling
407977
27 16-06-18
Kl. 15:30
Aarhus Fremad FC Sønderborg Riisvangen Stadion Resultatformidling
407978
27 16-06-18
Kl. 15:30
Tarup-Paarup Esbjerg fB Home Tarup Park Resultatformidling
407979
27 16-06-18
Kl. 15:30
Oure Fodbold Akademi Varde Oure Idrætsskole Resultatformidling
407980
27 16-06-18
Kl. 15:30
B 1909 VSK Aarhus B.1909s anlæg Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366