Herre-DS, Pulje 4 (2018)

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
185822
Kampfakta
1 05-08-17
Kl. 13:00
Lystrup IF AaB Lystrup Idrætsanlæg 4-3
191382
Kampfakta
10 05-08-17
Kl. 13:00
Vejgaard B Randers Freja Soffy Road 1-1
185771
Kampfakta
1 05-08-17
Kl. 13:30
FC Skanderborg Vatanspor Fælleden - Øvre 1-6
185821
Kampfakta
1 05-08-17
Kl. 14:00
Viborg FF Hedensted IF Viborg FF´s anlæg 0-1
185823
Kampfakta
1 06-08-17
Kl. 13:00
Holstebro B Viby IF Holstebro Idrætspark 2-1
185824
Kampfakta
2 Fr 11-08-17
Kl. 19:00
AaB Holstebro B AaB's Anlæg 1-2
185825
Kampfakta
2 12-08-17
Kl. 13:00
Vejgaard B Lystrup IF Soffy Road 4-2
185826
Kampfakta
2 13-08-17
Kl. 13:00
Vatanspor Randers Freja Bøgeskov Idrætsanlæg 5-1
185828
Kampfakta
2 On 16-08-17
Kl. 18:30
Viby IF Viborg FF Viby Idrætspark 5-1
185829
Kampfakta
3 Fr 18-08-17
Kl. 18:45
AaB Vejgaard B AaB's Anlæg 1-2
185830
Kampfakta
3 19-08-17
Kl. 13:00
Randers Freja Hedensted IF Randers Stadion 1-4
185831
Kampfakta
3 19-08-17
Kl. 13:30
FC Skanderborg Viby IF Fælleden - Øvre 1-1
185833
Kampfakta
3 20-08-17
Kl. 16:00
Holstebro B Viborg FF Holstebro Idrætspark 1-1
185827
Kampfakta
2 Ti 22-08-17
Kl. 18:30
Hedensted IF FC Skanderborg Hedensted Stadion 3-0
185832
Kampfakta
3 On 23-08-17
Kl. 18:30
Lystrup IF Vatanspor Lystrup Idrætsanlæg 1-2
187724
Kampfakta
4 26-08-17
Kl. 11:30
Viborg FF FC Skanderborg Viborg FF´s anlæg 2-1
187726
Kampfakta
4 26-08-17
Kl. 13:00
Viby IF Randers Freja Viby Idrætspark 6-0
185834
Kampfakta
4 26-08-17
Kl. 13:00
Vejgaard B Holstebro B Soffy Road 1-0
187725
Kampfakta
4 26-08-17
Kl. 13:30
Hedensted IF Lystrup IF Hedensted Stadion 3-1
187723
Kampfakta
4 27-08-17
Kl. 13:00
Vatanspor AaB Bøgeskov Idrætsanlæg 3-3
187728
Kampfakta
5 Fr 01-09-17
Kl. 18:30
Randers Freja Viborg FF Randers Stadion 3-3
187729
Kampfakta
5 02-09-17
Kl. 13:00
Vejgaard B Vatanspor Soffy Road 2-1
187730
Kampfakta
5 02-09-17
Kl. 13:00
Lystrup IF Viby IF Lystrup Idrætsanlæg 1-3
187727
Kampfakta
5 02-09-17
Kl. 13:00
AaB Hedensted IF AaB's Anlæg 1-1
187731
Kampfakta
5 03-09-17
Kl. 13:00
Holstebro B FC Skanderborg Holstebro Idrætspark 4-1
187732
Kampfakta
6 Fr 08-09-17
Kl. 18:00
FC Skanderborg Randers Freja Zitcom Stadion 3-0
187734
Kampfakta
6 Fr 08-09-17
Kl. 18:00
Viborg FF Lystrup IF Viborg FF´s anlæg 3-3
187736
Kampfakta
6 09-09-17
Kl. 13:00
Viby IF AaB Viby Idrætspark 3-3
187735
Kampfakta
6 09-09-17
Kl. 13:30
Hedensted IF Vejgaard B Hedensted Stadion 2-0
187733
Kampfakta
6 10-09-17
Kl. 13:00
Vatanspor Holstebro B Bøgeskov Idrætsanlæg 2-4
187740
Kampfakta
7 16-09-17
Kl. 13:00
Lystrup IF FC Skanderborg Lystrup Idrætsanlæg 5-3
187738
Kampfakta
7 16-09-17
Kl. 13:00
Vejgaard B Viby IF Soffy Road 3-2
187739
Kampfakta
7 17-09-17
Kl. 13:00
Vatanspor Hedensted IF Bøgeskov Idrætsanlæg 4-1
187741
Kampfakta
7 17-09-17
Kl. 13:00
Holstebro B Randers Freja Holstebro Idrætspark 6-2
187737
Kampfakta
7 Ti 19-09-17
Kl. 19:00
AaB Viborg FF AaB's Anlæg 4-3
187742
Kampfakta
8 Fr 22-09-17
Kl. 18:30
Randers Freja Lystrup IF Randers Stadion, kunstgræs 1-3
187746
Kampfakta
8 23-09-17
Kl. 13:00
Viby IF Vatanspor Viby Idrætspark 1-0
187743
Kampfakta
8 23-09-17
Kl. 13:30
FC Skanderborg AaB Zitcom Stadion 0-3
187745
Kampfakta
8 23-09-17
Kl. 16:00
Holstebro B Hedensted IF Holstebro Idrætspark 2-2
187744
Kampfakta
8 24-09-17
Kl. 14:00
Viborg FF Vejgaard B Viborg FF´s anlæg 1-1
187777
Kampfakta
9 Fr 29-09-17
Kl. 18:30
AaB Randers Freja AaB's Anlæg 3-2
187778
Kampfakta
9 30-09-17
Kl. 13:00
Vejgaard B FC Skanderborg Soffy Road 2-1
191368
Kampfakta
9 30-09-17
Kl. 13:00
Lystrup IF Holstebro B Lystrup Idrætsanlæg 2-4
191380
Kampfakta
9 30-09-17
Kl. 13:30
Hedensted IF Viby IF Hedensted Stadion 1-4
191367
Kampfakta
9 01-10-17
Kl. 13:00
Vatanspor Viborg FF Bøgeskov Idrætsanlæg 0-2
185770
Kampfakta
1 Fr 06-10-17
Kl. 18:30
Randers Freja Vejgaard B Randers Stadion, kunstgræs 2-2
191381
Kampfakta
10 07-10-17
Kl. 13:00
AaB Lystrup IF AaB's Anlæg 1-1
191385
Kampfakta
10 07-10-17
Kl. 13:00
Viby IF Holstebro B Viby Idrætspark 3-4
191384
Kampfakta
10 07-10-17
Kl. 13:30
Hedensted IF Viborg FF Hedensted Stadion 0-1
191383
Kampfakta
10 08-10-17
Kl. 13:00
Vatanspor FC Skanderborg Bøgeskov Idrætsanlæg 3-1
191386
Kampfakta
11 14-10-17
Kl. 13:00
Randers Freja Vatanspor Randers Stadion 3-1
191389
Kampfakta
11 14-10-17
Kl. 13:00
Lystrup IF Vejgaard B Lystrup Idrætsanlæg 3-1
191387
Kampfakta
11 14-10-17
Kl. 13:30
FC Skanderborg Hedensted IF Zitcom Stadion 1-2
191388
Kampfakta
11 14-10-17
Kl. 14:00
Viborg FF Viby IF Viborg FF´s anlæg 3-1
191390
Kampfakta
11 15-10-17
Kl. 13:00
Holstebro B AaB Holstebro Idrætspark 1-1
191391
Kampfakta
12 21-10-17
Kl. 13:00
Vejgaard B AaB Soffy Road 0-0
191393
Kampfakta
12 21-10-17
Kl. 13:00
Viborg FF Holstebro B Viborg FF's Kunstgræsbane 2-1
191395
Kampfakta
12 21-10-17
Kl. 13:00
FC Skanderborg Viby IF Fælleden kunstgræsbane 2-1
191394
Kampfakta
12 21-10-17
Kl. 13:30
Hedensted IF Randers Freja Hedensted Stadion 1-1
191392
Kampfakta
12 22-10-17
Kl. 13:00
Vatanspor Lystrup IF Bøgeskov Idrætsanlæg 0-2
191399
Kampfakta
13 28-10-17
Kl. 13:00
Lystrup IF Hedensted IF Lystrup Idrætsanlæg 2-2
191397
Kampfakta
13 28-10-17
Kl. 13:00
Randers Freja Viby IF Randers Stadion, kunstgræs 1-3
191398
Kampfakta
13 28-10-17
Kl. 13:30
FC Skanderborg Viborg FF Zitcom Stadion 3-3
191396
Kampfakta
13 28-10-17
Kl. 14:00
AaB Vatanspor AaB's Anlæg 3-1
191400
Kampfakta
13 29-10-17
Kl. 16:00
Holstebro B Vejgaard B Holstebro Idrætspark 0-1
191414
Kampfakta
14 Fr 03-11-17
Kl. 19:00
Viborg FF Randers Freja Viborg FF's Kunstgræsbane 6-0
191416
Kampfakta
14 04-11-17
Kl. 13:00
Viby IF Lystrup IF Fredensvang - Kunstgræsbanen 7-3
191415
Kampfakta
14 04-11-17
Kl. 13:30
Hedensted IF AaB Hedensted Stadion 1-3
191401
Kampfakta
14 04-11-17
Kl. 13:30
FC Skanderborg Holstebro B Zitcom Stadion 0-3
191413
Kampfakta
14 05-11-17
Kl. 13:00
Vatanspor Vejgaard B Kunstgræsbane Riisvangen 0-1
193513
Kampfakta
24 24-03-18
Kl. 11:30
Viborg FF Lystrup IF Viborg FF's Kunstgræsbane 1-0
191417
Kampfakta
15 24-03-18
Kl. 13:00
AaB Viby IF AaB's Anlæg 4-2
191419
Kampfakta
15 24-03-18
Kl. 13:00
Vejgaard B Hedensted IF AaB Kunstgræsbane 1-1
191418
Kampfakta
15 24-03-18
Kl. 16:00
Randers Freja FC Skanderborg Randers Stadion, kunstgræs 3-1
191421
Kampfakta
15 25-03-18
Kl. 14:00
Holstebro B Vatanspor Mejrup Kunstgræsbane 6-1
193055
Kampfakta
16 31-03-18
Kl. 13:00
Viby IF Vejgaard B Fredensvang - Kunstgræsbanen 0-2
192974
Kampfakta
16 31-03-18
Kl. 13:30
Hedensted IF Vatanspor Hedensted HM Park Kunstgræsbane 3-1
191424
Kampfakta
16 31-03-18
Kl. 14:00
Viborg FF AaB Viborg FF's Kunstgræsbane 2-1
191422
Kampfakta
16 31-03-18
Kl. 16:00
Randers Freja Holstebro B Randers Stadion, kunstgræs 4-2
191423
Kampfakta
16 Ma 02-04-18
Kl. 13:00
FC Skanderborg Lystrup IF Fælleden kunstgræsbane 1-3
193058
Kampfakta
17 Fr 06-04-18
Kl. 17:15
Vatanspor Viby IF Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus) 0-2
193521
Kampfakta
26 07-04-18
Kl. 13:00
Randers Freja Lystrup IF Randers Stadion, kunstgræs 2-2
193060
Kampfakta
17 07-04-18
Kl. 13:30
Hedensted IF Holstebro B Hedensted Stadion 3-1
193057
Kampfakta
17 07-04-18
Kl. 15:15
Vejgaard B Viborg FF NFB Kunstgræs Lindholm 1-1
193056
Kampfakta
17 08-04-18
Kl. 15:00
AaB FC Skanderborg AaB's Anlæg 2-2
193062
Kampfakta
18 14-04-18
Kl. 13:00
FC Skanderborg Vejgaard B Fælleden kunstgræsbane 0-2
193113
Kampfakta
18 14-04-18
Kl. 13:00
Viby IF Hedensted IF Viby Idrætspark 3-1
193061
Kampfakta
18 14-04-18
Kl. 16:00
Randers Freja AaB Randers Stadion 0-2
193112
Kampfakta
18 15-04-18
Kl. 13:00
Holstebro B Lystrup IF Holstebro Idrætspark 0-3
193111
Kampfakta
18 15-04-18
Kl. 14:00
Viborg FF Vatanspor Viborg FF´s anlæg 1-2
193117
Kampfakta
19 21-04-18
Kl. 13:00
Lystrup IF AaB Lystrup Idrætsanlæg 1-2
193115
Kampfakta
19 21-04-18
Kl. 13:00
FC Skanderborg Vatanspor Zitcom Stadion 1-6
193116
Kampfakta
19 21-04-18
Kl. 14:00
Viborg FF Hedensted IF Viborg FF´s anlæg 0-3
193114
Kampfakta
19 22-04-18
Kl. 12:00
Randers Freja Vejgaard B Randers Stadion 1-2
193192
Kampfakta
19 22-04-18
Kl. 13:00
Holstebro B Viby IF Holstebro Idrætspark 1-0
193195
Kampfakta
20 Fr 27-04-18
Kl. 18:30
Vatanspor Randers Freja Bøgeskov Idrætsanlæg 3-0
193193
Kampfakta
20 28-04-18
Kl. 13:00
AaB Holstebro B AaB's Anlæg 3-1
193194
Kampfakta
20 28-04-18
Kl. 13:00
Vejgaard B Lystrup IF Soffy Road 0-0
193197
Kampfakta
20 28-04-18
Kl. 13:00
Viby IF Viborg FF Viby Idrætspark 1-2
193196
Kampfakta
20 28-04-18
Kl. 13:30
Hedensted IF FC Skanderborg Hedensted Stadion 4-0
193200
Kampfakta
21 To 03-05-18
Kl. 19:00
Viby IF FC Skanderborg Viby Idrætspark 3-2
193202
Kampfakta
21 Fr 04-05-18
Kl. 19:00
Holstebro B Viborg FF Holstebro Idrætspark 4-1
193201
Kampfakta
21 05-05-18
Kl. 13:00
Lystrup IF Vatanspor Lystrup Idrætsanlæg 1-0
193198
Kampfakta
21 05-05-18
Kl. 13:00
AaB Vejgaard B AaB's Anlæg 1-2
193199
Kampfakta
21 05-05-18
Kl. 16:00
Randers Freja Hedensted IF Randers Stadion 1-2
193505
Kampfakta
22 To 10-05-18
Kl. 13:00
Viby IF Randers Freja Viby Idrætspark 1-2
193504
Kampfakta
22 To 10-05-18
Kl. 15:30
Hedensted IF Lystrup IF Hedensted Stadion 4-1
193502
Kampfakta
22 Fr 11-05-18
Kl. 19:00
Vatanspor AaB Bøgeskov Idrætsanlæg 1-1
193503
Kampfakta
22 12-05-18
Kl. 12:00
Viborg FF FC Skanderborg Viborg FF´s anlæg 0-0
193203
Kampfakta
22 12-05-18
Kl. 13:00
Vejgaard B Holstebro B Soffy Road 1-0
193506
Kampfakta
23 19-05-18
Kl. 13:00
AaB Hedensted IF AaB's Anlæg 1-2
193508
Kampfakta
23 19-05-18
Kl. 13:00
Vejgaard B Vatanspor Soffy Road 1-1
193509
Kampfakta
23 19-05-18
Kl. 13:00
Lystrup IF Viby IF Lystrup Idrætsanlæg 0-3
193507
Kampfakta
23 19-05-18
Kl. 16:00
Randers Freja Viborg FF Randers Stadion 4-4
193510
Kampfakta
23 Ma 21-05-18
Kl. 13:00
Holstebro B FC Skanderborg Holstebro Idrætspark 8-3
193514
Kampfakta
24 Fr 25-05-18
Kl. 19:00
Hedensted IF Vejgaard B Hedensted Stadion 0-2
193515
Kampfakta
24 Fr 25-05-18
Kl. 19:00
Viby IF AaB Viby Idrætspark 1-1
193512
Kampfakta
24 Fr 25-05-18
Kl. 19:30
Vatanspor Holstebro B Bøgeskov Idrætsanlæg 1-3
193511
Kampfakta
24 26-05-18
Kl. 13:00
FC Skanderborg Randers Freja Zitcom Stadion 5-3
191420
Kampfakta
15 26-05-18
Kl. 13:00
Lystrup IF Viborg FF Lystrup Idrætsanlæg 0-1
193516
Kampfakta
25 Fr 01-06-18
Kl. 19:00
AaB Viborg FF AaB's Anlæg 2-3
193518
Kampfakta
25 Fr 01-06-18
Kl. 19:30
Vatanspor Hedensted IF Bøgeskov Idrætsanlæg 2-1
193519
Kampfakta
25 02-06-18
Kl. 13:00
Lystrup IF FC Skanderborg Lystrup Idrætsanlæg 2-3
193517
Kampfakta
25 02-06-18
Kl. 13:00
Vejgaard B Viby IF Soffy Road 1-0
193520
Kampfakta
25 03-06-18
Kl. 13:00
Holstebro B Randers Freja Holstebro Idrætspark 5-1
193525
Kampfakta
26 09-06-18
Kl. 13:00
Viby IF Vatanspor Viby Idrætspark 1-2
193523
Kampfakta
26 09-06-18
Kl. 14:00
Viborg FF Vejgaard B Viborg FF´s anlæg 2-3
193522
Kampfakta
26 09-06-18
Kl. 15:30
FC Skanderborg AaB Zitcom Stadion 1-1
193524
Kampfakta
26 10-06-18
Kl. 13:00
Holstebro B Hedensted IF Holstebro Idrætspark 5-0
193059
Kampfakta
17 Ma 11-06-18
Kl. 19:00
Lystrup IF Randers Freja Lystrup Idrætsanlæg 1-1
193694
Kampfakta
27 16-06-18
Kl. 13:00
AaB Randers Freja AaB's Anlæg 1-1
193695
Kampfakta
27 16-06-18
Kl. 13:00
Vejgaard B FC Skanderborg Soffy Road 8-0
193696
Kampfakta
27 16-06-18
Kl. 13:00
Vatanspor Viborg FF Bøgeskov Idrætsanlæg 1-1
193697
Kampfakta
27 16-06-18
Kl. 13:00
Lystrup IF Holstebro B Lystrup Idrætsanlæg 0-0
193698
Kampfakta
27 16-06-18
Kl. 13:00
Hedensted IF Viby IF Hedensted Stadion 5-1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366