U11 Drenge C Weekend (07) 8M - Efterår 2017, Pulje 109

Komplet kampprogram

Kampnr. Tidspunkt Hjemmehold Udehold Bane Score    
Lørdag 19-08-17 - Gjøl B`s Baner - Arrangør: Gjøl B
640894
Kl. 10:00 Gjøl B Trekroner/Skovsgård 1
640895
Kl. 10:00 TSI/Stenum Aabybro IF 1
643001
Kl. 10:40 Aabybro IF BIF/ØHIK/TGF 1
643002
Kl. 10:40 Trekroner/Skovsgård TSI/Stenum 1
643003
Kl. 11:20 BIF/ØHIK/TGF Gjøl B 1
Lørdag 19-08-17 - Dronninglund Ny Stadion - Arrangør: Dronninglund IF
640889
Kl. 10:00 Dronninglund IF Grindsted SK !
640890
Kl. 10:00 Jetsmark IF SIV !
640891
Kl. 10:40 SIV Ørebro B !
640892
Kl. 10:40 Grindsted SK Jetsmark IF !
640893
Kl. 11:20 Ørebro B Dronninglund IF !
Lørdag 02-09-17 - Aabybro Idrætscenter - Arrangør: Aabybro IF
643004
Kl. 10:00 Grindsted SK Aabybro IF 1 !
643005
Kl. 10:00 Trekroner/Skovsgård BIF/ØHIK/TGF 1 !
643006
Kl. 10:40 BIF/ØHIK/TGF Ørebro B 1
643007
Kl. 10:40 Aabybro IF Trekroner/Skovsgård 1
643008
Kl. 11:20 Ørebro B Grindsted SK 1 !
Lørdag 02-09-17 - Sparekassen Vendsyssel Arena - Arrangør: Jetsmark IF
643009
Kl. 10:00 Jetsmark IF TSI/Stenum
643010
Kl. 10:00 Dronninglund IF Gjøl B 1 !
643011
Kl. 10:40 Gjøl B SIV 1 !
643012
Kl. 10:40 TSI/Stenum Dronninglund IF
643013
Kl. 11:20 SIV Jetsmark IF
Lørdag 09-09-17 - Ørebro Stadion - Arrangør: Ørebro B
643014
Kl. 10:00 Ørebro B Trekroner/Skovsgård
643015
Kl. 10:00 Jetsmark IF BIF/ØHIK/TGF
643016
Kl. 10:40 BIF/ØHIK/TGF SIV
643017
Kl. 10:40 Trekroner/Skovsgård Jetsmark IF
643018
Kl. 11:20 SIV Ørebro B
Lørdag 09-09-17 - TSI's Baneanlæg - Arrangør: TSI/Stenum
643019
Kl. 10:00 TSI/Stenum Grindsted SK !
643020
Kl. 10:00 Gjøl B Aabybro IF
643041
Kl. 10:40 Aabybro IF Dronninglund IF
643042
Kl. 10:40 Grindsted SK Gjøl B !
643043
Kl. 11:20 Dronninglund IF TSI/Stenum
Lørdag 16-09-17 - Nols Stadion - Arrangør: Vester Hjermitslev B
643044
Kl. 10:00 SIV Dronninglund IF 1
643045
Kl. 10:00 Jetsmark IF Aabybro IF 1
643046
Kl. 10:40 Aabybro IF TSI/Stenum 1
643047
Kl. 10:40 Dronninglund IF Jetsmark IF 1
643048
Kl. 11:20 TSI/Stenum SIV 1
Lørdag 16-09-17 - Skovsgård Stadion - Arrangør: Skovsgaard B
643049
Kl. 10:00 Trekroner/Skovsgård Grindsted SK !
643050
Kl. 10:00 Ørebro B Gjøl B
643051
Kl. 10:40 Gjøl B BIF/ØHIK/TGF
643052
Kl. 10:40 Grindsted SK Ørebro B !
643053
Kl. 11:20 BIF/ØHIK/TGF Trekroner/Skovsgård
Lørdag 23-09-17 - Aabybro Idrætscenter - Arrangør: Aabybro IF
643054
Kl. 10:00 Aabybro IF SIV
643055
Kl. 10:00 Gjøl B Dronninglund IF
643056
Kl. 10:40 Dronninglund IF Trekroner/Skovsgård
643057
Kl. 10:40 SIV Gjøl B
643058
Kl. 11:20 Trekroner/Skovsgård Aabybro IF
Lørdag 23-09-17 - Halvrimmen Stadion - Arrangør: Brovst IF
643059
Kl. 10:00 BIF/ØHIK/TGF Jetsmark IF 1
643060
Kl. 10:00 Ørebro B TSI/Stenum
643061
Kl. 10:40 TSI/Stenum Grindsted SK !
643062
Kl. 10:40 Jetsmark IF Ørebro B
643063
Kl. 11:20 Grindsted SK BIF/ØHIK/TGF !
Lørdag 07-10-17 - Trekroner Stadion - Arrangør: Skovsgaard B
643064
Kl. 10:00 Trekroner/Skovsgård SIV
643065
Kl. 10:00 TSI/Stenum BIF/ØHIK/TGF
643066
Kl. 10:40 BIF/ØHIK/TGF Dronninglund IF
643067
Kl. 10:40 SIV TSI/Stenum
643068
Kl. 11:20 Dronninglund IF Trekroner/Skovsgård
Lørdag 07-10-17 - Gjøl B`s Baner - Arrangør: Gjøl B
643069
Kl. 10:00 Gjøl B Jetsmark IF
643070
Kl. 10:00 Grindsted SK Aabybro IF !
643071
Kl. 10:40 Aabybro IF Ørebro B
643072
Kl. 10:40 Jetsmark IF Grindsted SK !
643073
Kl. 11:20 Ørebro B Gjøl B
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 på mail eller telefon 8939 9910