U7 Drenge (11) 3M - Weekend/Efterår 2017, Pulje 411

Komplet kampprogram

Kampnr. Tidspunkt Hjemmehold Udehold Bane Score    
Lørdag 19-08-17 - Ranum Multicenter - Arrangør: Ranum-Overlade IK Vest
822111
Kl. 10:00 Ranum-Overlade IK Vest (2) Ranum-Overlade IK Vest (1)
822112
Kl. 10:00 Gjøl B Løgstør IF
822113
Kl. 10:15 Tranum GF Skovsgaard B
822114
Kl. 10:15 Brovst IF Ørebro B
822115
Kl. 10:30 Ørebro B Fjerritslev IF
822116
Kl. 10:30 Ranum-Overlade IK Vest (1) Brovst IF
822117
Kl. 10:45 Løgstør IF Ranum-Overlade IK Vest (2)
822118
Kl. 10:45 Skovsgaard B Gjøl B
822119
Kl. 11:00 Ørebro B Ranum-Overlade IK Vest (1)
822120
Kl. 11:00 Ranum-Overlade IK Vest (2) Skovsgaard B
822121
Kl. 11:15 Brovst IF Løgstør IF
822122
Kl. 11:15 Fjerritslev IF Tranum GF
822123
Kl. 11:30 Ranum-Overlade IK Vest (1) Fjerritslev IF
822124
Kl. 11:30 Tranum GF Gjøl B
Lørdag 16-09-17 - Tranum Stadion - Arrangør: Tranum GF
822125
Kl. 10:00 Fjerritslev IF Ranum-Overlade IK Vest (2)
822126
Kl. 10:00 Tranum GF Ranum-Overlade IK Vest (1)
822127
Kl. 10:15 Løgstør IF Ørebro B
822128
Kl. 10:15 Skovsgaard B Brovst IF
822129
Kl. 10:30 Ørebro B Skovsgaard B
822130
Kl. 10:30 Ranum-Overlade IK Vest (2) Tranum GF
822131
Kl. 10:45 Ranum-Overlade IK Vest (1) Løgstør IF
822132
Kl. 10:45 Fjerritslev IF Gjøl B
822133
Kl. 11:00 Gjøl B Ranum-Overlade IK Vest (2)
822134
Kl. 11:00 Løgstør IF Fjerritslev IF
822135
Kl. 11:15 Tranum GF Brovst IF
822136
Kl. 11:15 Skovsgaard B Ranum-Overlade IK Vest (1)
822137
Kl. 11:30 Ørebro B Tranum GF
822138
Kl. 11:30 Brovst IF Gjøl B
Lørdag 07-10-17 - Ørebro Stadion - Arrangør: Ørebro B
822139
Kl. 10:00 Ranum-Overlade IK Vest (1) Fjerritslev IF
822140
Kl. 10:00 Tranum GF Ørebro B !
822207
Kl. 10:15 Løgstør IF Skovsgaard B
822208
Kl. 10:15 Ranum-Overlade IK Vest (2) Brovst IF
822209
Kl. 10:30 Gjøl B Ørebro B
822210
Kl. 10:30 Fjerritslev IF Skovsgaard B
822211
Kl. 10:45 Ørebro B Ranum-Overlade IK Vest (2)
822212
Kl. 10:45 Ranum-Overlade IK Vest (1) Gjøl B
822213
Kl. 11:00 Løgstør IF Tranum GF !
822214
Kl. 11:00 Brovst IF Fjerritslev IF
822215
Kl. 11:15 Ranum-Overlade IK Vest (2) Ranum-Overlade IK Vest (1)
822216
Kl. 11:15 Gjøl B Løgstør IF
822217
Kl. 11:30 Tranum GF Skovsgaard B !
822218
Kl. 11:30 Brovst IF Ørebro B
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 på mail eller telefon 8939 9910