Herre Serie 3, p1

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
537836
Kampfakta
1 19-08-17
Kl. 14:00
Radsted TGB Radsted Kiosk Arena 1-4
537839
Kampfakta
1 19-08-17
Kl. 14:00
Ny Kappel BK 07 Rødby Kappel stadion 1-7
537841
1 19-08-17
Kl. 15:30
Oversidder Oversidder
537837
1 20-08-17
Kl. 10:30
Birket BK Rødbyhavn BK Birket Stadion 2-4
537840
1 20-08-17
Kl. 10:30
Bandholm/Hunseby DMI Bandholm Stadion 2-4
537838
1 20-08-17
Kl. 13:00
B. Frem Oversidder Inges Auto Park
537842
2 To 24-08-17
Kl. 18:45
DMI Oversidder DMI´s anlæg
537843
2 26-08-17
Kl. 14:00
Rødbyhavn BK B. Frem Ved Rødbyhavn Sportshal UHT!
537845
2 26-08-17
Kl. 14:45
Oversidder Ny Kappel BK 07
537844
2 26-08-17
Kl. 15:30
Oversidder Birket BK
537846
Kampfakta
2 27-08-17
Kl. 13:00
Rødby Radsted Go´on Park 7-0
537847
Kampfakta
2 Ma 28-08-17
Kl. 18:30
TGB Bandholm/Hunseby TGB´s anlæg 2-3
537853
3 02-09-17
Kl. 14:00
Oversidder TGB
537849
3 02-09-17
Kl. 15:30
DMI Oversidder DMI´s anlæg
537848
3 03-09-17
Kl. 10:30
Radsted Oversidder Radsted Kiosk Arena
537851
Kampfakta
3 03-09-17
Kl. 10:30
Ny Kappel BK 07 Rødbyhavn BK Kappel stadion 3-4
537850
3 03-09-17
Kl. 11:00
B. Frem Birket BK Inges Auto Park UHT!
537852
Kampfakta
3 Ma 04-09-17
Kl. 19:00
Bandholm/Hunseby Rødby Bandholm Stadion 2-12
537859
Kampfakta
4 09-09-17
Kl. 13:30
TGB DMI TGB´s anlæg 3-5
537856
Kampfakta
4 09-09-17
Kl. 14:00
Birket BK Ny Kappel BK 07 Birket Stadion 1-3
537857
4 09-09-17
Kl. 14:45
Oversidder Bandholm/Hunseby
537855
4 09-09-17
Kl. 15:30
Oversidder B. Frem
537854
4 10-09-17
Kl. 10:30
Rødbyhavn BK Radsted Ved Rødbyhavn Sportshal 3-1
540538
11 10-09-17
Kl. 13:00
Rødby B. Frem Go´on Park 10-2
537858
4 Ma 11-09-17
Kl. 18:00
Rødby Oversidder Go´on Park
537862
Kampfakta
5 16-09-17
Kl. 14:00
Ny Kappel BK 07 B. Frem Kappel stadion 4-3
537864
5 16-09-17
Kl. 14:00
Bandholm/Hunseby Rødbyhavn BK Bandholm Stadion 3-6
537865
5 16-09-17
Kl. 15:30
Oversidder Oversidder
537861
Kampfakta
5 17-09-17
Kl. 10:30
DMI Rødby DMI´s anlæg 3-5
537863
5 17-09-17
Kl. 13:00
TGB Oversidder TGB´s anlæg
537860
5 Ti 19-09-17
Kl. 18:00
Radsted Birket BK Radsted Kiosk Arena 9-0
537868
6 23-09-17
Kl. 14:00
Birket BK Bandholm/Hunseby Birket Stadion 3-2
537869
6 23-09-17
Kl. 14:45
Oversidder DMI
537871
Kampfakta
6 23-09-17
Kl. 15:30
Rødby TGB Go´on Park 1-1
537867
6 23-09-17
Kl. 15:30
Oversidder Ny Kappel BK 07
537870
6 24-09-17
Kl. 10:30
B. Frem Radsted Inges Auto Park 1-3
537866
6 24-09-17
Kl. 11:00
Rødbyhavn BK Oversidder Ved Rødbyhavn Sportshal
537875
7 30-09-17
Kl. 13:00
Rødby Oversidder Go´on Park
537878
7 30-09-17
Kl. 13:00
Oversidder Birket BK
537876
7 30-09-17
Kl. 13:30
TGB Oversidder TGB´s anlæg
537874
7 30-09-17
Kl. 14:00
DMI Rødbyhavn BK DMI´s anlæg 4-1
537873
Kampfakta
7 01-10-17
Kl. 10:30
Radsted Ny Kappel BK 07 Radsted Kiosk Arena 4-1
540523
Kampfakta
10 01-10-17
Kl. 13:00
Birket BK Rødby Birket Stadion 0-5
537877
7 Ma 02-10-17
Kl. 19:00
Bandholm/Hunseby B. Frem Bandholm Stadion 3-2
537941
8 07-10-17
Kl. 14:00
Birket BK DMI Birket Stadion HHT!
537974
8 07-10-17
Kl. 14:00
B. Frem Oversidder Inges Auto Park
537940
8 07-10-17
Kl. 15:30
Oversidder Radsted
537975
Kampfakta
8 08-10-17
Kl. 10:30
Ny Kappel BK 07 Bandholm/Hunseby Kappel stadion 4-3
537942
8 08-10-17
Kl. 10:30
Oversidder Rødby
537939
Kampfakta
8 08-10-17
Kl. 10:30
Rødbyhavn BK TGB Ved Rødbyhavn Sportshal 3-4
537982
9 14-10-17
Kl. 14:00
DMI B. Frem DMI´s anlæg UHT!
538017
9 14-10-17
Kl. 14:00
Bandholm/Hunseby Radsted Bandholm Stadion 4-1
537983
9 14-10-17
Kl. 15:30
Oversidder Oversidder
537984
9 14-10-17
Kl. 15:30
Rødby Rødbyhavn BK Go´on Park 10-0
538016
Kampfakta
9 15-10-17
Kl. 13:00
TGB Birket BK TGB´s anlæg 8-1
538234
9 15-10-17
Kl. 13:00
Oversidder Ny Kappel BK 07
540475
10 21-10-17
Kl. 14:00
Radsted Oversidder Radsted Kiosk Arena
540476
10 21-10-17
Kl. 14:00
Rødbyhavn BK Oversidder Ved Rødbyhavn Sportshal
540522
10 21-10-17
Kl. 15:30
Oversidder Bandholm/Hunseby
540524
Kampfakta
10 22-10-17
Kl. 10:30
B. Frem TGB Inges Auto Park 3-4
540525
Kampfakta
10 22-10-17
Kl. 10:30
Ny Kappel BK 07 DMI Kappel stadion 0-9
540526
11 28-10-17
Kl. 12:30
DMI Radsted DMI´s anlæg UHT!
540546
Kampfakta
11 28-10-17
Kl. 13:30
TGB Ny Kappel BK 07 TGB´s anlæg 7-0
540562
11 28-10-17
Kl. 13:30
Oversidder Bandholm/Hunseby
540527
11 28-10-17
Kl. 15:30
Oversidder Rødbyhavn BK
540532
11 29-10-17
Kl. 11:00
Oversidder Birket BK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Lolland-Falster på mail eller telefon 5482 6768