NordicBet LIGA

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
736724
Kampfakta
1 To 27-07-17
Kl. 18:00
Esbjerg FC Fredericia Blue Water Arena 2-1
736754
Kampfakta
1 30-07-17
Kl. 13:45
Thisted Viborg Sparekassen Thy Arena 2-1
736755
Kampfakta
1 30-07-17
Kl. 13:45
HB Køge Vejle Capelli Sport Stadion 1-3
736757
Kampfakta
1 30-07-17
Kl. 13:45
Nykøbing FC Skive CM Arena 3-2
736725
Kampfakta
1 30-07-17
Kl. 16:00
Vendsyssel FF Fremad Amager Nord Energi Arena 2-0
736756
Kampfakta
1 Ti 01-08-17
Kl. 17:30
Brabrand FC Roskilde Brabrand IF's Idrætsanlæg 1-1
736758
Kampfakta
2 06-08-17
Kl. 14:30
Vejle Nykøbing FC Vejle Stadion 4-1
736759
Kampfakta
2 06-08-17
Kl. 14:30
FC Roskilde Thisted Roskilde Idrætspark 2-3
736760
Kampfakta
2 06-08-17
Kl. 14:30
Skive Brabrand Egeris Kunstgræsbane 3-4
736761
Kampfakta
2 06-08-17
Kl. 14:30
Viborg Esbjerg Energi Viborg Arena 0-2
736762
Kampfakta
2 06-08-17
Kl. 14:30
FC Fredericia Vendsyssel FF Monjasa Park 3-3
736763
Kampfakta
2 06-08-17
Kl. 14:30
Fremad Amager HB Køge Sundby I P. Opvisn. 1-2
736764
Kampfakta
3 13-08-17
Kl. 13:45
Esbjerg Vejle Blue Water Arena 1-2
736765
Kampfakta
3 13-08-17
Kl. 13:45
FC Roskilde Skive Roskilde Idrætspark 3-1
736766
Kampfakta
3 13-08-17
Kl. 13:45
Brabrand Fremad Amager Brabrand IF's Idrætsanlæg 1-0
736767
Kampfakta
3 13-08-17
Kl. 13:45
Nykøbing FC Viborg CM Arena 4-2
736768
Kampfakta
3 13-08-17
Kl. 13:45
HB Køge Vendsyssel FF Capelli Sport Stadion 0-0
736769
Kampfakta
3 13-08-17
Kl. 13:45
Thisted FC Fredericia Sparekassen Thy Arena 1-3
736770
Kampfakta
4 20-08-17
Kl. 14:30
Esbjerg Thisted Blue Water Arena 1-2
736771
Kampfakta
4 20-08-17
Kl. 14:30
Vendsyssel FF Brabrand Nord Energi Arena 3-0
736772
Kampfakta
4 20-08-17
Kl. 14:30
FC Fredericia FC Roskilde Monjasa Park 1-2
736773
Kampfakta
4 20-08-17
Kl. 14:30
HB Køge Nykøbing FC Capelli Sport Stadion 3-1
736774
Kampfakta
4 20-08-17
Kl. 14:30
Fremad Amager Viborg Sundby I P. Opvisn. 0-6
736775
Kampfakta
4 20-08-17
Kl. 14:30
Skive Vejle Hancock Arena (Skive) 2-2
736776
Kampfakta
5 On 23-08-17
Kl. 18:00
Viborg FC Fredericia Energi Viborg Arena 2-3
736777
Kampfakta
5 On 23-08-17
Kl. 18:00
Vejle Brabrand Vejle Stadion 2-0
736779
Kampfakta
5 On 23-08-17
Kl. 18:00
Thisted Vendsyssel FF Sparekassen Thy Arena 1-2
736780
Kampfakta
5 On 23-08-17
Kl. 18:00
FC Roskilde HB Køge Roskilde Idrætspark 0-3
736781
Kampfakta
5 On 23-08-17
Kl. 18:00
Nykøbing FC Fremad Amager CM Arena 0-1
736778
Kampfakta
5 To 24-08-17
Kl. 18:00
Skive Esbjerg Hancock Arena (Skive) 1-2
736782
Kampfakta
6 27-08-17
Kl. 13:45
Esbjerg Nykøbing FC Blue Water Arena 1-3
736783
Kampfakta
6 27-08-17
Kl. 13:45
Vejle FC Roskilde Vejle Stadion 2-1
736784
Kampfakta
6 27-08-17
Kl. 13:45
FC Fredericia Fremad Amager Monjasa Park 2-3
736785
Kampfakta
6 27-08-17
Kl. 13:45
HB Køge Skive Capelli Sport Stadion 0-0
738212
Kampfakta
6 27-08-17
Kl. 13:45
Brabrand Thisted Brabrand IF's Idrætsanlæg 2-2
736786
Kampfakta
6 Ma 28-08-17
Kl. 19:00
Vendsyssel FF Viborg Nord Energi Arena 1-2
738215
Kampfakta
7 02-09-17
Kl. 16:00
FC Roskilde Vendsyssel FF Roskilde Idrætspark 0-2
738214
Kampfakta
7 03-09-17
Kl. 13:45
Fremad Amager Esbjerg Sundby I P. Opvisn. 1-0
738217
Kampfakta
7 03-09-17
Kl. 13:45
Thisted HB Køge Sparekassen Thy Arena 2-0
738218
Kampfakta
7 03-09-17
Kl. 13:45
Nykøbing FC Brabrand CM Arena 1-0
738219
Kampfakta
8 10-09-17
Kl. 13:45
Esbjerg FC Roskilde Blue Water Arena 2-2
738220
Kampfakta
8 10-09-17
Kl. 13:45
Viborg Skive Energi Viborg Arena 3-2
738221
Kampfakta
8 10-09-17
Kl. 13:45
Vendsyssel FF Vejle Nord Energi Arena 1-1
738222
Kampfakta
8 10-09-17
Kl. 13:45
FC Fredericia Nykøbing FC Monjasa Park 2-0
738223
Kampfakta
8 10-09-17
Kl. 13:45
Brabrand HB Køge Ceres Park 1-3
738224
Kampfakta
8 10-09-17
Kl. 13:45
Fremad Amager Thisted Sundby I P. Opvisn. 0-2
738216
Kampfakta
7 On 13-09-17
Kl. 18:00
Skive FC Fredericia Hancock Arena (Skive) 2-2
738213
Kampfakta
7 On 13-09-17
Kl. 18:30
Viborg Vejle Energi Viborg Arena 2-0
738225
Kampfakta
9 17-09-17
Kl. 13:45
Vejle FC Fredericia Vejle Stadion 2-0
738226
Kampfakta
9 17-09-17
Kl. 13:45
FC Roskilde Fremad Amager Roskilde Idrætspark 0-1
738227
Kampfakta
9 17-09-17
Kl. 13:45
Brabrand Esbjerg Brabrand IF's Idrætsanlæg 0-2
738228
Kampfakta
9 17-09-17
Kl. 13:45
HB Køge Viborg Capelli Sport Stadion 3-0
738229
Kampfakta
9 17-09-17
Kl. 13:45
Skive Vendsyssel FF Hancock Arena (Skive) 3-3
738230
Kampfakta
9 17-09-17
Kl. 13:45
Nykøbing FC Thisted CM Arena 1-2
738231
Kampfakta
10 24-09-17
Kl. 13:00
Esbjerg HB Køge Blue Water Arena 1-1
738232
Kampfakta
10 24-09-17
Kl. 13:00
Viborg FC Roskilde Energi Viborg Arena 4-3
738233
Kampfakta
10 24-09-17
Kl. 13:00
Vendsyssel FF Nykøbing FC Nord Energi Arena 4-2
738234
Kampfakta
10 24-09-17
Kl. 13:00
FC Fredericia Brabrand Monjasa Park 5-1
738235
Kampfakta
10 24-09-17
Kl. 13:00
Thisted Vejle Sparekassen Thy Arena 1-1
738236
Kampfakta
10 24-09-17
Kl. 13:00
Fremad Amager Skive Sundby I P. Opvisn. 1-0
738237
Kampfakta
11 01-10-17
Kl. 13:00
Viborg Brabrand Energi Viborg Arena 4-0
738238
Kampfakta
11 01-10-17
Kl. 13:00
Vejle Fremad Amager Vejle Stadion 1-0
738239
Kampfakta
11 01-10-17
Kl. 13:00
FC Roskilde Nykøbing FC Roskilde Idrætspark 2-0
738240
Kampfakta
11 01-10-17
Kl. 13:00
Skive Thisted Hancock Arena (Skive) 1-2
738458
Kampfakta
11 01-10-17
Kl. 13:00
HB Køge FC Fredericia Capelli Sport Stadion 0-0
738241
Kampfakta
11 Ma 02-10-17
Kl. 19:00
Vendsyssel FF Esbjerg Nord Energi Arena 1-3
738460
Kampfakta
12 08-10-17
Kl. 13:45
FC Fredericia Thisted Monjasa Park 1-3
738464
Kampfakta
12 08-10-17
Kl. 13:45
Brabrand Skive Ceres Park 0-3
738462
Kampfakta
12 Ti 10-10-17
Kl. 16:00
Fremad Amager Vendsyssel FF Sundby I P. Opvisn. 1-1
738461
Kampfakta
12 On 11-10-17
Kl. 19:00
HB Køge FC Roskilde Capelli Sport Stadion 1-3
738465
Kampfakta
13 15-10-17
Kl. 14:30
Viborg Fremad Amager Energi Viborg Arena 0-0
738466
Kampfakta
13 15-10-17
Kl. 14:30
Vendsyssel FF HB Køge Nord Energi Arena 2-0
738467
Kampfakta
13 15-10-17
Kl. 14:30
Thisted Brabrand Sparekassen Thy Arena 2-2
738468
Kampfakta
13 15-10-17
Kl. 14:30
Vejle Esbjerg Vejle Stadion 1-3
738470
Kampfakta
13 15-10-17
Kl. 14:30
Skive FC Roskilde Hancock Arena (Skive) 0-2
738471
Kampfakta
14 22-10-17
Kl. 14:30
Esbjerg Fremad Amager Blue Water Arena 5-2
738472
Kampfakta
14 22-10-17
Kl. 14:30
Thisted Nykøbing FC Sparekassen Thy Arena 0-1
738530
Kampfakta
14 22-10-17
Kl. 14:30
Vejle Viborg Vejle Stadion 3-1
738531
Kampfakta
14 22-10-17
Kl. 14:30
Brabrand Vendsyssel FF Ceres Park 2-1
738532
Kampfakta
14 22-10-17
Kl. 14:30
FC Roskilde FC Fredericia Roskilde Idrætspark 1-1
738533
Kampfakta
14 22-10-17
Kl. 14:30
Skive HB Køge Hancock Arena (Skive) 2-1
738459
Kampfakta
12 On 25-10-17
Kl. 18:30
Esbjerg Viborg Blue Water Arena 0-0
738463
Kampfakta
12 On 25-10-17
Kl. 19:00
Nykøbing FC Vejle CM Arena 1-1
738534
Kampfakta
15 29-10-17
Kl. 14:30
Viborg Thisted Energi Viborg Arena 2-2
738535
Kampfakta
15 29-10-17
Kl. 14:30
Vendsyssel FF Skive Nord Energi Arena 2-0
738536
Kampfakta
15 29-10-17
Kl. 14:30
HB Køge Brabrand Capelli Sport Stadion 1-0
738537
Kampfakta
15 29-10-17
Kl. 14:30
Nykøbing FC Esbjerg CM Arena 0-0
738538
Kampfakta
15 29-10-17
Kl. 14:30
FC Fredericia Vejle Monjasa Park 0-1
738539
Kampfakta
15 29-10-17
Kl. 14:30
Fremad Amager FC Roskilde Sundby I P. Opvisn. 0-1
738540
Kampfakta
16 05-11-17
Kl. 14:30
Esbjerg Vendsyssel FF Blue Water Arena 2-4
738541
Kampfakta
16 05-11-17
Kl. 14:30
HB Køge Fremad Amager Capelli Sport Stadion 4-0
738543
Kampfakta
16 05-11-17
Kl. 14:30
Brabrand Vejle Ceres Park 1-2
738544
Kampfakta
16 05-11-17
Kl. 14:30
Nykøbing FC FC Roskilde Skovbanen (11 mands kunst) 3-2
738545
Kampfakta
16 05-11-17
Kl. 14:30
Thisted Skive Sparekassen Thy Arena 2-1
738542
Kampfakta
16 Ma 06-11-17
Kl. 19:00
FC Fredericia Viborg Monjasa Park 2-2
738551
Kampfakta
17 12-11-17
Kl. 13:00
Fremad Amager FC Fredericia Sundby I P. Opvisn. 1-3
738548
Kampfakta
17 12-11-17
Kl. 13:45
Brabrand Nykøbing FC Ceres Park 1-1
738549
Kampfakta
17 12-11-17
Kl. 13:45
FC Roskilde Esbjerg Roskilde Idrætspark 0-4
738550
Kampfakta
17 12-11-17
Kl. 13:45
Skive Viborg Hancock Arena (Skive) 1-3
738546
Kampfakta
17 Ma 13-11-17
Kl. 18:30
Vendsyssel FF Thisted Nord Energi Arena 4-1
738547
Kampfakta
17 Ti 14-11-17
Kl. 18:00
Vejle HB Køge Vejle Stadion 0-0
738469
Kampfakta
13 On 15-11-17
Kl. 19:00
Nykøbing FC FC Fredericia CM Arena 2-3
738555
Kampfakta
18 19-11-17
Kl. 13:30
Fremad Amager Vejle Sundby I P. Opvisn. 1-0
738556
Kampfakta
18 19-11-17
Kl. 14:30
Nykøbing FC HB Køge Slagelse Stadion 2-2
738557
Kampfakta
18 19-11-17
Kl. 14:30
Thisted FC Roskilde Sparekassen Thy Arena 1-1
738552
Kampfakta
18 19-11-17
Kl. 14:30
Esbjerg Brabrand Blue Water Arena 4-0
738553
Kampfakta
18 19-11-17
Kl. 14:30
Viborg Vendsyssel FF Energi Viborg Arena 2-0
738554
Kampfakta
18 19-11-17
Kl. 14:30
FC Fredericia Skive Monjasa Park 3-2
738559
Kampfakta
19 26-11-17
Kl. 14:30
Skive Nykøbing FC Hancock Arena (Skive) 4-4
738562
Kampfakta
19 26-11-17
Kl. 14:30
Thisted Fremad Amager Sparekassen Thy Arena 2-1
739100
Kampfakta
19 26-11-17
Kl. 14:30
HB Køge Esbjerg Capelli Sport Stadion 3-0
739101
Kampfakta
19 26-11-17
Kl. 14:30
FC Roskilde Viborg Roskilde Idrætspark 1-0
739102
Kampfakta
19 26-11-17
Kl. 14:30
Vejle Vendsyssel FF Vejle Stadion 4-1
739103
Kampfakta
19 26-11-17
Kl. 14:30
Brabrand FC Fredericia Ceres Park 0-3
739107
Kampfakta
20 Fr 02-03-18
Kl. 19:00
Vejle Thisted Vejle Stadion 0-0
739104
Kampfakta
20 04-03-18
Kl. 13:45
Esbjerg Skive Blue Water Arena 2-0
739105
Kampfakta
20 04-03-18
Kl. 13:45
Viborg Nykøbing FC Energi Viborg Arena 3-1
739106
Kampfakta
20 04-03-18
Kl. 13:45
Vendsyssel FF FC Roskilde Nord Energi Arena 2-0
739109
Kampfakta
20 04-03-18
Kl. 16:30
Fremad Amager Brabrand Gentofte Sportspark Opv. kunst 2-1
739110
Kampfakta
21 11-03-18
Kl. 13:45
HB Køge Thisted Rishøj Stadion Kunst 3-2
739111
Kampfakta
21 11-03-18
Kl. 13:45
Skive Fremad Amager Hancock Arena (Skive) 0-1
739112
Kampfakta
21 11-03-18
Kl. 13:45
Esbjerg FC Fredericia Blue Water Arena 2-4
739113
Kampfakta
21 11-03-18
Kl. 13:45
Brabrand Viborg Ceres Park 0-0
739187
Kampfakta
21 11-03-18
Kl. 13:45
FC Roskilde Vejle Gentofte Sportspark Opv. kunst 0-0
739190
Kampfakta
22 Fr 16-03-18
Kl. 18:45
Vejle Skive Vejle Stadion 0-0
739191
Kampfakta
22 18-03-18
Kl. 13:45
FC Roskilde Brabrand Herlev Stadion Kunstgræs 3-2
739188
Kampfakta
22 18-03-18
Kl. 13:45
Viborg HB Køge Energi Viborg Arena 1-0
739189
Kampfakta
22 18-03-18
Kl. 13:45
Vendsyssel FF FC Fredericia Nord Energi Arena 0-0
739193
Kampfakta
22 18-03-18
Kl. 13:45
Thisted Esbjerg Thisted Kunstgræsbane 0-3
739192
Kampfakta
22 18-03-18
Kl. 16:30
Fremad Amager Nykøbing FC Gentofte Sportspark Opv. kunst 0-0
739196
Kampfakta
23 25-03-18
Kl. 13:45
Skive Brabrand Egeris Idrætsanlæg 1-1
739198
Kampfakta
23 25-03-18
Kl. 13:45
HB Køge Vendsyssel FF Capelli Sport Stadion 1-2
739199
Kampfakta
23 25-03-18
Kl. 13:45
Nykøbing FC Thisted Skovbanen (11 mands kunst) 3-3
739201
Kampfakta
24 To 29-03-18
Kl. 13:45
Viborg Skive Energi Viborg Arena 1-0
739387
Kampfakta
24 To 29-03-18
Kl. 13:45
FC Roskilde Nykøbing FC Roskilde Idrætspark Kunstgræs 0-1
739388
Kampfakta
24 To 29-03-18
Kl. 13:45
Vendsyssel FF Esbjerg Nord Energi Arena 3-2
739389
Kampfakta
24 To 29-03-18
Kl. 13:45
Thisted FC Fredericia Sparekassen Thy Arena 1-1
739390
Kampfakta
24 To 29-03-18
Kl. 13:45
Brabrand HB Køge Ceres Park 2-1
739386
Kampfakta
24 To 29-03-18
Kl. 16:15
Vejle Fremad Amager Vejle Stadion 1-1
739391
Kampfakta
25 Ma 02-04-18
Kl. 13:45
Esbjerg Nykøbing FC Blue Water Arena 5-2
739392
Kampfakta
25 Ma 02-04-18
Kl. 13:45
Viborg FC Roskilde Energi Viborg Arena 2-0
739393
Kampfakta
25 Ma 02-04-18
Kl. 13:45
Vendsyssel FF Fremad Amager Nord Energi Arena 0-0
739394
Kampfakta
25 Ma 02-04-18
Kl. 13:45
FC Fredericia Brabrand Monjasa Park 1-1
739395
Kampfakta
25 Ma 02-04-18
Kl. 13:45
Skive Thisted Egeris Idrætsanlæg 1-1
739396
Kampfakta
25 Ma 02-04-18
Kl. 13:45
HB Køge Vejle Capelli Sport Stadion 1-1
739108
Kampfakta
20 To 05-04-18
Kl. 18:00
FC Fredericia HB Køge Monjasa Park 0-1
739397
Kampfakta
26 08-04-18
Kl. 13:45
Vejle Brabrand Vejle Stadion 0-1
739398
Kampfakta
26 08-04-18
Kl. 13:45
Fremad Amager Esbjerg Sundby I P. Opvisn. 0-1
739400
Kampfakta
26 08-04-18
Kl. 13:45
FC Roskilde Vendsyssel FF Herlev Stadion Kunstgræs 2-2
739401
Kampfakta
26 08-04-18
Kl. 13:45
Skive FC Fredericia Egeris Idrætsanlæg 0-1
739402
Kampfakta
26 08-04-18
Kl. 13:45
Thisted HB Køge Sparekassen Thy Arena 0-1
739197
Kampfakta
23 On 11-04-18
Kl. 17:30
Fremad Amager Viborg Sundby I P. Opvisn. 3-0
739114
Kampfakta
21 On 11-04-18
Kl. 19:00
Nykøbing FC Vendsyssel FF CM Arena 1-1
739403
Kampfakta
27 15-04-18
Kl. 13:45
Esbjerg Thisted Blue Water Arena 2-0
739404
Kampfakta
27 15-04-18
Kl. 13:45
Viborg FC Fredericia Energi Viborg Arena 2-0
739405
Kampfakta
27 15-04-18
Kl. 13:45
Vendsyssel FF Vejle Nord Energi Arena 1-2
739406
Kampfakta
27 15-04-18
Kl. 13:45
HB Køge Nykøbing FC Capelli Sport Stadion 0-3
739407
Kampfakta
27 15-04-18
Kl. 13:45
FC Roskilde Skive Roskilde Idrætspark 0-1
739408
Kampfakta
27 15-04-18
Kl. 13:45
Brabrand Fremad Amager Brabrand IF's Idrætsanlæg 1-1
739410
Kampfakta
28 Fr 20-04-18
Kl. 18:00
FC Fredericia Nykøbing FC Monjasa Park 1-0
739411
Kampfakta
28 Fr 20-04-18
Kl. 18:00
Brabrand Esbjerg Brabrand IF's Idrætsanlæg 0-3
739412
Kampfakta
28 Fr 20-04-18
Kl. 18:00
Thisted Viborg Sparekassen Thy Arena 0-3
739413
Kampfakta
28 Fr 20-04-18
Kl. 18:00
Skive Vendsyssel FF Hancock Arena (Skive) 0-2
739414
Kampfakta
28 Fr 20-04-18
Kl. 18:00
Fremad Amager HB Køge Sundby I P. Opvisn. 0-1
739409
Kampfakta
28 Fr 20-04-18
Kl. 20:15
Vejle FC Roskilde Vejle Stadion 1-1
739194
Kampfakta
23 Ti 24-04-18
Kl. 18:00
Esbjerg Vejle Blue Water Arena 0-1
739399
Kampfakta
26 Ti 24-04-18
Kl. 19:00
Nykøbing FC Viborg CM Arena 3-3
739416
Kampfakta
29 28-04-18
Kl. 15:30
Viborg Vejle Energi Viborg Arena 0-1
739417
Kampfakta
29 28-04-18
Kl. 15:30
Vendsyssel FF Brabrand Nord Energi Arena 1-1
739418
Kampfakta
29 28-04-18
Kl. 15:30
HB Køge Skive Capelli Sport Stadion 0-0
739419
Kampfakta
29 28-04-18
Kl. 15:30
FC Roskilde Thisted Roskilde Idrætspark 3-1
739420
Kampfakta
29 28-04-18
Kl. 15:30
Nykøbing FC Fremad Amager CM Arena 3-2
739415
Kampfakta
29 29-04-18
Kl. 13:45
FC Fredericia Esbjerg Monjasa Park 1-3
739195
Kampfakta
23 On 02-05-18
Kl. 18:00
FC Fredericia FC Roskilde Monjasa Park 0-0
739421
Kampfakta
30 05-05-18
Kl. 15:30
Esbjerg FC Roskilde Blue Water Arena 2-1
739423
Kampfakta
30 05-05-18
Kl. 15:30
Vendsyssel FF Viborg Nord Energi Arena 1-3
739424
Kampfakta
30 05-05-18
Kl. 15:30
HB Køge FC Fredericia Capelli Sport Stadion 1-0
739425
Kampfakta
30 05-05-18
Kl. 15:30
Fremad Amager Skive Sundby I P. Opvisn. 1-0
739426
Kampfakta
30 05-05-18
Kl. 15:30
Brabrand Thisted Brabrand IF's Idrætsanlæg 1-0
739422
Kampfakta
30 06-05-18
Kl. 13:45
Vejle Nykøbing FC Vejle Stadion 2-1
739427
Kampfakta
31 12-05-18
Kl. 15:30
FC Fredericia Fremad Amager Monjasa Park 0-2
739428
Kampfakta
31 12-05-18
Kl. 15:30
Viborg Esbjerg Energi Viborg Arena 0-0
739429
Kampfakta
31 12-05-18
Kl. 15:30
Thisted Vendsyssel FF Sparekassen Thy Arena 1-3
739430
Kampfakta
31 12-05-18
Kl. 15:30
Skive Vejle Hancock Arena (Skive) 0-3
739642
Kampfakta
31 12-05-18
Kl. 15:30
FC Roskilde HB Køge Roskilde Idrætspark 1-3
739643
Kampfakta
31 12-05-18
Kl. 15:30
Nykøbing FC Brabrand CM Arena 1-2
739644
Kampfakta
32 On 16-05-18
Kl. 18:30
Vendsyssel FF Nykøbing FC Nord Energi Arena 1-1
739645
Kampfakta
32 On 16-05-18
Kl. 18:30
Vejle FC Fredericia Vejle Stadion 1-0
739646
Kampfakta
32 On 16-05-18
Kl. 18:30
Skive Esbjerg Hancock Arena (Skive) 0-1
739647
Kampfakta
32 On 16-05-18
Kl. 18:30
HB Køge Viborg Capelli Sport Stadion 1-1
739648
Kampfakta
32 On 16-05-18
Kl. 18:30
Brabrand FC Roskilde Brabrand IF's Idrætsanlæg 2-1
739649
Kampfakta
32 On 16-05-18
Kl. 18:30
Fremad Amager Thisted Sundby I P. Opvisn. 0-0
739650
Kampfakta
33 20-05-18
Kl. 13:45
Esbjerg HB Køge Blue Water Arena 0-0
739651
Kampfakta
33 20-05-18
Kl. 13:45
Viborg Brabrand Energi Viborg Arena 3-3
744813
Kampfakta
33 20-05-18
Kl. 13:45
FC Roskilde Fremad Amager Roskilde Idrætspark 2-0
752183
Kampfakta
33 20-05-18
Kl. 13:45
FC Fredericia Vendsyssel FF Monjasa Park 1-3
752184
Kampfakta
33 20-05-18
Kl. 13:45
Thisted Vejle Sparekassen Thy Arena 0-2
752185
Kampfakta
33 20-05-18
Kl. 13:45
Nykøbing FC Skive CM Arena 4-0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til Divisionsforeningen på mail eller telefon 3525 1545