Herre LFS

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
795749
1 Fr 18-08-17
Kl. 18:45
MB Rødby MB's anlæg 5-3
795750
1 Fr 18-08-17
Kl. 18:45
SIF NFB Dahl A/S Park 1-1
795737
Kampfakta
1 Fr 18-08-17
Kl. 18:45
Frem Sakskøbing Tingsted Inges Auto Park 4-1
795747
1 19-08-17
Kl. 13:30
Horslunde Væggerløse Horslunde stadion 3-1
795748
1 19-08-17
Kl. 13:30
Horbelev DMI Horbelev stadion 3-5
795751
Kampfakta
1 20-08-17
Kl. 13:30
Nykøbing FC FC Nakskov Anlæg syd (21) 0-3
795752
Kampfakta
2 Fr 25-08-17
Kl. 18:30
NFB Nykøbing FC Kvickly park 0-0
795753
2 Fr 25-08-17
Kl. 18:30
Væggerløse Horbelev Garant Arena 3-0
795757
Kampfakta
2 Fr 25-08-17
Kl. 18:30
Tingsted SIF Tingsted stadion 0-0
795754
Kampfakta
2 Fr 25-08-17
Kl. 19:30
FC Nakskov Horslunde OK+ stadion 7-0
795755
Kampfakta
2 26-08-17
Kl. 13:30
DMI MB DMI´s anlæg 5-1
795756
2 27-08-17
Kl. 10:45
Rødby Frem Sakskøbing Go´on Park 0-4
795760
3 Fr 01-09-17
Kl. 18:30
Horbelev Horslunde Horbelev stadion 2-2
795761
3 Fr 01-09-17
Kl. 18:30
MB Væggerløse MB's anlæg 2-3
795762
3 Fr 01-09-17
Kl. 18:30
SIF Rødby Dahl A/S Park 3-4
795758
3 02-09-17
Kl. 13:30
Frem Sakskøbing DMI Inges Auto Park 4-2
795763
Kampfakta
3 02-09-17
Kl. 15:00
Nykøbing FC Tingsted Anlæg syd (21) 3-2
795759
Kampfakta
3 03-09-17
Kl. 13:00
NFB FC Nakskov Kvickly park 2-2
795771
Kampfakta
5 Ti 05-09-17
Kl. 18:15
Frem Sakskøbing Horslunde Inges Auto Park 1-1
795765
Kampfakta
4 Fr 08-09-17
Kl. 19:00
FC Nakskov Horbelev OK+ stadion 10-0
795770
Kampfakta
4 09-09-17
Kl. 13:30
Tingsted NFB Tingsted stadion 1-2
795766
4 10-09-17
Kl. 10:45
Horslunde MB Horslunde stadion 4-6
795768
Kampfakta
4 10-09-17
Kl. 10:45
DMI SIF DMI´s anlæg 6-0
795769
Kampfakta
4 10-09-17
Kl. 10:45
Rødby Nykøbing FC Go´on Park 3-3
795764
4 Ti 12-09-17
Kl. 18:15
Væggerløse Frem Sakskøbing Garant Arena 1-4
795775
5 16-09-17
Kl. 13:30
SIF Væggerløse Dahl A/S Park 1-10
795776
5 16-09-17
Kl. 15:00
Nykøbing FC DMI Anlæg syd (21) 0-3
795774
Kampfakta
5 17-09-17
Kl. 10:45
Tingsted FC Nakskov Tingsted stadion 0-5
795773
5 17-09-17
Kl. 13:00
MB Horbelev MB's anlæg 8-0
795778
Kampfakta
6 Fr 22-09-17
Kl. 19:00
FC Nakskov MB OK+ stadion 5-2
795780
Kampfakta
6 23-09-17
Kl. 13:30
DMI NFB DMI´s anlæg 3-2
795782
Kampfakta
6 23-09-17
Kl. 13:30
Rødby Tingsted Go´on Park 7-2
795779
6 24-09-17
Kl. 10:45
Horslunde SIF Horslunde stadion 1-6
795777
Kampfakta
6 24-09-17
Kl. 13:00
Væggerløse Nykøbing FC Garant Arena 6-2
795781
6 24-09-17
Kl. 13:00
Horbelev Frem Sakskøbing Horbelev stadion 2-2
795787
7 30-09-17
Kl. 13:30
SIF Horbelev Dahl A/S Park 0-1
795788
7 30-09-17
Kl. 15:00
Nykøbing FC Horslunde Anlæg syd (21) 0-1
795784
7 30-09-17
Kl. 15:30
NFB Væggerløse Kvickly park 0-0
795785
Kampfakta
7 01-10-17
Kl. 10:45
Rødby FC Nakskov Go´on Park 1-13
795786
7 01-10-17
Kl. 10:45
Tingsted DMI Tingsted stadion 1-8
795783
7 01-10-17
Kl. 10:45
Frem Sakskøbing MB Inges Auto Park 3-3
795790
Kampfakta
8 07-10-17
Kl. 13:30
FC Nakskov Frem Sakskøbing OK+ stadion 2-2
795806
8 07-10-17
Kl. 13:30
Horslunde NFB Horslunde stadion 2-2
795807
8 07-10-17
Kl. 13:30
DMI Rødby Zoo Banen (11 mands kunst) 4-3
795809
8 07-10-17
Kl. 13:30
MB SIF MB's anlæg 5-1
795808
Kampfakta
8 08-10-17
Kl. 13:00
Horbelev Nykøbing FC Horbelev stadion 0-3
795789
8 08-10-17
Kl. 13:00
Væggerløse Tingsted Skovbanen (11 mands kunst) 3-2
795821
Kampfakta
10 On 11-10-17
Kl. 19:00
FC Nakskov SIF OK+ stadion 4-0
795810
9 Fr 13-10-17
Kl. 19:00
NFB Horbelev Zoo Banen (11 mands kunst) 4-0
795812
9 14-10-17
Kl. 13:30
Rødby Væggerløse Go´on Park 3-4
795814
Kampfakta
9 14-10-17
Kl. 14:00
SIF Frem Sakskøbing Dahl A/S Park 4-6
795815
9 14-10-17
Kl. 15:00
Nykøbing FC MB Anlæg syd (21) 2-4
795813
Kampfakta
9 15-10-17
Kl. 10:45
Tingsted Horslunde Tingsted stadion 2-3
795811
Kampfakta
9 15-10-17
Kl. 10:45
DMI FC Nakskov DMI´s anlæg 3-3
795816
10 21-10-17
Kl. 13:30
Frem Sakskøbing Nykøbing FC Inges Auto Park 5-3
795822
10 21-10-17
Kl. 13:30
Horslunde Rødby Horslunde stadion 9-2
795823
Kampfakta
10 21-10-17
Kl. 13:30
Horbelev Tingsted Horbelev stadion 3-5
795824
10 21-10-17
Kl. 15:30
MB NFB MB's anlæg 2-2
795820
10 22-10-17
Kl. 13:00
Væggerløse DMI Garant Arena 1-3
795772
5 Ti 24-10-17
Kl. 19:00
NFB Rødby Skovbanen (11 mands kunst) 2-2
795825
Kampfakta
11 29-10-17
Kl. 13:00
NFB Frem Sakskøbing Kvickly park 0-3
795826
Kampfakta
11 29-10-17
Kl. 13:00
FC Nakskov Væggerløse OK+ stadion 5-2
795827
11 29-10-17
Kl. 13:00
DMI Horslunde DMI´s anlæg 10-0
795828
11 29-10-17
Kl. 13:00
Rødby Horbelev Go´on Park 6-0
795829
Kampfakta
11 29-10-17
Kl. 13:00
Tingsted MB Tingsted stadion 4-2
795830
11 29-10-17
Kl. 13:00
Nykøbing FC SIF Anlæg syd (21) 1-2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Lolland-Falster på mail eller telefon 5482 6768