Herre Serie 1

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
795889
Kampfakta
1 Fr 18-08-17
Kl. 18:45
B. Frem TGB Inges Auto Park 5-1
795892
1 Fr 18-08-17
Kl. 18:45
FC Nakskov ØUB OK+ stadion 2-0
795894
1 Fr 18-08-17
Kl. 18:45
Tirsted IK 85 LUIF Tirsted IK 85´s anlæg 1-4
795890
1 19-08-17
Kl. 13:30
SB Eskilstrup SB´s anlæg 1-0
795891
Kampfakta
1 20-08-17
Kl. 11:00
NAB DMI Nr. Alslev stadion 1-2
795893
Kampfakta
1 20-08-17
Kl. 11:00
Nykøbing FC Branderslev IF Anlæg nord (01) 3-0
795895
2 Fr 25-08-17
Kl. 18:30
Branderslev IF Tirsted IK 85 Branderslev stadion 1-3
795897
2 26-08-17
Kl. 13:30
LUIF SB LUIF´s anlæg 1-2
795898
2 26-08-17
Kl. 15:30
DMI FC Nakskov DMI´s anlæg 0-1
795900
Kampfakta
2 26-08-17
Kl. 15:30
TGB Nykøbing FC TGB´s anlæg 6-3
795899
2 27-08-17
Kl. 10:45
ØUB B. Frem Øster Ulslev stadion 1-1
795896
2 27-08-17
Kl. 10:45
Eskilstrup NAB Eskilstrup stadion 1-0
795945
5 On 30-08-17
Kl. 18:30
B. Frem SB Inges Auto Park 0-1
795902
3 To 31-08-17
Kl. 18:30
Branderslev IF LUIF Branderslev stadion 0-4
795906
Kampfakta
3 Fr 01-09-17
Kl. 18:30
Tirsted IK 85 TGB Tirsted IK 85´s anlæg 2-5
795901
3 02-09-17
Kl. 15:30
B. Frem DMI Inges Auto Park 1-2
795903
Kampfakta
3 02-09-17
Kl. 15:30
NAB SB Nr. Alslev stadion 1-2
795905
Kampfakta
3 03-09-17
Kl. 10:30
Nykøbing FC ØUB Anlæg nord (01) 5-2
796007
10 Ti 05-09-17
Kl. 18:30
FC Nakskov Branderslev IF OK+ stadion 6-1
795907
Kampfakta
4 To 07-09-17
Kl. 18:15
Eskilstrup B. Frem Eskilstrup stadion 3-0
795943
4 Fr 08-09-17
Kl. 18:15
ØUB Tirsted IK 85 Øster Ulslev stadion 2-3
795908
Kampfakta
4 09-09-17
Kl. 13:30
LUIF NAB LUIF´s anlæg 0-3
795944
Kampfakta
4 09-09-17
Kl. 15:30
TGB Branderslev IF TGB´s anlæg 6-2
795941
4 10-09-17
Kl. 10:45
SB FC Nakskov SB´s anlæg 1-6
795942
Kampfakta
4 10-09-17
Kl. 13:00
DMI Nykøbing FC DMI´s anlæg 4-1
795975
5 Fr 15-09-17
Kl. 18:00
Tirsted IK 85 DMI Tirsted IK 85´s anlæg 2-3
795972
Kampfakta
5 16-09-17
Kl. 15:30
FC Nakskov NAB OK+ stadion 3-1
795973
Kampfakta
5 17-09-17
Kl. 10:45
TGB LUIF TGB´s anlæg 2-0
795946
5 17-09-17
Kl. 13:00
Branderslev IF ØUB Branderslev stadion 1-1
795974
Kampfakta
5 17-09-17
Kl. 13:30
Nykøbing FC Eskilstrup Anlæg nord (01) 1-4
795904
3 To 21-09-17
Kl. 19:00
FC Nakskov Eskilstrup OK+ stadion 2-4
795978
6 23-09-17
Kl. 13:30
SB Nykøbing FC SB´s anlæg 3-0
795979
6 23-09-17
Kl. 15:30
DMI Branderslev IF DMI´s anlæg 1-0
795981
Kampfakta
6 24-09-17
Kl. 10:45
ØUB TGB Øster Ulslev stadion 1-3
795976
Kampfakta
6 24-09-17
Kl. 10:45
Eskilstrup Tirsted IK 85 Eskilstrup stadion 3-1
795980
Kampfakta
6 24-09-17
Kl. 13:30
NAB B. Frem Nr. Alslev stadion 8-2
795987
Kampfakta
7 30-09-17
Kl. 15:30
TGB DMI TGB´s anlæg 2-4
795988
Kampfakta
7 01-10-17
Kl. 11:00
Nykøbing FC NAB Anlæg nord (01) 2-5
795982
7 01-10-17
Kl. 13:00
B. Frem FC Nakskov Inges Auto Park 2-2
795983
7 01-10-17
Kl. 13:00
Branderslev IF Eskilstrup Branderslev stadion 0-3
795989
7 Ma 02-10-17
Kl. 17:30
Tirsted IK 85 SB Tirsted IK 85´s anlæg 1-5
795977
6 On 04-10-17
Kl. 19:00
FC Nakskov LUIF OK+ stadion 4-0
795991
8 07-10-17
Kl. 13:30
LUIF B. Frem LUIF´s anlæg 3-1
795993
8 07-10-17
Kl. 15:30
DMI ØUB Zoo Banen (11 mands kunst) 5-1
795995
8 07-10-17
Kl. 15:30
FC Nakskov Nykøbing FC OK+ stadion 3-1
795994
Kampfakta
8 08-10-17
Kl. 10:45
NAB Tirsted IK 85 Nr. Alslev stadion 2-3
795992
8 08-10-17
Kl. 10:45
SB Branderslev IF SB´s anlæg 2-0
795990
Kampfakta
8 08-10-17
Kl. 10:45
Eskilstrup TGB Eskilstrup stadion 1-1
795984
7 To 12-10-17
Kl. 20:00
ØUB LUIF Skovbanen (11 mands kunst) 1-1
795998
9 14-10-17
Kl. 13:30
ØUB Eskilstrup Øster Ulslev stadion 0-3
795996
Kampfakta
9 14-10-17
Kl. 15:30
Branderslev IF NAB Branderslev stadion 0-6
795999
Kampfakta
9 15-10-17
Kl. 10:45
TGB SB TGB´s anlæg 6-2
796001
9 15-10-17
Kl. 10:45
Tirsted IK 85 FC Nakskov Tirsted IK 85´s anlæg 3-6
796000
Kampfakta
9 15-10-17
Kl. 11:00
Nykøbing FC B. Frem Anlæg nord (01) 3-4
795997
Kampfakta
9 15-10-17
Kl. 13:00
DMI LUIF DMI´s anlæg 2-5
796003
Kampfakta
10 21-10-17
Kl. 13:30
Eskilstrup DMI Eskilstrup stadion 1-4
796002
10 21-10-17
Kl. 15:30
B. Frem Tirsted IK 85 Inges Auto Park 4-2
796006
Kampfakta
10 21-10-17
Kl. 15:30
NAB TGB Nr. Alslev stadion 2-3
796004
10 22-10-17
Kl. 10:45
LUIF Nykøbing FC LUIF´s anlæg 9-1
796005
10 22-10-17
Kl. 10:45
SB ØUB SB´s anlæg 4-2
796013
11 28-10-17
Kl. 13:30
Tirsted IK 85 Nykøbing FC Tirsted IK 85´s anlæg 3-6
796008
Kampfakta
11 28-10-17
Kl. 15:30
Branderslev IF B. Frem Branderslev stadion 1-1
796009
11 28-10-17
Kl. 15:30
LUIF Eskilstrup LUIF´s anlæg 3-2
796010
11 28-10-17
Kl. 15:30
DMI SB Skovbanen (11 mands kunst) 0-1
796011
Kampfakta
11 28-10-17
Kl. 15:30
ØUB NAB Øster Ulslev stadion 2-3
796012
Kampfakta
11 28-10-17
Kl. 15:30
TGB FC Nakskov TGB´s anlæg 0-2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Lolland-Falster på mail eller telefon 5482 6768