U14 Drenge 4 (04) Efterår, Pulje 4 (2017)

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
909091
1 To 17-08-17
Kl. 18:30
FC Nakskov DMI/B1990 OK+ stadion 0-9
909092
1 19-08-17
Kl. 10:00
IF Svend Gønge Rønnede IF Køng Idrætsplads 5-2
909093
1 19-08-17
Kl. 10:00
Oversidder Oversidder
909087
1 19-08-17
Kl. 11:00
Karise IK Eskilstrup Karise Stadion 7-1
909086
Kampfakta
1 20-08-17
Kl. 11:00
AIK 65 Strøby Fodbold B1938/HIF/LUIF Strøbyhallen 2-2
909094
2 Ti 22-08-17
Kl. 18:00
Rønnede IF Oversidder Rønnedehallen
909095
2 Ti 22-08-17
Kl. 18:00
B1938/HIF/LUIF IF Svend Gønge Horbelev stadion 1-0
909096
2 To 24-08-17
Kl. 18:30
Eskilstrup AIK 65 Strøby Fodbold Eskilstrup stadion 5-1
909098
2 26-08-17
Kl. 10:00
Oversidder FC Nakskov
909097
2 27-08-17
Kl. 12:00
DMI/B1990 Karise IK Nysted Stadion 1-1
909220
3 Fr 01-09-17
Kl. 17:45
IF Svend Gønge Eskilstrup Køng Idrætsplads 12-0
909221
3 02-09-17
Kl. 10:00
Oversidder FC Nakskov
909217
3 02-09-17
Kl. 11:00
Karise IK Oversidder Karise Stadion
909206
3 Ma 04-09-17
Kl. 18:45
AIK 65 Strøby Fodbold DMI/B1990 Strøbyhallen 0-5
909205
3 Ti 05-09-17
Kl. 18:00
Rønnede IF B1938/HIF/LUIF Rønnedehallen 3-1
909222
4 Ti 05-09-17
Kl. 18:15
B1938/HIF/LUIF Oversidder Horbelev stadion
909253
4 Fr 08-09-17
Kl. 18:15
Eskilstrup Rønnede IF Eskilstrup stadion 3-2
909262
4 Fr 08-09-17
Kl. 18:15
DMI/B1990 IF Svend Gønge Nysted Stadion 4-1
909263
4 09-09-17
Kl. 10:00
Oversidder AIK 65 Strøby Fodbold
909261
4 09-09-17
Kl. 12:00
FC Nakskov Karise IK OK+ stadion HMH
909266
5 Fr 15-09-17
Kl. 17:45
B1938/HIF/LUIF Eskilstrup Horbelev stadion 9-0
909268
5 16-09-17
Kl. 10:00
Oversidder Karise IK
909267
5 16-09-17
Kl. 12:00
IF Svend Gønge Oversidder Køng Idrætsplads
909265
5 17-09-17
Kl. 10:00
AIK 65 Strøby Fodbold FC Nakskov Strøbyhallen 6-1
909264
5 17-09-17
Kl. 14:00
Rønnede IF DMI/B1990 Rønnedehallen 2-4
909272
6 Fr 22-09-17
Kl. 17:30
DMI/B1990 B1938/HIF/LUIF Nysted Stadion 3-4
909273
6 23-09-17
Kl. 10:00
Oversidder Rønnede IF
909270
6 23-09-17
Kl. 10:00
Eskilstrup Oversidder Eskilstrup stadion
909271
6 23-09-17
Kl. 10:30
FC Nakskov IF Svend Gønge OK+ stadion 4-3
909269
6 24-09-17
Kl. 13:00
Karise IK AIK 65 Strøby Fodbold Karise Stadion 2-2
909275
7 Ti 26-09-17
Kl. 18:30
B1938/HIF/LUIF Oversidder Horbelev stadion
909274
7 To 28-09-17
Kl. 17:30
Rønnede IF FC Nakskov Rønnedehallen 3-1
909276
7 30-09-17
Kl. 10:00
Eskilstrup DMI/B1990 Eskilstrup stadion 3-3
909277
7 30-09-17
Kl. 10:00
IF Svend Gønge Karise IK Køng Idrætsplads 1-3
909278
7 30-09-17
Kl. 10:00
Oversidder AIK 65 Strøby Fodbold
909295
9 01-10-17
Kl. 13:00
Rønnede IF AIK 65 Strøby Fodbold Rønnedehallen 3-0
909296
9 Ti 03-10-17
Kl. 17:45
B1938/HIF/LUIF Karise IK Horbelev stadion 2-1
909281
8 Fr 06-10-17
Kl. 17:15
FC Nakskov B1938/HIF/LUIF OK+ stadion 1-6
909282
8 07-10-17
Kl. 10:00
Oversidder DMI/B1990
909291
8 07-10-17
Kl. 10:00
Oversidder Eskilstrup
909280
8 07-10-17
Kl. 10:00
Karise IK Rønnede IF Karise Stadion 1-1
909279
8 08-10-17
Kl. 10:00
AIK 65 Strøby Fodbold IF Svend Gønge Strøbyhallen 1-7
909297
9 14-10-17
Kl. 10:00
Eskilstrup FC Nakskov Eskilstrup stadion 3-4
909302
9 14-10-17
Kl. 10:00
DMI/B1990 Oversidder Nysted Stadion
909298
9 14-10-17
Kl. 12:00
IF Svend Gønge Oversidder Køng Idrætsplads
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366