2. division, Pulje 1

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
488874
Kampfakta
1 05-08-17
Kl. 15:00
Frem Hillerød Fodbold Valby IP. Stadion 2-2
488876
Kampfakta
1 05-08-17
Kl. 15:00
Brønshøj B 93 Tingbjerg I P 3-1
488877
Kampfakta
1 05-08-17
Kl. 15:00
AB Hvidovre Gladsaxe Stadion 2-2
488875
Kampfakta
1 06-08-17
Kl. 13:00
Næstved Skovshoved IF Euro Outlets Stadion Næstved 1-3
488879
Kampfakta
2 Fr 11-08-17
Kl. 18:30
Hvidovre Næstved Kæmpernes Arena 3-0
488878
Kampfakta
2 12-08-17
Kl. 13:00
B 93 AB Østerbro Stadion 2-1
488880
Kampfakta
2 12-08-17
Kl. 15:00
Hillerød Fodbold Brønshøj Hillerød Stadion 0-2
488881
Kampfakta
2 12-08-17
Kl. 15:00
Skovshoved IF Frem Skovshoved I P 1-1
488885
Kampfakta
3 Fr 18-08-17
Kl. 18:30
Hvidovre B 93 Kæmpernes Arena 2-1
488882
Kampfakta
3 19-08-17
Kl. 15:00
Brønshøj Skovshoved IF Tingbjerg I P 0-2
488883
Kampfakta
3 19-08-17
Kl. 15:00
Frem Næstved Valby IP. Stadion 0-1
488884
Kampfakta
3 19-08-17
Kl. 15:00
AB Hillerød Fodbold Gladsaxe Stadion 2-0
488889
Kampfakta
4 Fr 25-08-17
Kl. 19:00
AB Frem Gladsaxe Stadion 0-1
488886
Kampfakta
4 26-08-17
Kl. 13:00
B 93 Hillerød Fodbold Østerbro Stadion 6-0
488888
Kampfakta
4 26-08-17
Kl. 15:00
Skovshoved IF Hvidovre Skovshoved I P 1-5
488887
Kampfakta
4 27-08-17
Kl. 13:00
Næstved Brønshøj Euro Outlets Stadion Næstved 2-1
488890
Kampfakta
5 02-09-17
Kl. 13:00
B 93 Næstved Østerbro Stadion 1-5
488891
Kampfakta
5 02-09-17
Kl. 15:00
Brønshøj AB Tingbjerg I P 0-1
488892
Kampfakta
5 02-09-17
Kl. 15:00
Hillerød Fodbold Skovshoved IF Hillerød Stadion 1-3
488893
Kampfakta
5 02-09-17
Kl. 15:00
Frem Hvidovre Valby IP. Stadion 0-2
488898
Kampfakta
6 Fr 08-09-17
Kl. 18:30
Hvidovre Brønshøj Kæmpernes Arena 4-0
488899
Kampfakta
6 09-09-17
Kl. 15:00
Skovshoved IF AB Skovshoved I P 4-2
488895
Kampfakta
6 09-09-17
Kl. 15:00
Frem B 93 Valby IP. Stadion 3-3
488894
Kampfakta
6 10-09-17
Kl. 13:00
Næstved Hillerød Fodbold Euro Outlets Stadion Næstved 5-2
488900
Kampfakta
7 16-09-17
Kl. 13:00
B 93 Skovshoved IF Østerbro Stadion 0-0
488901
Kampfakta
7 16-09-17
Kl. 15:00
Brønshøj Frem Tingbjerg I P 0-3
488902
Kampfakta
7 16-09-17
Kl. 15:00
AB Næstved Gladsaxe Stadion 1-1
488903
Kampfakta
7 16-09-17
Kl. 15:00
Hillerød Fodbold Hvidovre Hillerød Stadion 0-1
488904
8 23-09-17
Kl. 15:00
Hillerød Fodbold B 93 Hillerød Stadion Resultatformidling
488905
8 23-09-17
Kl. 15:00
Frem AB Valby IP. Stadion Resultatformidling
488906
8 23-09-17
Kl. 15:00
Skovshoved IF Brønshøj Skovshoved I P Resultatformidling
488907
8 24-09-17
Kl. 13:00
Næstved Hvidovre Euro Outlets Stadion Næstved Resultatformidling
488909
9 Fr 29-09-17
Kl. 18:30
Hvidovre Skovshoved IF Kæmpernes Arena Resultatformidling
488910
9 30-09-17
Kl. 15:00
AB B 93 Gladsaxe Stadion Resultatformidling
488911
9 30-09-17
Kl. 15:00
Hillerød Fodbold Frem Hillerød Stadion Resultatformidling
488908
9 30-09-17
Kl. 15:00
Brønshøj Næstved Tingbjerg I P Resultatformidling
488913
10 Fr 06-10-17
Kl. 18:30
Hvidovre AB Kæmpernes Arena Resultatformidling
488912
10 07-10-17
Kl. 13:00
B 93 Brønshøj Østerbro Stadion Resultatformidling
488915
10 07-10-17
Kl. 15:00
Skovshoved IF Hillerød Fodbold Skovshoved I P Resultatformidling
488914
10 08-10-17
Kl. 13:00
Næstved Frem Euro Outlets Stadion Næstved Resultatformidling
488919
11 14-10-17
Kl. 15:00
Hillerød Fodbold AB Hillerød Stadion Resultatformidling
488916
11 14-10-17
Kl. 15:00
Brønshøj Hvidovre Tingbjerg I P Resultatformidling
488917
11 14-10-17
Kl. 15:00
Frem Skovshoved IF Valby IP. Stadion Resultatformidling
488918
11 15-10-17
Kl. 13:00
Næstved B 93 Euro Outlets Stadion Næstved Resultatformidling
488922
12 Fr 20-10-17
Kl. 18:30
Hvidovre Hillerød Fodbold Kæmpernes Arena Resultatformidling
488923
12 Fr 20-10-17
Kl. 19:00
AB Brønshøj Gladsaxe Stadion Resultatformidling
488920
12 21-10-17
Kl. 13:00
B 93 Frem Østerbro Stadion Resultatformidling
488924
12 21-10-17
Kl. 15:00
Skovshoved IF Næstved Skovshoved I P Resultatformidling
488925
13 28-10-17
Kl. 15:00
Brønshøj Hillerød Fodbold Tingbjerg I P Resultatformidling
488926
13 28-10-17
Kl. 15:00
Hvidovre Frem Kæmpernes Arena Resultatformidling
488927
13 28-10-17
Kl. 15:00
Skovshoved IF B 93 Skovshoved I P Resultatformidling
488928
13 28-10-17
Kl. 15:00
Næstved AB Euro Outlets Stadion Næstved Resultatformidling
488929
14 04-11-17
Kl. 14:00
B 93 Hvidovre Østerbro Stadion Resultatformidling
488930
14 04-11-17
Kl. 14:00
AB Skovshoved IF Gladsaxe Stadion Resultatformidling
488931
14 04-11-17
Kl. 14:00
Frem Brønshøj Valby IP. Stadion Resultatformidling
488932
14 04-11-17
Kl. 14:00
Hillerød Fodbold Næstved Hillerød Stadion Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til Divisionsforeningen på mail eller telefon 3525 1545