2. division, Pulje 2 (2017)

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
595210
Kampfakta
1 Fr 04-08-17
Kl. 18:30
Dalum IF Kolding IF Lars R. Jacobsen Park. 1-4
595211
Kampfakta
1 05-08-17
Kl. 13:00
HIK Avarta Gentofte Sportspark Opv. kunst 1-1
595208
Kampfakta
1 05-08-17
Kl. 14:00
Greve Næsby Greve Idræts Center 2-1
595209
Kampfakta
1 05-08-17
Kl. 14:00
Marienlyst Middelfart Marienlystcentret 3-1
595215
Kampfakta
2 12-08-17
Kl. 14:00
Middelfart HIK Middelfart Stadion 3-0
595212
Kampfakta
2 12-08-17
Kl. 15:00
Kolding IF Greve Autocentralen Park (Kolding Stadion) 2-1
595214
Kampfakta
2 12-08-17
Kl. 15:00
Næsby Marienlyst ALPI Arena Næsby 1-3
595213
Kampfakta
2 13-08-17
Kl. 13:00
Avarta Dalum IF Espelundens Idrætsanlæg 2-1
595230
Kampfakta
3 Fr 18-08-17
Kl. 18:30
Marienlyst Kolding IF Marienlystcentret 2-0
595229
Kampfakta
3 19-08-17
Kl. 13:00
HIK Næsby Gentofte Sportspark Opv. kunst 4-3
595231
Kampfakta
3 19-08-17
Kl. 14:00
Dalum IF Greve Lars R. Jacobsen Park. 6-0
595228
Kampfakta
3 20-08-17
Kl. 13:00
Avarta Middelfart Espelundens Idrætsanlæg 3-1
595235
Kampfakta
4 Fr 25-08-17
Kl. 18:30
Næsby Avarta ALPI Arena Næsby 2-5
595233
Kampfakta
4 26-08-17
Kl. 14:00
Greve Marienlyst Greve Idræts Center 0-2
595234
Kampfakta
4 26-08-17
Kl. 14:00
Middelfart Dalum IF Middelfart Stadion 2-1
595232
Kampfakta
4 26-08-17
Kl. 15:00
Kolding IF HIK Autocentralen Park (Kolding Stadion) 2-1
595238
Kampfakta
5 02-09-17
Kl. 14:00
Middelfart Kolding IF Middelfart Stadion 2-0
595239
Kampfakta
5 02-09-17
Kl. 14:00
Dalum IF Næsby Lars R. Jacobsen Park. 3-2
595237
Kampfakta
5 02-09-17
Kl. 15:00
HIK Marienlyst Gentofte Sportspark Opv. kunst 1-0
595236
Kampfakta
5 03-09-17
Kl. 13:00
Avarta Greve Espelundens Idrætsanlæg 2-1
595243
Kampfakta
6 Fr 08-09-17
Kl. 19:00
Marienlyst Dalum IF Marienlystcentret 0-2
595241
Kampfakta
6 09-09-17
Kl. 14:00
Greve HIK Greve Idræts Center 4-2
595242
Kampfakta
6 09-09-17
Kl. 15:00
Næsby Middelfart ALPI Arena Næsby 0-4
595240
Kampfakta
6 09-09-17
Kl. 15:00
Kolding IF Avarta Autocentralen Park (Kolding Stadion) 3-3
595246
Kampfakta
7 16-09-17
Kl. 13:00
HIK Dalum IF Gentofte Sportspark Opv. kunst 2-0
595247
Kampfakta
7 16-09-17
Kl. 14:00
Middelfart Greve Middelfart Stadion 4-3
595244
Kampfakta
7 16-09-17
Kl. 15:00
Kolding IF Næsby Autocentralen Park (Kolding Stadion) 1-0
595245
Kampfakta
7 17-09-17
Kl. 13:00
Avarta Marienlyst Espelundens Idrætsanlæg 1-2
595251
Kampfakta
8 23-09-17
Kl. 14:00
Dalum IF Middelfart Lars R. Jacobsen Park. 0-2
595249
Kampfakta
8 23-09-17
Kl. 14:00
Greve Kolding IF Greve Idræts Center 0-1
595250
Kampfakta
8 23-09-17
Kl. 14:00
Marienlyst Næsby Marienlystcentret 1-1
595248
Kampfakta
8 24-09-17
Kl. 13:00
Avarta HIK Espelundens Idrætsanlæg 0-2
595252
Kampfakta
9 30-09-17
Kl. 13:00
HIK Kolding IF Gentofte Sportspark Opv. kunst 4-1
595253
Kampfakta
9 30-09-17
Kl. 14:00
Dalum IF Avarta Lars R. Jacobsen Park. 1-2
595255
Kampfakta
9 30-09-17
Kl. 14:00
Middelfart Marienlyst Middelfart Stadion 2-3
595254
Kampfakta
9 30-09-17
Kl. 15:00
Næsby Greve ALPI Arena Næsby 0-1
595258
Kampfakta
10 07-10-17
Kl. 14:00
Greve Dalum IF Greve Idræts Center 2-2
595259
Kampfakta
10 07-10-17
Kl. 14:00
Marienlyst HIK Marienlystcentret 5-0
595256
Kampfakta
10 07-10-17
Kl. 15:00
Kolding IF Middelfart Autocentralen Park (Kolding Stadion) 2-1
595257
Kampfakta
10 08-10-17
Kl. 13:00
Avarta Næsby Espelundens Idrætsanlæg 3-0
595262
Kampfakta
11 14-10-17
Kl. 13:00
HIK Greve Gentofte Sportspark Opv. kunst 4-4
595263
Kampfakta
11 14-10-17
Kl. 14:00
Dalum IF Marienlyst Dalum - Kunstgræsbane 1-1
595261
Kampfakta
11 14-10-17
Kl. 14:00
Middelfart Avarta Middelfart Stadion 2-0
595260
Kampfakta
11 14-10-17
Kl. 15:00
Næsby Kolding IF ALPI Arena Næsby 0-0
595265
Kampfakta
12 21-10-17
Kl. 14:00
Greve Middelfart Greve Idræts Center Kunstgræs 3-0
595266
Kampfakta
12 21-10-17
Kl. 14:00
Marienlyst Avarta Marienlystcentret 3-4
595267
Kampfakta
12 21-10-17
Kl. 15:00
Næsby HIK ALPI Arena Næsby 2-3
595264
Kampfakta
12 21-10-17
Kl. 15:00
Kolding IF Dalum IF Autocentralen Park (Kolding Stadion) 1-2
595268
Kampfakta
13 28-10-17
Kl. 15:00
Avarta Kolding IF Espelundens Idrætsanlæg 1-1
595269
Kampfakta
13 28-10-17
Kl. 15:00
Marienlyst Greve Marienlystcentret 0-0
595270
Kampfakta
13 28-10-17
Kl. 15:00
Dalum IF HIK Lars R. Jacobsen Park. 0-2
595271
Kampfakta
13 28-10-17
Kl. 15:00
Middelfart Næsby Middelfart Stadion 4-0
595272
Kampfakta
14 04-11-17
Kl. 14:00
Kolding IF Marienlyst Autocentralen Park (Kolding Stadion) 2-0
595273
Kampfakta
14 04-11-17
Kl. 14:00
HIK Middelfart Gentofte Sportspark Opv. kunst 0-0
595274
Kampfakta
14 04-11-17
Kl. 14:00
Næsby Dalum IF ALPI Arena Næsby 1-4
595275
Kampfakta
14 04-11-17
Kl. 14:00
Greve Avarta Greve Idræts Center Kunstgræs 1-1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til Divisionsforeningen på mail eller telefon 3525 1545