Herrer Serie 1 - Forår 2018, Pulje 6

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
304866
Kampfakta
1 To 29-03-18
Kl. 13:30
Kvik/Aalestrup IF Nors B Aars Kunstgræsbane 6-1
304868
Kampfakta
1 31-03-18
Kl. 13:00
Løgstør IF Nibe B Løgstør Stadion 5-2
304865
Kampfakta
1 Ma 02-04-18
Kl. 13:00
Hobro IK Højslev Station IF Hobro Kunstgræsbane 3-1
304867
Kampfakta
1 Ma 02-04-18
Kl. 14:00
Viborg FF Roslev IK Viborg FF´s anlæg 2-0
304872
Kampfakta
2 Fr 06-04-18
Kl. 18:30
Roslev IK Kvik/Aalestrup IF Jebjerg Stadion 0-1
304870
Kampfakta
2 07-04-18
Kl. 13:00
Nibe B Viborg FF Nibe Stadion 4-1
304871
Kampfakta
2 07-04-18
Kl. 13:30
Højslev Station IF Løgstør IF Højslev Kunstgræsbane 3-2
304869
Kampfakta
2 08-04-18
Kl. 14:00
Nors B Hobro IK Nors Stadion 0-7
304873
Kampfakta
3 Fr 13-04-18
Kl. 19:00
Hobro IK Roslev IK Hobro Kunstgræsbane 3-1
304876
Kampfakta
3 14-04-18
Kl. 14:00
Nibe B Højslev Station IF Nibe Stadion 1-1
304874
Kampfakta
3 14-04-18
Kl. 15:00
Løgstør IF Nors B Løgstør Stadion 6-0
304875
Kampfakta
3 15-04-18
Kl. 16:00
Viborg FF Kvik/Aalestrup IF Viborg FF´s anlæg 2-3
304877
4 Fr 20-04-18
Kl. 19:00
Kvik/Aalestrup IF Hobro IK Hvam Stadion Resultatformidling
304879
4 21-04-18
Kl. 13:30
Højslev Station IF Viborg FF Højslev Stadion Resultatformidling
304880
4 21-04-18
Kl. 16:00
Roslev IK Løgstør IF Roslev Stadion Resultatformidling
304878
4 22-04-18
Kl. 14:00
Nors B Nibe B Nors Stadion Resultatformidling
304882
5 To 26-04-18
Kl. 19:00
Højslev Station IF Nors B Højslev Stadion Resultatformidling
304884
5 To 26-04-18
Kl. 19:00
Nibe B Roslev IK Nibe Stadion Resultatformidling
304881
5 28-04-18
Kl. 13:00
Hobro IK Viborg FF Hobro Kunstgræsbane Resultatformidling
304883
5 28-04-18
Kl. 13:00
Løgstør IF Kvik/Aalestrup IF Løgstør Stadion Resultatformidling
304885
6 Fr 04-05-18
Kl. 19:00
Hobro IK Løgstør IF DS Arena Resultatformidling
304887
6 Fr 04-05-18
Kl. 19:00
Roslev IK Højslev Station IF Roslev Stadion Resultatformidling
304888
6 Fr 04-05-18
Kl. 19:00
Kvik/Aalestrup IF Nibe B Hvam Stadion Resultatformidling
304886
6 06-05-18
Kl. 14:00
Viborg FF Nors B Viborg FF´s anlæg Resultatformidling
304892
7 On 09-05-18
Kl. 19:00
Højslev Station IF Kvik/Aalestrup IF Højslev Stadion Resultatformidling
304889
7 To 10-05-18
Kl. 13:00
Nibe B Hobro IK Nibe Stadion Resultatformidling
304890
7 To 10-05-18
Kl. 14:00
Nors B Roslev IK Nors Stadion Resultatformidling
304891
7 To 10-05-18
Kl. 18:00
Løgstør IF Viborg FF Løgstør Stadion Resultatformidling
304893
8 12-05-18
Kl. 13:30
Højslev Station IF Hobro IK Højslev Stadion Resultatformidling
304896
8 13-05-18
Kl. 13:00
Nibe B Løgstør IF Nibe Stadion Resultatformidling
304895
8 13-05-18
Kl. 13:30
Roslev IK Viborg FF Roslev Stadion Resultatformidling
304894
8 13-05-18
Kl. 14:00
Nors B Kvik/Aalestrup IF Nors Stadion Resultatformidling
304899
9 Fr 18-05-18
Kl. 18:00
Løgstør IF Højslev Station IF Løgstør Stadion Resultatformidling
304900
9 Fr 18-05-18
Kl. 19:00
Kvik/Aalestrup IF Roslev IK Aalestrup Stadion Resultatformidling
304897
9 Ma 21-05-18
Kl. 13:00
Hobro IK Nors B Hobro Kunstgræsbane Resultatformidling
304898
9 Ma 21-05-18
Kl. 14:00
Viborg FF Nibe B Viborg FF´s anlæg Resultatformidling
304902
10 To 24-05-18
Kl. 19:00
Nors B Løgstør IF Nors Stadion Resultatformidling
304901
10 Fr 25-05-18
Kl. 19:00
Roslev IK Hobro IK Roslev Stadion Resultatformidling
304904
10 Fr 25-05-18
Kl. 19:00
Højslev Station IF Nibe B Højslev Stadion Resultatformidling
304903
10 26-05-18
Kl. 14:00
Kvik/Aalestrup IF Viborg FF Hvam Stadion Resultatformidling
304907
11 Ti 29-05-18
Kl. 19:15
Viborg FF Højslev Station IF Viborg FF´s anlæg Resultatformidling
304905
11 02-06-18
Kl. 13:00
Hobro IK Kvik/Aalestrup IF DS Arena Resultatformidling
304906
11 02-06-18
Kl. 13:30
Nibe B Nors B Nibe Stadion Resultatformidling
304908
11 Ti 05-06-18
Kl. 19:00
Løgstør IF Roslev IK Løgstør Stadion Resultatformidling
304910
12 To 07-06-18
Kl. 19:00
Nors B Højslev Station IF Nors Stadion Resultatformidling
304911
12 Fr 08-06-18
Kl. 19:00
Kvik/Aalestrup IF Løgstør IF Hvam Stadion Resultatformidling
305045
12 Fr 08-06-18
Kl. 19:00
Roslev IK Nibe B Roslev Stadion Resultatformidling
304909
12 09-06-18
Kl. 16:00
Viborg FF Hobro IK Viborg FF´s anlæg Resultatformidling
305046
13 Fr 15-06-18
Kl. 18:00
Løgstør IF Hobro IK Løgstør Stadion Resultatformidling
305048
13 Fr 15-06-18
Kl. 19:00
Højslev Station IF Roslev IK Højslev Stadion Resultatformidling
305047
13 16-06-18
Kl. 14:00
Nors B Viborg FF Nors Stadion Resultatformidling
305049
13 16-06-18
Kl. 14:15
Nibe B Kvik/Aalestrup IF Nibe Stadion Resultatformidling
305052
14 Fr 22-06-18
Kl. 18:30
Viborg FF Løgstør IF Viborg FF´s anlæg Resultatformidling
305053
14 23-06-18
Kl. 13:30
Kvik/Aalestrup IF Højslev Station IF Hvam Stadion Resultatformidling
305050
14 23-06-18
Kl. 13:30
Hobro IK Nibe B DS Arena Resultatformidling
305051
14 24-06-18
Kl. 13:30
Roslev IK Nors B Roslev Stadion Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller telefon 8939 9999