Herrer Serie 4 - Forår 2018, Pulje 55

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
111028
Kampfakta
1 31-03-18
Kl. 13:30
Borup IF Nørager/Rørbæk IF Låstrup Stadion 2-1
111027
Kampfakta
1 Ma 02-04-18
Kl. 13:30
Fjelsø Gedsted FF Doense/Vebbestrup IF Gedsted Stadion 0-3
111029
Kampfakta
1 Ma 02-04-18
Kl. 15:00
Klejtrup BK Eastside Viborg (1) Klejtrup Stadion 3-3
111026
Kampfakta
1 Ma 02-04-18
Kl. 15:15
Hobro IK IK Rosendal Hobro Kunstgræsbane 5-0
111033
Kampfakta
2 07-04-18
Kl. 15:00
Nørager/Rørbæk IF Fjelsø Gedsted FF Nørager IF's Anlæg 0-1
111031
2 07-04-18
Kl. 15:15
Eastside Viborg (1) Borup IF Overlund kunststofbane 3-1
111032
Kampfakta
2 07-04-18
Kl. 16:00
IK Rosendal Klejtrup BK Rosendal Stadion 0-2
111030
Kampfakta
2 07-04-18
Kl. 16:00
Hobro IK Doense/Vebbestrup IF Hobro Kunstgræsbane 2-0
111037
3 Fr 13-04-18
Kl. 18:30
Eastside Viborg (1) IK Rosendal Overlund Stadion 4-2
111035
Kampfakta
3 14-04-18
Kl. 13:30
Klejtrup BK Doense/Vebbestrup IF Klejtrup Stadion 1-4
111036
3 14-04-18
Kl. 15:30
Borup IF Fjelsø Gedsted FF Låstrup Stadion 0-3
111034
3 15-04-18
Kl. 13:30
Hobro IK Nørager/Rørbæk IF Hobro Kunstgræsbane 9-0
111041
Kampfakta
4 21-04-18
Kl. 13:00
Nørager/Rørbæk IF Klejtrup BK Nørager IF's Anlæg 0-2
111039
Kampfakta
4 21-04-18
Kl. 14:00
Eastside Viborg (1) Doense/Vebbestrup IF Overlund kunststofbane 3-3
111040
4 21-04-18
Kl. 16:00
IK Rosendal Borup IF Rosendal Stadion 2-0
111038
4 21-04-18
Kl. 16:00
Fjelsø Gedsted FF Hobro IK Gedsted Stadion 0-7
111045
5 Fr 27-04-18
Kl. 13:30
Eastside Viborg (1) Nørager/Rørbæk IF Houlkærhallen Resultatformidling
111044
5 28-04-18
Kl. 13:30
Klejtrup BK Fjelsø Gedsted FF Klejtrup Stadion Resultatformidling
111042
5 28-04-18
Kl. 15:15
Hobro IK Borup IF Hobro Kunstgræsbane Resultatformidling
111043
5 28-04-18
Kl. 16:00
IK Rosendal Doense/Vebbestrup IF Rosendal Stadion Resultatformidling
111047
6 Fr 04-05-18
Kl. 18:30
Borup IF Doense/Vebbestrup IF Låstrup Stadion Resultatformidling
111049
6 Fr 04-05-18
Kl. 18:30
Fjelsø Gedsted FF Eastside Viborg (1) Gedsted Stadion Resultatformidling
111048
6 05-05-18
Kl. 13:00
Nørager/Rørbæk IF IK Rosendal Nørager IF's Anlæg Resultatformidling
111046
6 06-05-18
Kl. 15:00
Hobro IK Klejtrup BK DS Arena Resultatformidling
111051
7 To 10-05-18
Kl. 13:30
Doense/Vebbestrup IF Nørager/Rørbæk IF Tinghøj Stadion Resultatformidling
111052
7 To 10-05-18
Kl. 13:30
Klejtrup BK Borup IF Klejtrup Stadion Resultatformidling
111053
7 To 10-05-18
Kl. 16:00
IK Rosendal Fjelsø Gedsted FF Rosendal Stadion Resultatformidling
111056
8 12-05-18
Kl. 13:00
Nørager/Rørbæk IF Borup IF Nørager IF's Anlæg Resultatformidling
111055
8 12-05-18
Kl. 13:30
Doense/Vebbestrup IF Fjelsø Gedsted FF Tinghøj Stadion Resultatformidling
111057
8 13-05-18
Kl. 16:00
Eastside Viborg (1) Klejtrup BK Overlund Stadion Resultatformidling
111050
7 Ti 15-05-18
Kl. 19:00
Eastside Viborg (1) Hobro IK Houlkærhallen Resultatformidling
111059
9 Ma 21-05-18
Kl. 13:00
Borup IF Eastside Viborg (1) Låstrup Stadion Resultatformidling
111058
9 Ma 21-05-18
Kl. 13:30
Doense/Vebbestrup IF Hobro IK Tinghøj Stadion Resultatformidling
111061
9 Ma 21-05-18
Kl. 14:00
Fjelsø Gedsted FF Nørager/Rørbæk IF Gedsted Stadion Resultatformidling
111060
9 Ma 21-05-18
Kl. 15:00
Klejtrup BK IK Rosendal Klejtrup Stadion Resultatformidling
111062
10 On 23-05-18
Kl. 19:00
Nørager/Rørbæk IF Hobro IK Rørbæk Stadion Resultatformidling
111063
10 Fr 25-05-18
Kl. 18:30
Doense/Vebbestrup IF Klejtrup BK Tinghøj Stadion Resultatformidling
111064
10 Fr 25-05-18
Kl. 19:00
Fjelsø Gedsted FF Borup IF Gedsted Stadion Resultatformidling
111065
10 26-05-18
Kl. 16:00
IK Rosendal Eastside Viborg (1) Rosendal Stadion Resultatformidling
111054
8 To 31-05-18
Kl. 19:00
IK Rosendal Hobro IK Rosendal Stadion Resultatformidling
111067
11 Fr 01-06-18
Kl. 19:00
Doense/Vebbestrup IF Eastside Viborg (1) Tinghøj Stadion Resultatformidling
111151
11 02-06-18
Kl. 13:30
Klejtrup BK Nørager/Rørbæk IF Klejtrup Stadion Resultatformidling
111066
11 02-06-18
Kl. 15:15
Hobro IK Fjelsø Gedsted FF DS Arena Resultatformidling
111150
11 02-06-18
Kl. 15:30
Borup IF IK Rosendal Låstrup Stadion Resultatformidling
111152
12 Fr 08-06-18
Kl. 18:30
Borup IF Hobro IK Låstrup Stadion Resultatformidling
111155
12 09-06-18
Kl. 13:00
Nørager/Rørbæk IF Eastside Viborg (1) Nørager IF's Anlæg Resultatformidling
111153
12 09-06-18
Kl. 13:30
Doense/Vebbestrup IF IK Rosendal Tinghøj Stadion Resultatformidling
111154
12 09-06-18
Kl. 15:30
Fjelsø Gedsted FF Klejtrup BK Gedsted Stadion Resultatformidling
111158
13 Fr 15-06-18
Kl. 19:00
IK Rosendal Nørager/Rørbæk IF Rosendal Stadion Resultatformidling
111159
13 Fr 15-06-18
Kl. 19:00
Eastside Viborg (1) Fjelsø Gedsted FF Overlund Stadion Resultatformidling
111156
13 16-06-18
Kl. 13:30
Klejtrup BK Hobro IK Klejtrup Stadion Resultatformidling
111157
13 16-06-18
Kl. 13:30
Doense/Vebbestrup IF Borup IF Tinghøj Stadion Resultatformidling
111160
14 To 21-06-18
Kl. 19:30
Hobro IK Eastside Viborg (1) DS Arena Resultatformidling
111161
14 24-06-18
Kl. 11:00
Nørager/Rørbæk IF Doense/Vebbestrup IF Nørager IF's Anlæg Resultatformidling
111162
14 24-06-18
Kl. 11:00
Borup IF Klejtrup BK Låstrup Stadion Resultatformidling
111163
14 24-06-18
Kl. 11:00
Fjelsø Gedsted FF IK Rosendal Fjelsø Stadion Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller telefon 8939 9999