U12 Drenge D (06) 8M VinterBOLD, Pulje 2 (2018)

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested  
234840
1 18-11-17
Kl. 10:00
Bagsværd BK B. 1973, Herlev Bagsværd Stadion Kunstgræs
234843
1 18-11-17
Kl. 11:45
Skovshoved IF Skjold Skovshoved I P
234841
1 19-11-17
Kl. 09:00
Kastrup Fix Kunst, John Tranums Alle
234839
1 19-11-17
Kl. 13:15
Dragør BK HIK Dragør Bk
234842
1 25-11-17
Kl. 12:30
Lundtofte Boldklub Orient GI Lundtofte Idrætsplads
234846
2 02-12-17
Kl. 09:30
B. 1973, Herlev Dragør BK Elverroad Kunstgræs
234848
2 02-12-17
Kl. 10:00
Skjold Kastrup Kunst, Ryparken
234847
2 03-12-17
Kl. 10:30
Fix Bagsværd BK Kunst, Tingbjerg IP
234844
2 03-12-17
Kl. 12:00
Orient GI Skovshoved IF Rødovre Stadion Kunst
234845
2 03-12-17
Kl. 13:30
HIK Lundtofte Boldklub Kunst, HIK
234851
3 16-12-17
Kl. 10:15
Bagsværd BK Skjold Bagsværd Stadion Kunstgræs
234853
3 16-12-17
Kl. 12:00
Skovshoved IF Kastrup Skovshoved I P
234852
3 16-12-17
Kl. 13:30
Lundtofte Boldklub B. 1973, Herlev Lundtofte Idrætsplads
234850
3 16-12-17
Kl. 13:30
Dragør BK Fix Dragør Bk
234849
3 17-12-17
Kl. 12:00
Orient GI HIK Rødovre Stadion Kunst
234855
4 13-01-18
Kl. 11:00
B. 1973, Herlev Orient GI Elverroad Kunstgræs
234854
4 13-01-18
Kl. 11:30
HIK Skovshoved IF Kunst, HIK
234858
4 13-01-18
Kl. 14:00
Skjold Dragør BK Kunst, Lundehusparken
234856
4 14-01-18
Kl. 09:00
Kastrup Bagsværd BK Kunst, John Tranums Alle
234857
4 14-01-18
Kl. 10:45
Fix Lundtofte Boldklub Kunst, Tingbjerg IP
234862
5 27-01-18
Kl. 13:30
Lundtofte Boldklub Skjold Lundtofte Idrætsplads
234860
5 27-01-18
Kl. 14:30
Dragør BK Kastrup Dragør Bk
234863
5 27-01-18
Kl. 15:30
Skovshoved IF Bagsværd BK Skovshoved I P
234861
5 28-01-18
Kl. 10:30
HIK B. 1973, Herlev Kunst, HIK
234859
5 28-01-18
Kl. 11:40
Orient GI Fix Rødovre Stadion Kunst
234865
6 03-03-18
Kl. 09:30
B. 1973, Herlev Skovshoved IF Elverroad Kunstgræs
234864
6 03-03-18
Kl. 10:30
Bagsværd BK Dragør BK Bagsværd Stadion Kunstgræs !
234868
6 03-03-18
Kl. 12:45
Skjold Orient GI Kunst, Lundehusparken
234867
6 04-03-18
Kl. 10:45
Fix HIK Kunst, Tingbjerg IP
234866
6 04-03-18
Kl. 14:00
Kastrup Lundtofte Boldklub Kunst, John Tranums Alle
234871
7 10-03-18
Kl. 09:30
B. 1973, Herlev Fix Elverroad Kunstgræs
234873
7 10-03-18
Kl. 10:30
Skovshoved IF Dragør BK Gentofte Sportspark - kunst 1
234870
7 10-03-18
Kl. 11:30
HIK Skjold Kunst, HIK
234872
7 10-03-18
Kl. 13:30
Lundtofte Boldklub Bagsværd BK Lundtofte Idrætsplads
234869
7 11-03-18
Kl. 11:40
Orient GI Kastrup Rødovre Stadion Kunst
234875
8 17-03-18
Kl. 10:30
Bagsværd BK Orient GI Bagsværd Stadion Kunstgræs
234874
8 17-03-18
Kl. 11:00
Dragør BK Lundtofte Boldklub Dragør Bk
234948
8 17-03-18
Kl. 14:00
Skjold B. 1973, Herlev Kunst, Lundehusparken
234947
8 17-03-18
Kl. 14:15
Skovshoved IF Fix Skovshoved I P
234946
8 18-03-18
Kl. 09:00
Kastrup HIK Kunst, John Tranums Alle
234950
9 24-03-18
Kl. 10:30
HIK Bagsværd BK Kunst, HIK
234951
9 24-03-18
Kl. 11:00
B. 1973, Herlev Kastrup Elverroad Kunstgræs
234952
9 24-03-18
Kl. 13:30
Lundtofte Boldklub Skovshoved IF Lundtofte Idrætsplads
234953
9 25-03-18
Kl. 10:45
Fix Skjold Kunst, Tingbjerg IP
234949
9 25-03-18
Kl. 11:40
Orient GI Dragør BK Rødovre Stadion Kunst
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Bemærk at der IKKE skal udfyldes holdkort i VinterBold