U12 Drenge D (06) 8M VinterBOLD, Pulje 3

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested  
234954
1 18-11-17
Kl. 11:15
Taastrup FC Holbæk B&I NyBolig Park - Kunstgræs
234958
1 19-11-17
Kl. 10:45
Herstedøster IC Jyllinge FC Albertslund Stadion Kunstgræs
234955
1 Fr 24-11-17
Kl. 18:30
KFUM BK, Roskilde Albertslund BS 72 Lillevang Idrætscenter
234957
1 25-11-17
Kl. 13:00
FC Lejre Tølløse BK Lejrehallen
234959
2 02-12-17
Kl. 10:30
Tølløse BK Herstedøster IC Tølløse Kunstgræsbane
234962
2 02-12-17
Kl. 13:00
Albertslund IF KFUM BK, Roskilde Albertslund Stadion Kunstgræs
234961
2 03-12-17
Kl. 11:00
Albertslund BS 72 Taastrup FC Albertslund Stadion
234960
2 03-12-17
Kl. 12:00
Holbæk B&I FC Lejre SuRi Park
234963
2 03-12-17
Kl. 12:30
Jyllinge FC Ølstykke FC Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs
234967
3 09-12-17
Kl. 13:00
FC Lejre Albertslund BS 72 Lejrehallen
234956
1 10-12-17
Kl. 10:00
Ølstykke FC Albertslund IF Ølstykke Stadion Kunstgræs
234966
3 10-12-17
Kl. 11:00
KFUM BK, Roskilde Jyllinge FC Lillevang Idrætscenter
234964
3 Fr 15-12-17
Kl. 16:30
Tølløse BK Holbæk B&I Tølløse Kunstgræsbane
234965
3 16-12-17
Kl. 12:45
Taastrup FC Albertslund IF NyBolig Park - Kunstgræs
234968
3 17-12-17
Kl. 10:45
Herstedøster IC Ølstykke FC Albertslund Stadion Kunstgræs
234973
4 13-01-18
Kl. 10:00
Jyllinge FC Taastrup FC Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs
234972
4 13-01-18
Kl. 13:00
Albertslund IF FC Lejre Albertslund Stadion Kunstgræs
234970
4 14-01-18
Kl. 11:00
Albertslund BS 72 Tølløse BK Albertslund Stadion
234971
4 14-01-18
Kl. 13:30
Ølstykke FC KFUM BK, Roskilde Ølstykke Stadion Kunstgræs
234969
4 21-01-18
Kl. 12:00
Holbæk B&I Herstedøster IC SuRi Park
234974
5 Fr 26-01-18
Kl. 18:00
Tølløse BK Albertslund IF Tølløse Kunstgræsbane
234978
5 27-01-18
Kl. 10:45
Herstedøster IC KFUM BK, Roskilde Albertslund Stadion Kunstgræs
234975
5 27-01-18
Kl. 11:15
Taastrup FC Ølstykke FC NyBolig Park - Kunstgræs
234977
5 27-01-18
Kl. 13:00
FC Lejre Jyllinge FC Lejrehallen
234976
5 25-02-18
Kl. 12:00
Holbæk B&I Albertslund BS 72 SuRi Park
234979
6 On 28-02-18
Kl. 23:59
KFUM BK, Roskilde Taastrup FC Lillevang Idrætscenter
234981
6 03-03-18
Kl. 10:00
Ølstykke FC FC Lejre Ølstykke Stadion Kunstgræs
234980
6 04-03-18
Kl. 11:00
Albertslund BS 72 Herstedøster IC Albertslund Stadion
234983
6 04-03-18
Kl. 12:00
Jyllinge FC Tølløse BK Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs
234982
6 04-03-18
Kl. 14:30
Albertslund IF Holbæk B&I Albertslund Stadion Kunstgræs
234984
7 10-03-18
Kl. 10:30
Tølløse BK Ølstykke FC Tølløse Kunstgræsbane
234987
7 10-03-18
Kl. 13:00
FC Lejre KFUM BK, Roskilde Lejrehallen
234988
7 11-03-18
Kl. 10:45
Herstedøster IC Taastrup FC Albertslund Stadion Kunstgræs
234986
7 11-03-18
Kl. 11:00
Albertslund BS 72 Albertslund IF Albertslund Stadion
234985
7 11-03-18
Kl. 12:00
Holbæk B&I Jyllinge FC SuRi Park
234992
8 18-03-18
Kl. 10:45
Herstedøster IC Albertslund IF Albertslund Stadion Kunstgræs
234989
8 18-03-18
Kl. 11:30
Taastrup FC FC Lejre NyBolig Park - Kunstgræs
234990
8 18-03-18
Kl. 12:00
KFUM BK, Roskilde Tølløse BK Lillevang Idrætscenter
234993
8 18-03-18
Kl. 12:30
Jyllinge FC Albertslund BS 72 Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs
234991
8 18-03-18
Kl. 13:30
Ølstykke FC Holbæk B&I Ølstykke Stadion Kunstgræs
234994
9 24-03-18
Kl. 10:30
Tølløse BK Taastrup FC Tølløse Kunstgræsbane
234997
9 24-03-18
Kl. 13:00
FC Lejre Herstedøster IC Lejrehallen
234996
9 25-03-18
Kl. 11:00
Albertslund BS 72 Ølstykke FC Albertslund Stadion
234995
9 25-03-18
Kl. 12:00
Holbæk B&I KFUM BK, Roskilde SuRi Park
234998
9 25-03-18
Kl. 16:00
Albertslund IF Jyllinge FC Albertslund Stadion Kunstgræs
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Bemærk at der IKKE skal udfyldes holdkort i VinterBold