U11 Drenge B (07) 8M VinterBOLD, Pulje 1 (2018)

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested  
236043
1 On 15-11-17
Kl. 23:59
Gilleleje FK IF Skjold Birkerød Nellerupgård Stadion
236040
1 18-11-17
Kl. 10:30
Espergærde IF Brede IF Mørdrup Idrætsanlæg Kunstgræs
236041
1 18-11-17
Kl. 10:30
Snekkersten IF Hørsholm-Usserød IK Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
235667
1 18-11-17
Kl. 11:30
Humlebæk BK Rudersdal Boldklub Humlebæk Stadion
236042
1 19-11-17
Kl. 12:30
BSV af 2016 Lyngby Boldklub 1921 Rundforbi Stadion
236048
2 02-12-17
Kl. 09:00
IF Skjold Birkerød Snekkersten IF Birkerød Stadion
236046
2 02-12-17
Kl. 11:10
Brede IF Humlebæk BK Lyngby Stadion Kunstgræsbane
236047
2 02-12-17
Kl. 13:00
Hørsholm-Usserød IK Espergærde IF Hørsholm Idrætspark
236044
2 03-12-17
Kl. 08:45
Lyngby Boldklub 1921 Gilleleje FK Lyngby Stadion
236045
2 03-12-17
Kl. 14:30
Rudersdal Boldklub BSV af 2016 Vedbæk Stadion
236053
3 10-12-17
Kl. 10:00
Gilleleje FK Snekkersten IF Nellerupgård Stadion Kunstgræs
236050
3 10-12-17
Kl. 11:00
Humlebæk BK Hørsholm-Usserød IK Humlebæk Stadion
236051
3 16-12-17
Kl. 10:30
Espergærde IF IF Skjold Birkerød Mørdrup Idrætsanlæg Kunstgræs
236049
3 17-12-17
Kl. 10:00
Lyngby Boldklub 1921 Rudersdal Boldklub Lyngby Stadion
236052
3 17-12-17
Kl. 11:30
BSV af 2016 Brede IF Rundforbi Stadion
236058
4 13-01-18
Kl. 09:00
IF Skjold Birkerød Humlebæk BK Birkerød Stadion
236055
4 13-01-18
Kl. 10:00
Brede IF Lyngby Boldklub 1921 Lyngby Stadion Kunstgræsbane
236057
4 13-01-18
Kl. 13:00
Hørsholm-Usserød IK BSV af 2016 Hørsholm Idrætspark
236056
4 14-01-18
Kl. 12:00
Snekkersten IF Espergærde IF Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
236054
4 14-01-18
Kl. 14:30
Rudersdal Boldklub Gilleleje FK Vedbæk Stadion
236060
5 27-01-18
Kl. 11:30
Humlebæk BK Snekkersten IF Humlebæk Stadion
236059
5 28-01-18
Kl. 09:00
Lyngby Boldklub 1921 Hørsholm-Usserød IK Lyngby Stadion
236062
5 28-01-18
Kl. 10:00
BSV af 2016 IF Skjold Birkerød Rundforbi Stadion Kunst
236063
5 28-01-18
Kl. 10:00
Gilleleje FK Espergærde IF Nellerupgård Stadion Kunstgræs
236061
5 28-01-18
Kl. 14:30
Rudersdal Boldklub Brede IF Vedbæk Stadion
236073
7 24-02-18
Kl. 10:00
Gilleleje FK Humlebæk BK Nellerupgård Stadion Kunstgræs
236067
6 24-02-18
Kl. 13:00
Hørsholm-Usserød IK Rudersdal Boldklub Hørsholm Idrætspark
236068
6 03-03-18
Kl. 09:00
IF Skjold Birkerød Lyngby Boldklub 1921 Birkerød Stadion
236066
6 03-03-18
Kl. 09:00
Snekkersten IF BSV af 2016 Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
236065
6 03-03-18
Kl. 10:00
Brede IF Gilleleje FK Lyngby Stadion Kunstgræsbane
236064
6 03-03-18
Kl. 10:30
Espergærde IF Humlebæk BK Mørdrup Idrætsanlæg Kunstgræs
236072
7 Fr 09-03-18
Kl. 16:30
BSV af 2016 Espergærde IF Rundforbi Stadion
236071
7 10-03-18
Kl. 10:00
Brede IF Hørsholm-Usserød IK Lyngby Stadion Kunstgræsbane
236069
7 10-03-18
Kl. 17:10
Lyngby Boldklub 1921 Snekkersten IF Lyngby Stadion
236074
8 11-03-18
Kl. 11:00
Humlebæk BK BSV af 2016 Humlebæk Stadion
236070
7 11-03-18
Kl. 14:30
Rudersdal Boldklub IF Skjold Birkerød Vedbæk Stadion
236078
8 17-03-18
Kl. 09:00
IF Skjold Birkerød Brede IF Birkerød Stadion !
236077
8 17-03-18
Kl. 10:00
Gilleleje FK Hørsholm-Usserød IK Nellerupgård Stadion Kunstgræs
236076
8 17-03-18
Kl. 12:15
Snekkersten IF Rudersdal Boldklub Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
236075
8 18-03-18
Kl. 14:00
Espergærde IF Lyngby Boldklub 1921 Mørdrup Idrætsanlæg Kunstgræs
236080
9 On 21-03-18
Kl. 17:45
Rudersdal Boldklub Espergærde IF Vedbæk Stadion
236081
9 24-03-18
Kl. 10:00
Brede IF Snekkersten IF Lyngby Stadion Kunstgræsbane !
236083
9 24-03-18
Kl. 13:00
Hørsholm-Usserød IK IF Skjold Birkerød Hørsholm Idrætspark
236079
9 24-03-18
Kl. 17:10
Lyngby Boldklub 1921 Humlebæk BK Lyngby Stadion
236082
9 25-03-18
Kl. 10:30
BSV af 2016 Gilleleje FK Rundforbi Stadion Kunst
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Bemærk at der IKKE skal udfyldes holdkort i VinterBold