U11 Drenge B (07) 8M VinterBOLD, Pulje 2 (2018)

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested  
236103
1 18-11-17
Kl. 10:00
Slagslunde-Ganløse IF Lynge-Uggeløse IF KIWI-Park
236084
1 19-11-17
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub Fix Allerød Idrætspark Kunstgræs
236104
1 19-11-17
Kl. 16:00
Hillerød Fodbold FFB Hillerød Stadion Kunstgræs
236102
1 25-11-17
Kl. 11:30
Måløv BK Husum Bk Måløv Idrætspark, Kunstgræs
236106
2 26-11-17
Kl. 13:30
FFB Hareskov IF Frederikssund Stadion
236110
2 Fr 01-12-17
Kl. 16:45
Ølstykke FC Slagslunde-Ganløse IF Ølstykke Stadion Kunstgræs
236108
2 02-12-17
Kl. 11:45
Husum Bk Allerød Fodbold Klub Kunst, Husumparken
236107
2 03-12-17
Kl. 10:30
Fix Hillerød Fodbold Kunst, Tingbjerg IP !
236109
2 09-12-17
Kl. 10:00
Lynge-Uggeløse IF Måløv BK Lyngehallen Kunstgræs
236105
1 10-12-17
Kl. 12:45
Hareskov IF Ølstykke FC Værløse Stadion Kunstgræs
236111
3 10-12-17
Kl. 13:30
FFB Fix Frederikssund Stadion
236112
3 17-12-17
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub Lynge-Uggeløse IF Allerød Idrætspark Kunstgræs
236114
3 17-12-17
Kl. 10:00
Hillerød Fodbold Husum Bk Hillerød Stadion Kunstgræs
236115
3 17-12-17
Kl. 11:30
Hareskov IF Slagslunde-Ganløse IF Værløse Stadion Kunstgræs
236118
4 13-01-18
Kl. 10:00
Slagslunde-Ganløse IF Måløv BK KIWI-Park
236117
4 13-01-18
Kl. 12:30
Husum Bk FFB Kunst, Husumparken
236116
4 14-01-18
Kl. 12:00
Fix Hareskov IF Kunst, Tingbjerg IP
236119
4 Ma 15-01-18
Kl. 17:15
Lynge-Uggeløse IF Hillerød Fodbold Lyngehallen Kunstgræs
236113
3 21-01-18
Kl. 10:15
Måløv BK Ølstykke FC Måløv Idrætspark, Kunstgræs
236123
5 27-01-18
Kl. 14:45
Fix Husum Bk Kunst, Tingbjerg IP
236122
5 28-01-18
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub Slagslunde-Ganløse IF Allerød Idrætspark Kunstgræs
236125
5 28-01-18
Kl. 12:45
Hareskov IF Måløv BK Værløse Stadion Kunstgræs
236124
5 18-02-18
Kl. 10:30
Hillerød Fodbold Ølstykke FC Hillerød Stadion Kunstgræs
236121
5 25-02-18
Kl. 13:30
FFB Lynge-Uggeløse IF Frederikssund Stadion
236128
6 03-03-18
Kl. 10:00
Slagslunde-Ganløse IF Hillerød Fodbold KIWI-Park UDS
236130
6 03-03-18
Kl. 10:00
Ølstykke FC FFB Ølstykke Stadion Kunstgræs
236126
6 03-03-18
Kl. 10:15
Måløv BK Allerød Fodbold Klub Måløv Idrætspark, Kunstgræs ANN
236127
6 03-03-18
Kl. 12:15
Husum Bk Hareskov IF Kunst, Husumparken
236129
6 04-03-18
Kl. 10:00
Lynge-Uggeløse IF Fix Lyngehallen Kunstgræs
236120
4 Fr 09-03-18
Kl. 17:00
Ølstykke FC Allerød Fodbold Klub Ølstykke Stadion Kunstgræs
236133
7 10-03-18
Kl. 11:15
Husum Bk Lynge-Uggeløse IF Kunst, Husumparken
236134
7 11-03-18
Kl. 10:00
Hillerød Fodbold Måløv BK Hillerød Stadion Kunstgræs
236152
7 11-03-18
Kl. 11:30
Hareskov IF Allerød Fodbold Klub Værløse Stadion Kunstgræs
236132
7 11-03-18
Kl. 16:30
Fix Ølstykke FC Kunst, Tingbjerg IP
236131
7 Ma 12-03-18
Kl. 18:00
FFB Slagslunde-Ganløse IF Frederikssund Stadion
236155
8 17-03-18
Kl. 10:00
Slagslunde-Ganløse IF Fix KIWI-Park
236157
8 18-03-18
Kl. 10:00
Ølstykke FC Husum Bk Ølstykke Stadion Kunstgræs
236154
8 18-03-18
Kl. 10:15
Måløv BK FFB Måløv Idrætspark, Kunstgræs
236153
8 18-03-18
Kl. 11:00
Allerød Fodbold Klub Hillerød Fodbold Allerød Idrætspark
236156
8 18-03-18
Kl. 12:45
Hareskov IF Lynge-Uggeløse IF Værløse Stadion Kunstgræs
236161
9 Fr 23-03-18
Kl. 16:30
Hillerød Fodbold Hareskov IF Hillerød Stadion Kunstgræs
236162
9 24-03-18
Kl. 10:00
Lynge-Uggeløse IF Ølstykke FC Lyngehallen Kunstgræs
236160
9 24-03-18
Kl. 12:15
Husum Bk Slagslunde-Ganløse IF Kunst, Husumparken
236158
9 25-03-18
Kl. 13:30
FFB Allerød Fodbold Klub Frederikssund Stadion
236159
9 25-03-18
Kl. 16:30
Fix Måløv BK Kunst, Tingbjerg IP !
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Bemærk at der IKKE skal udfyldes holdkort i VinterBold