U11 Drenge B (07) 8M VinterBOLD, Pulje 5

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested  
236563
1 18-11-17
Kl. 12:30
Vanløse (2) KB (1) Vanløse I P
236255
1 19-11-17
Kl. 10:00
Aakanden GF Skovshoved IF (1) Gentofte Sportspark - kunst 1
236561
1 19-11-17
Kl. 10:00
Rosenhøj BK Sundby Bk. Sønderkærskolen ANN
236562
1 19-11-17
Kl. 11:20
Kastrup B93 (1) Kunst, John Tranums Alle
236564
1 19-11-17
Kl. 11:30
CPH Youth FC B 1903 (1) Kunst, Lundehusparken
236673
2 02-12-17
Kl. 10:00
KB (1) CPH Youth FC Kunst, KB, P. Bangs Vej
236683
2 02-12-17
Kl. 11:30
B93 (1) Rosenhøj BK Kunst, B93 ANN
236674
2 02-12-17
Kl. 14:30
Skovshoved IF (1) Vanløse (2) Skovshoved I P
236675
2 03-12-17
Kl. 09:00
Sundby Bk. Aakanden GF Sundby/Kløvermarken
236686
2 03-12-17
Kl. 14:00
B 1903 (1) Kastrup B1903
236692
3 16-12-17
Kl. 11:45
KB (1) Skovshoved IF (1) Kunst, KB, P. Bangs Vej
236693
3 17-12-17
Kl. 10:00
Aakanden GF B93 (1) Gentofte Sportspark - kunst 1
236694
3 17-12-17
Kl. 10:00
Rosenhøj BK B 1903 (1) Sønderkærskolen ANN
236695
3 17-12-17
Kl. 10:00
Vanløse (2) Sundby Bk. Vanløse I P
236696
3 17-12-17
Kl. 11:30
CPH Youth FC Kastrup Kunst, Lundehusparken
236698
4 13-01-18
Kl. 10:15
Sundby Bk. KB (1) Sundby/Kløvermarken
236697
4 13-01-18
Kl. 15:00
Skovshoved IF (1) CPH Youth FC Skovshoved I P
236700
4 14-01-18
Kl. 10:00
B93 (1) Vanløse (2) Kunst, Ryparken
236699
4 14-01-18
Kl. 10:10
Kastrup Rosenhøj BK Kunst, John Tranums Alle
236701
4 14-01-18
Kl. 12:15
B 1903 (1) Aakanden GF B1903
236702
5 27-01-18
Kl. 14:15
KB (1) B93 (1) Kunst, KB, P. Bangs Vej
236704
5 27-01-18
Kl. 14:15
Skovshoved IF (1) Sundby Bk. Skovshoved I P
236703
5 28-01-18
Kl. 10:00
Aakanden GF Kastrup Gentofte Sportspark - kunst 1
236706
5 28-01-18
Kl. 11:30
CPH Youth FC Rosenhøj BK Kunst, Lundehusparken
236705
5 28-01-18
Kl. 15:15
Vanløse (2) B 1903 (1) Vanløse I P
236708
6 03-03-18
Kl. 09:00
Sundby Bk. CPH Youth FC Kunst, Sundby/Kløvermarken
236707
6 04-03-18
Kl. 10:00
Rosenhøj BK Aakanden GF Sønderkærskolen
236710
6 04-03-18
Kl. 13:15
B93 (1) Skovshoved IF (1) Kunst, Ryparken
236709
6 04-03-18
Kl. 14:00
Kastrup Vanløse (2) Kunst, John Tranums Alle
236711
6 04-03-18
Kl. 14:15
B 1903 (1) KB (1) B1903
236714
7 10-03-18
Kl. 09:00
Sundby Bk. B93 (1) Sundby/Kløvermarken
236713
7 10-03-18
Kl. 10:30
Skovshoved IF (1) B 1903 (1) Gentofte Sportspark - kunst 1
236712
7 10-03-18
Kl. 13:00
KB (1) Kastrup Kunst, KB, P. Bangs Vej
236715
7 11-03-18
Kl. 10:00
Vanløse (2) Rosenhøj BK Vanløse I P
236716
7 11-03-18
Kl. 11:30
CPH Youth FC Aakanden GF Kunst, Lundehusparken
236717
8 18-03-18
Kl. 10:00
Aakanden GF Vanløse (2) Gentofte Sportspark - kunst 1
236718
8 18-03-18
Kl. 10:00
Rosenhøj BK KB (1) Sønderkærskolen
236719
8 18-03-18
Kl. 11:20
Kastrup Skovshoved IF (1) Kunst, John Tranums Alle
236720
8 18-03-18
Kl. 11:30
CPH Youth FC B93 (1) Kunst, Lundehusparken
236721
8 18-03-18
Kl. 13:30
B 1903 (1) Sundby Bk. B1903
236726
9 24-03-18
Kl. 09:00
Sundby Bk. Kastrup Kunst, Sundby/Kløvermarken
236725
9 24-03-18
Kl. 14:30
Skovshoved IF (1) Rosenhøj BK Skovshoved I P
236727
9 25-03-18
Kl. 10:00
Vanløse (2) CPH Youth FC Vanløse I P
236722
9 25-03-18
Kl. 10:00
KB (1) Aakanden GF Kunst, KB, P. Bangs Vej
236728
9 25-03-18
Kl. 11:15
B93 (1) B 1903 (1) Kunst, B93
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Bemærk at der IKKE skal udfyldes holdkort i VinterBold