U11 Drenge B (07) 8M VinterBOLD, Pulje 7 (2018)

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested  
237083
1 12-11-17
Kl. 10:00
Karlslunde IF Ringsted IF (1) Karlslunde Stadion
237082
1 18-11-17
Kl. 10:00
Viby IF Tune IF Viby Idrætsanlæg Kunstgræs
237085
1 18-11-17
Kl. 12:00
Slagelse B&I (1) Kværkeby IF Slagelse Stadion
237086
1 19-11-17
Kl. 08:45
Borup IF Benløse IF (1) Borup Stadion, kunstgræs
237084
1 19-11-17
Kl. 13:00
Taastrup FC KFUM BK, Roskilde NyBolig Park - Kunstgræs
237091
2 On 29-11-17
Kl. 23:59
Benløse IF (1) Taastrup FC Ringsted Stadion Kunstgræs
237090
2 To 30-11-17
Kl. 17:00
KFUM BK, Roskilde Karlslunde IF Lillevang Idrætscenter
237087
2 02-12-17
Kl. 09:45
Kværkeby IF Borup IF Ringsted Stadion
237088
2 02-12-17
Kl. 11:30
Tune IF Slagelse B&I (1) Tune Stadion Kunstgræs
237089
2 03-12-17
Kl. 09:45
Ringsted IF (1) Viby IF Ringsted Stadion
237092
3 09-12-17
Kl. 11:00
Kværkeby IF Tune IF Ringsted Stadion
237094
3 09-12-17
Kl. 12:00
Karlslunde IF Benløse IF (1) Karlslunde Stadion
237093
3 16-12-17
Kl. 10:00
Viby IF KFUM BK, Roskilde Viby Idrætsanlæg Kunstgræs
237096
3 17-12-17
Kl. 08:45
Borup IF Taastrup FC Borup Stadion, kunstgræs
237095
3 17-12-17
Kl. 12:00
Slagelse B&I (1) Ringsted IF (1) Slagelse Stadion
237097
4 Ti 09-01-18
Kl. 18:00
Tune IF Borup IF Tune Stadion Kunstgræs
237101
4 On 10-01-18
Kl. 23:59
Benløse IF (1) Viby IF Ringsted Stadion Kunstgræs
237100
4 13-01-18
Kl. 13:30
KFUM BK, Roskilde Slagelse B&I (1) Lillevang Idrætscenter
237098
4 14-01-18
Kl. 09:45
Ringsted IF (1) Kværkeby IF Ringsted Stadion
237099
4 14-01-18
Kl. 10:00
Taastrup FC Karlslunde IF NyBolig Park - Kunstgræs
237284
5 On 24-01-18
Kl. 23:59
Slagelse B&I (1) Benløse IF (1) Slagelse Stadion
237102
5 27-01-18
Kl. 09:45
Kværkeby IF KFUM BK, Roskilde Ringsted Stadion
237103
5 27-01-18
Kl. 10:00
Viby IF Taastrup FC Viby Idrætsanlæg Kunstgræs
237283
5 27-01-18
Kl. 10:00
Tune IF Ringsted IF (1) Tune Stadion Kunstgræs
237285
5 28-01-18
Kl. 08:45
Borup IF Karlslunde IF Borup Stadion, kunstgræs
237290
6 On 28-02-18
Kl. 23:59
Benløse IF (1) Kværkeby IF Ringsted Stadion Kunstgræs
237286
6 03-03-18
Kl. 12:00
Karlslunde IF Viby IF Karlslunde Stadion
237287
6 04-03-18
Kl. 09:45
Ringsted IF (1) Borup IF Ringsted Stadion
237288
6 04-03-18
Kl. 12:00
Taastrup FC Slagelse B&I (1) NyBolig Park - Kunstgræs
237289
6 Ti 06-03-18
Kl. 17:45
KFUM BK, Roskilde Tune IF Tune Stadion Kunstgræs
237291
7 10-03-18
Kl. 09:45
Kværkeby IF Taastrup FC Ringsted Stadion
237292
7 10-03-18
Kl. 10:00
Tune IF Benløse IF (1) Tune Stadion Kunstgræs
237295
7 11-03-18
Kl. 08:45
Borup IF Viby IF Borup Stadion, kunstgræs
237293
7 11-03-18
Kl. 09:45
Ringsted IF (1) KFUM BK, Roskilde Ringsted Stadion
237294
7 11-03-18
Kl. 10:30
Slagelse B&I (1) Karlslunde IF Slagelse Stadion
237300
8 On 14-03-18
Kl. 23:59
Benløse IF (1) Ringsted IF (1) Ringsted Stadion Kunstgræs
237296
8 17-03-18
Kl. 10:00
Viby IF Slagelse B&I (1) Viby Idrætsanlæg Kunstgræs
237297
8 17-03-18
Kl. 10:00
Karlslunde IF Kværkeby IF Karlslunde Stadion
237299
8 18-03-18
Kl. 08:45
Borup IF KFUM BK, Roskilde Borup Stadion, kunstgræs
237298
8 18-03-18
Kl. 11:30
Taastrup FC Tune IF NyBolig Park - Kunstgræs
237310
9 On 21-03-18
Kl. 23:59
KFUM BK, Roskilde Benløse IF (1) Lillevang Idrætscenter
237307
9 24-03-18
Kl. 09:00
Tune IF Karlslunde IF Tune Stadion Kunstgræs
237301
9 24-03-18
Kl. 09:45
Kværkeby IF Viby IF Ringsted Stadion
237308
9 25-03-18
Kl. 09:45
Ringsted IF (1) Taastrup FC Ringsted Stadion
237309
9 25-03-18
Kl. 12:00
Slagelse B&I (1) Borup IF Slagelse Stadion
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Bemærk at der IKKE skal udfyldes holdkort i VinterBold