U11 Drenge B (07) 8M VinterBOLD, Pulje 8 (2018)

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested  
237315
1 18-11-17
Kl. 11:15
Haslev FC Hvidovre IF HFC's Klubhus
237311
1 18-11-17
Kl. 14:15
BK Friheden Albertslund IF Avedøre Stadion Kunstgræs
237312
1 19-11-17
Kl. 11:00
Ringsted IF (2) Greve Fodbold Ringsted Stadion
237313
1 19-11-17
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF Fløng-Hedehusene Fodbold Brøndby Stadion
237314
1 19-11-17
Kl. 11:15
Køge BK Slagelse B&I (2) Køge Stadion
237317
2 On 29-11-17
Kl. 23:59
Albertslund IF Køge BK Albertslund Stadion Kunstgræs
237320
2 02-12-17
Kl. 10:00
Hvidovre IF Brøndbyernes IF Avedøre Stadion Kunstgræs
237318
2 03-12-17
Kl. 10:15
Greve Fodbold BK Friheden Greve Idræts Center
237316
2 03-12-17
Kl. 12:00
Slagelse B&I (2) Haslev FC Slagelse Stadion
237319
2 09-12-17
Kl. 10:30
Fløng-Hedehusene Fodbold Ringsted IF (2) Hedehusene idrætspark Kunstgræs
237322
3 Fr 15-12-17
Kl. 19:00
BK Friheden Fløng-Hedehusene Fodbold Avedøre Stadion Kunstgræs
237325
3 16-12-17
Kl. 11:15
Haslev FC Brøndbyernes IF HFC's Klubhus
237323
3 17-12-17
Kl. 11:00
Ringsted IF (2) Hvidovre IF Ringsted Stadion
237324
3 17-12-17
Kl. 11:15
Køge BK Greve Fodbold Køge Stadion
237321
3 17-12-17
Kl. 12:00
Slagelse B&I (2) Albertslund IF Slagelse Stadion
237327
4 To 11-01-18
Kl. 16:15
Greve Fodbold Slagelse B&I (2) Greve Idræts Center
237329
4 13-01-18
Kl. 10:45
Fløng-Hedehusene Fodbold Køge BK Hedehusene idrætspark Kunstgræs
237330
4 14-01-18
Kl. 08:30
Hvidovre IF BK Friheden Avedøre Stadion Kunstgræs
237328
4 14-01-18
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF Ringsted IF (2) Brøndby Stadion
237326
4 14-01-18
Kl. 14:30
Albertslund IF Haslev FC Albertslund Stadion Kunstgræs
237333
5 On 24-01-18
Kl. 17:00
Albertslund IF Greve Fodbold Albertslund Stadion Kunstgræs
237335
5 27-01-18
Kl. 11:15
Haslev FC Ringsted IF (2) HFC's Klubhus
237332
5 27-01-18
Kl. 14:15
BK Friheden Brøndbyernes IF Avedøre Stadion Kunstgræs
237334
5 28-01-18
Kl. 09:30
Køge BK Hvidovre IF Køge Stadion
237331
5 28-01-18
Kl. 12:00
Slagelse B&I (2) Fløng-Hedehusene Fodbold Slagelse Stadion
237357
9 04-02-18
Kl. 09:00
Greve Fodbold Brøndbyernes IF Greve Idræts Center
237337
6 To 01-03-18
Kl. 16:15
Haslev FC Greve Fodbold Haslev Kunstbane
237339
6 03-03-18
Kl. 09:15
Fløng-Hedehusene Fodbold Albertslund IF Hedehusene idrætspark Kunstgræs !
237336
6 04-03-18
Kl. 09:45
Ringsted IF (2) BK Friheden Ringsted Stadion
237338
6 04-03-18
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF Køge BK Brøndby Stadion
237340
6 04-03-18
Kl. 11:00
Hvidovre IF Slagelse B&I (2) Avedøre Stadion Kunstgræs
237348
7 10-03-18
Kl. 09:30
Køge BK Ringsted IF (2) Køge Stadion
237346
7 10-03-18
Kl. 09:45
Albertslund IF Hvidovre IF Albertslund Stadion Kunstgræs
237349
7 10-03-18
Kl. 11:15
Haslev FC BK Friheden HFC's Klubhus
237347
7 11-03-18
Kl. 09:00
Greve Fodbold Fløng-Hedehusene Fodbold Greve Idræts Center
237345
7 11-03-18
Kl. 12:00
Slagelse B&I (2) Brøndbyernes IF Slagelse Stadion
237351
8 17-03-18
Kl. 09:45
Ringsted IF (2) Slagelse B&I (2) Ringsted Stadion
237352
8 17-03-18
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF Albertslund IF Brøndby Stadion
237353
8 17-03-18
Kl. 12:20
Haslev FC Fløng-Hedehusene Fodbold HFC's Klubhus
237350
8 17-03-18
Kl. 14:15
BK Friheden Køge BK Avedøre Stadion Kunstgræs
237354
8 18-03-18
Kl. 09:45
Hvidovre IF Greve Fodbold Avedøre Stadion Kunstgræs
237359
9 24-03-18
Kl. 09:15
Fløng-Hedehusene Fodbold Hvidovre IF Hedehusene idrætspark Kunstgræs ANN
237356
9 24-03-18
Kl. 09:45
Albertslund IF Ringsted IF (2) Albertslund Stadion Kunstgræs
237358
9 25-03-18
Kl. 09:00
Køge BK Haslev FC Køge Stadion
237355
9 25-03-18
Kl. 12:00
Slagelse B&I (2) BK Friheden Slagelse Stadion
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Bemærk at der IKKE skal udfyldes holdkort i VinterBold