U12 Piger A (06) 8M VinterBOLD (2018)

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested  
237934
1 18-11-17
Kl. 10:15
Greve Fodbold Farum BK Greve Idræts Center
237936
1 18-11-17
Kl. 11:00
Ringsted Dame FK Espergærde IF Ringsted Stadion
237933
1 19-11-17
Kl. 10:00
Sundby Bk. Brøndbyernes IF (1) Kunst, Sundby/Kløvermarken
237935
1 19-11-17
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF (2) B93 Brøndby Stadion
237937
1 19-11-17
Kl. 11:00
HIK Fredensborg BI Kunst, HIK
237938
2 25-11-17
Kl. 14:00
Espergærde IF HIK Mørdrup Idrætsanlæg
237941
2 03-12-17
Kl. 11:30
B93 Greve Fodbold Kunst, B93
237940
2 09-12-17
Kl. 10:30
Farum BK Sundby Bk. Farum Park
237943
3 On 13-12-17
Kl. 23:59
Espergærde IF Brøndbyernes IF (1) Mørdrup Idrætsanlæg
237946
3 16-12-17
Kl. 09:45
Ringsted Dame FK Farum BK Ringsted Stadion
237944
3 16-12-17
Kl. 10:00
Sundby Bk. B93 Sundby/Kløvermarken
237947
3 17-12-17
Kl. 10:30
HIK Brøndbyernes IF (2) Kunst, HIK
237939
2 06-01-18
Kl. 10:00
Brøndbyernes IF (1) Ringsted Dame FK Brøndby Stadion
237948
4 13-01-18
Kl. 10:00
Brøndbyernes IF (1) HIK Brøndby Stadion
237952
4 13-01-18
Kl. 11:00
Fredensborg BI Sundby Bk. Fredensborg Stadion
237951
4 13-01-18
Kl. 14:30
B93 Ringsted Dame FK Kunst, B93
237950
4 14-01-18
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF (2) Greve Fodbold Brøndby Stadion
237949
4 14-01-18
Kl. 12:00
Farum BK Espergærde IF Farum Park
237942
2 Fr 19-01-18
Kl. 08:00
Fredensborg BI Brøndbyernes IF (2) Fredensborg Stadion
237953
5 20-01-18
Kl. 10:30
Espergærde IF B93 Mørdrup Idrætsanlæg
237955
5 27-01-18
Kl. 10:00
Brøndbyernes IF (1) Farum BK Brøndby Stadion
237956
5 27-01-18
Kl. 11:00
Ringsted Dame FK Fredensborg BI Ringsted Stadion
237954
5 28-01-18
Kl. 10:15
Sundby Bk. Brøndbyernes IF (2) Sundby/Kløvermarken
237957
5 28-01-18
Kl. 11:00
HIK Greve Fodbold Kunst, HIK
237960
6 17-02-18
Kl. 12:45
Brøndbyernes IF (2) Ringsted Dame FK Brøndby Stadion
237962
6 25-02-18
Kl. 10:00
Fredensborg BI Espergærde IF Fredensborg Stadion
237958
6 03-03-18
Kl. 10:15
Greve Fodbold Sundby Bk. Greve Idræts Center
237959
6 04-03-18
Kl. 12:00
Farum BK HIK Farum Park
237961
6 04-03-18
Kl. 15:00
B93 Brøndbyernes IF (1) Kunst, Ryparken
237963
7 On 07-03-18
Kl. 23:59
Espergærde IF Brøndbyernes IF (2) Mørdrup Idrætsanlæg
237966
7 Fr 09-03-18
Kl. 17:45
Ringsted Dame FK Greve Fodbold Ringsted Stadion
237964
7 10-03-18
Kl. 09:30
Brøndbyernes IF (1) Fredensborg BI Brøndby Stadion
237965
7 10-03-18
Kl. 10:15
Farum BK B93 Stavnsholt
237967
7 11-03-18
Kl. 09:30
HIK Sundby Bk. Kunst, HIK
237969
8 17-03-18
Kl. 10:15
Greve Fodbold Espergærde IF Greve Idræts Center
237972
8 18-03-18
Kl. 10:00
Fredensborg BI Farum BK Fredensborg Stadion
237968
8 18-03-18
Kl. 10:15
Sundby Bk. Ringsted Dame FK Kunst, Sundby/Kløvermarken
237971
8 18-03-18
Kl. 10:30
HIK B93 Kunst, HIK
237970
8 18-03-18
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF (2) Brøndbyernes IF (1) Brøndby Stadion
237974
9 24-03-18
Kl. 09:30
Brøndbyernes IF (1) Greve Fodbold Brøndby Stadion
237976
9 24-03-18
Kl. 11:00
Ringsted Dame FK HIK Ringsted Stadion
237977
9 25-03-18
Kl. 12:00
B93 Fredensborg BI Kunst, Ryparken
237975
9 25-03-18
Kl. 12:00
Farum BK Brøndbyernes IF (2) Farum Park
237973
9 25-03-18
Kl. 12:00
Espergærde IF Sundby Bk. Mørdrup Idrætsanlæg
237945
3 07-04-18
Kl. 10:15
Greve Fodbold Fredensborg BI Greve Idræts Center
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Bemærk at der IKKE skal udfyldes holdkort i VinterBold