U12 Piger B (06) 8M VinterBOLD, Pulje 1 (2018)

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested  
237982
1 On 15-11-17
Kl. 23:59
FB Oversidder Jens Jessens Vej
237981
1 18-11-17
Kl. 10:15
Måløv BK Hillerød GI Damer 2010 Måløv Idrætspark, Kunstgræs
237978
1 19-11-17
Kl. 10:00
IF Skjold Birkerød GVI Birkerød Stadion
237980
1 19-11-17
Kl. 10:00
Helsinge Fodbold Allerød Fodbold Klub Helsinge Stadion Kunstgræs
237979
1 19-11-17
Kl. 14:00
Hareskov IF Ølstykke FC Værløse Stadion Kunstgræs
237987
2 On 29-11-17
Kl. 23:59
Oversidder Helsinge Fodbold
237985
2 02-12-17
Kl. 10:00
Ølstykke FC IF Skjold Birkerød Ølstykke Stadion Kunstgræs
237986
2 02-12-17
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub Hareskov IF Allerød Idrætspark Kunstgræs
237984
2 03-12-17
Kl. 10:00
GVI Måløv BK Kunst, GVI. Nymosen
237983
2 03-12-17
Kl. 11:40
Hillerød GI Damer 2010 FB Hillerød Stadion
237990
3 On 13-12-17
Kl. 23:59
Hareskov IF Oversidder Værløse Stadion Kunstgræs
237991
3 16-12-17
Kl. 11:30
Måløv BK Ølstykke FC Måløv Idrætspark, Kunstgræs
237992
3 16-12-17
Kl. 11:45
FB Helsinge Fodbold Kunst, Jens Jessens Vej
237989
3 17-12-17
Kl. 10:00
IF Skjold Birkerød Allerød Fodbold Klub Birkerød Stadion
237988
3 17-12-17
Kl. 11:40
Hillerød GI Damer 2010 GVI Hillerød Stadion
237997
4 On 10-01-18
Kl. 23:59
Oversidder IF Skjold Birkerød
237994
4 13-01-18
Kl. 10:00
Ølstykke FC Hillerød GI Damer 2010 Ølstykke Stadion Kunstgræs !
237995
4 13-01-18
Kl. 10:00
Helsinge Fodbold Hareskov IF Helsinge Stadion Kunstgræs
237996
4 13-01-18
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub Måløv BK Allerød Idrætspark Kunstgræs
237993
4 14-01-18
Kl. 10:00
GVI FB Kunst, GVI. Nymosen
238001
5 27-01-18
Kl. 09:00
Måløv BK Oversidder Måløv Idrætspark, Kunstgræs
237999
5 28-01-18
Kl. 10:00
IF Skjold Birkerød Helsinge Fodbold Birkerød Stadion
238002
5 28-01-18
Kl. 10:45
FB Hareskov IF Kunst, Jens Jessens Vej !
237998
5 04-02-18
Kl. 11:40
Hillerød GI Damer 2010 Allerød Fodbold Klub Hillerød Stadion
238004
6 25-02-18
Kl. 13:30
Ølstykke FC FB Ølstykke Stadion Kunstgræs
238007
6 On 28-02-18
Kl. 23:59
Oversidder Hillerød GI Damer 2010
238006
6 03-03-18
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub GVI Allerød Idrætspark Kunstgræs ANN
238005
6 04-03-18
Kl. 10:00
Helsinge Fodbold Måløv BK Helsinge Stadion Kunstgræs
238003
6 04-03-18
Kl. 11:30
Hareskov IF IF Skjold Birkerød Værløse Stadion Kunstgræs
238011
7 On 07-03-18
Kl. 23:59
GVI Oversidder GVI. Nymosen
238012
7 10-03-18
Kl. 10:00
Ølstykke FC Allerød Fodbold Klub Ølstykke Stadion Kunstgræs
238013
7 11-03-18
Kl. 10:15
Måløv BK Hareskov IF Måløv Idrætspark, Kunstgræs
238014
7 11-03-18
Kl. 10:45
FB IF Skjold Birkerød Kunst, Jens Jessens Vej
238008
7 11-03-18
Kl. 11:40
Hillerød GI Damer 2010 Helsinge Fodbold Hillerød Stadion
238019
8 On 14-03-18
Kl. 23:59
Oversidder Ølstykke FC
238017
8 17-03-18
Kl. 10:00
Helsinge Fodbold GVI Helsinge Stadion Kunstgræs
238015
8 18-03-18
Kl. 10:00
IF Skjold Birkerød Måløv BK Birkerød Stadion
238000
5 18-03-18
Kl. 10:00
GVI Ølstykke FC Kunst, GVI. Nymosen
238018
8 18-03-18
Kl. 10:45
FB Allerød Fodbold Klub Kunst, Jens Jessens Vej
238016
8 18-03-18
Kl. 12:45
Hareskov IF Hillerød GI Damer 2010 Værløse Stadion Kunstgræs
238024
9 On 21-03-18
Kl. 23:59
Allerød Fodbold Klub Oversidder Allerød Idrætspark
238021
9 24-03-18
Kl. 10:00
GVI Hareskov IF Kunst, GVI. Nymosen
238022
9 24-03-18
Kl. 10:00
Ølstykke FC Helsinge Fodbold Ølstykke Stadion Kunstgræs
238023
9 24-03-18
Kl. 10:15
Måløv BK FB Måløv Idrætspark, Kunstgræs
238020
9 25-03-18
Kl. 14:30
Hillerød GI Damer 2010 IF Skjold Birkerød Hillerød Stadion
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Bemærk at der IKKE skal udfyldes holdkort i VinterBold