U12 Drenge B (06) 8M VinterBOLD, Pulje 1

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested  
756573
1 Fr 17-11-17
Kl. 17:45
FC Holte (1) Espergærde IF Rudegård Stadion
756572
1 18-11-17
Kl. 10:00
Humlebæk BK Hørsholm-Usserød IK Humlebæk Stadion
756576
1 18-11-17
Kl. 10:45
Hornbæk IF (1) BSV af 2016 Pedella Park Kunstgræs
756575
1 18-11-17
Kl. 11:00
Helsinge Fodbold Fredensborg BI Helsinge Stadion Kunstgræs
756574
1 19-11-17
Kl. 12:00
Birkerød IF "Skjold" Lyngby Boldklub 1921 Birkerød Stadion
756577
2 25-11-17
Kl. 10:30
Fredensborg BI Hornbæk IF (1) Fredensborg Stadion
756579
2 25-11-17
Kl. 10:30
Espergærde IF Humlebæk BK Mørdrup Idrætsanlæg
756581
2 26-11-17
Kl. 11:30
BSV af 2016 Birkerød IF "Skjold" Rundforbi Stadion Kunst
756578
2 02-12-17
Kl. 12:30
Hørsholm-Usserød IK Helsinge Fodbold Hørsholm Idrætspark
756580
2 03-12-17
Kl. 10:15
Lyngby Boldklub 1921 FC Holte (1) Lyngby Stadion
756582
3 09-12-17
Kl. 10:30
Fredensborg BI Hørsholm-Usserød IK Fredensborg Stadion
756583
3 16-12-17
Kl. 10:00
Humlebæk BK Lyngby Boldklub 1921 Humlebæk Stadion
756587
3 16-12-17
Kl. 10:45
Hornbæk IF (1) Birkerød IF "Skjold" Pedella Park Kunstgræs
756586
3 16-12-17
Kl. 11:00
Helsinge Fodbold Espergærde IF Helsinge Stadion Kunstgræs
756589
4 13-01-18
Kl. 10:30
Espergærde IF Fredensborg BI Mørdrup Idrætsanlæg
756590
4 13-01-18
Kl. 13:00
Birkerød IF "Skjold" FC Holte (1) Birkerød Stadion
756591
4 14-01-18
Kl. 10:00
Lyngby Boldklub 1921 Helsinge Fodbold Lyngby Stadion
756588
4 14-01-18
Kl. 12:30
Hørsholm-Usserød IK Hornbæk IF (1) Hørsholm Idrætspark
756584
3 Fr 19-01-18
Kl. 18:00
FC Holte (1) BSV af 2016 Rudegård Stadion
756593
5 20-01-18
Kl. 10:30
Fredensborg BI Lyngby Boldklub 1921 Fredensborg Stadion
756595
5 20-01-18
Kl. 12:30
Hørsholm-Usserød IK Espergærde IF Hørsholm Idrætspark
756594
5 27-01-18
Kl. 10:00
Humlebæk BK Birkerød IF "Skjold" Humlebæk Stadion
756596
5 27-01-18
Kl. 11:00
Helsinge Fodbold BSV af 2016 Helsinge Stadion Kunstgræs
756592
4 03-02-18
Kl. 09:45
BSV af 2016 Humlebæk BK Rundforbi Stadion
756615
9 03-02-18
Kl. 14:00
Espergærde IF Birkerød IF "Skjold" Mørdrup Idrætsanlæg
756613
9 10-02-18
Kl. 10:30
Fredensborg BI Humlebæk BK Fredensborg Stadion
756597
5 24-02-18
Kl. 12:00
Hornbæk IF (1) FC Holte (1) Pedella Park Kunstgræs
756601
6 03-03-18
Kl. 08:45
Lyngby Boldklub 1921 Hørsholm-Usserød IK Lyngby Stadion
756600
6 03-03-18
Kl. 11:30
Birkerød IF "Skjold" Helsinge Fodbold Birkerød Stadion
756599
6 03-03-18
Kl. 14:00
Espergærde IF Hornbæk IF (1) Mørdrup Idrætsanlæg
756598
6 04-03-18
Kl. 11:30
FC Holte (1) Humlebæk BK Rudegård Stadion
756602
6 04-03-18
Kl. 11:30
BSV af 2016 Fredensborg BI Rundforbi Stadion Kunst
756603
7 10-03-18
Kl. 10:30
Fredensborg BI Birkerød IF "Skjold" Fredensborg Stadion
756605
7 10-03-18
Kl. 12:00
Espergærde IF Lyngby Boldklub 1921 Mørdrup Idrætsanlæg
756607
7 10-03-18
Kl. 12:00
Hornbæk IF (1) Humlebæk BK Pedella Park Kunstgræs
756606
7 11-03-18
Kl. 10:00
Helsinge Fodbold FC Holte (1) Helsinge Stadion Kunstgræs
756604
7 11-03-18
Kl. 12:30
Hørsholm-Usserød IK BSV af 2016 Hørsholm Idrætspark
756608
8 17-03-18
Kl. 10:00
Humlebæk BK Helsinge Fodbold Humlebæk Stadion
756609
8 17-03-18
Kl. 10:00
FC Holte (1) Fredensborg BI Rudegård Stadion
756610
8 17-03-18
Kl. 10:30
Birkerød IF "Skjold" Hørsholm-Usserød IK Birkerød Stadion
756611
8 17-03-18
Kl. 10:30
Hornbæk IF (1) Lyngby Boldklub 1921 Pedella Park Kunstgræs
756612
8 18-03-18
Kl. 12:30
BSV af 2016 Espergærde IF Rundforbi Stadion Kunst
756617
9 24-03-18
Kl. 08:45
Lyngby Boldklub 1921 BSV af 2016 Lyngby Stadion
756616
9 24-03-18
Kl. 11:00
Helsinge Fodbold Hornbæk IF (1) Helsinge Stadion Kunstgræs
756614
9 24-03-18
Kl. 12:30
Hørsholm-Usserød IK FC Holte (1) Hørsholm Idrætspark
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Bemærk at der IKKE skal udfyldes holdkort i VinterBold