U12 Drenge B (06) 8M VinterBOLD, Pulje 5

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested  
800749
1 18-11-17
Kl. 10:30
Vestia (2) Hellas Kunst, Bavnehøj IA
800753
1 18-11-17
Kl. 11:00
HB Rosenhøj BK Kunst, Fælledparken
800752
1 18-11-17
Kl. 11:15
Fremad Valby Kastrup Kunst, Valby IP, tribunen
800750
1 19-11-17
Kl. 11:30
FA 2000 Tårnby FF Kunst, Jens Jessens Vej
800751
1 19-11-17
Kl. 12:30
KB (2) Skjold (2) Kunst, KB, P. Bangs Vej
800755
2 25-11-17
Kl. 10:00
Hellas Fremad Valby Kunst, Valby IP, tribunen
800758
2 26-11-17
Kl. 11:15
Rosenhøj BK KB (2) Avedøre Stadion Kunstgræs
800756
2 02-12-17
Kl. 10:00
Tårnby FF Vestia (2) Kunst, Vestamager Idrætsanlæg
800757
2 02-12-17
Kl. 10:15
Skjold (2) FA 2000 Kunst, Lundehusparken
800754
2 03-12-17
Kl. 10:00
Kastrup HB Kunst, John Tranums Alle
800759
3 10-12-17
Kl. 15:30
Kastrup Hellas Kunst, John Tranums Alle
800760
3 16-12-17
Kl. 10:15
Vestia (2) Skjold (2) Kunst, Bavnehøj IA
800763
3 16-12-17
Kl. 11:00
HB KB (2) Kunst, Fælledparken
800762
3 16-12-17
Kl. 12:15
Fremad Valby Tårnby FF Kunst, Valby IP, tribunen
800761
3 17-12-17
Kl. 10:45
FA 2000 Rosenhøj BK Kunst, Jens Jessens Vej
800765
4 13-01-18
Kl. 10:00
Tårnby FF Kastrup Kunst, Vestamager Idrætsanlæg
800768
4 14-01-18
Kl. 09:45
Rosenhøj BK Vestia (2) Avedøre Stadion Kunstgræs
800764
4 14-01-18
Kl. 10:00
Hellas HB Kunst, Valby IP, tribunen
800766
4 14-01-18
Kl. 10:00
KB (2) FA 2000 Kunst, KB, P. Bangs Vej
800767
4 14-01-18
Kl. 15:15
Skjold (2) Fremad Valby Kunst, Lundehusparken
800771
5 27-01-18
Kl. 10:00
Hellas Tårnby FF Kunst, Valby IP, tribunen
800773
5 27-01-18
Kl. 11:00
HB FA 2000 Kunst, Fælledparken
800772
5 27-01-18
Kl. 12:15
Fremad Valby Rosenhøj BK Kunst, Valby IP, tribunen
800769
5 28-01-18
Kl. 09:00
Kastrup Skjold (2) Kunst, John Tranums Alle
800770
5 28-01-18
Kl. 09:00
Vestia (2) KB (2) Kunst, Bavnehøj IA
800777
6 03-03-18
Kl. 10:00
Skjold (2) Hellas Kunst, Ryparken
800775
6 03-03-18
Kl. 11:45
Tårnby FF HB Kunst, Vestamager Idrætsanlæg
800776
6 03-03-18
Kl. 12:15
KB (2) Fremad Valby Kunst, KB, P. Bangs Vej
800778
6 04-03-18
Kl. 09:45
Rosenhøj BK Kastrup Avedøre Stadion Kunstgræs
800774
6 04-03-18
Kl. 13:45
FA 2000 Vestia (2) Kunst, Jens Jessens Vej
800781
7 10-03-18
Kl. 10:00
Tårnby FF Skjold (2) Kunst, Vestamager Idrætsanlæg
800780
7 10-03-18
Kl. 10:00
Hellas Rosenhøj BK Kunst, Valby IP, tribunen
800783
7 10-03-18
Kl. 11:00
HB Vestia (2) Kunst, Fælledparken
800782
7 10-03-18
Kl. 12:30
Fremad Valby FA 2000 Kunst, Valby IP, tribunen
800779
7 11-03-18
Kl. 10:30
Kastrup KB (2) Kunst, John Tranums Alle
800787
8 17-03-18
Kl. 11:00
HB Skjold (2) Kunst, Fælledparken
800784
8 18-03-18
Kl. 09:00
Vestia (2) Fremad Valby Kunst, Bavnehøj IA
800788
8 18-03-18
Kl. 09:45
Rosenhøj BK Tårnby FF Avedøre Stadion Kunstgræs
800785
8 18-03-18
Kl. 11:30
FA 2000 Kastrup Kunst, Jens Jessens Vej
800786
8 18-03-18
Kl. 13:30
KB (2) Hellas Kunst, KB, P. Bangs Vej
800791
9 24-03-18
Kl. 10:00
Tårnby FF KB (2) Kunst, Vestamager Idrætsanlæg
800792
9 24-03-18
Kl. 12:30
Fremad Valby HB Kunst, Valby IP, tribunen
800793
9 24-03-18
Kl. 12:45
Skjold (2) Rosenhøj BK Kunst, Lundehusparken
800789
9 25-03-18
Kl. 09:00
Kastrup Vestia (2) Kunst, John Tranums Alle
800790
9 25-03-18
Kl. 09:00
Hellas FA 2000 Kunst, Valby IP, tribunen
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Bemærk at der IKKE skal udfyldes holdkort i VinterBold