U12 Drenge B (06) 8M VinterBOLD, Pulje 6

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested  
800796
1 Ti 07-11-17
Kl. 17:00
KFUM BK, Roskilde Himmelev-Veddelev BK Lillevang Idrætscenter
800798
1 12-11-17
Kl. 10:00
Karlslunde IF RB 1906 Karlslunde Stadion
800794
1 18-11-17
Kl. 11:30
Vallensbæk IF (2) Gadstrup IF Vallensbæk Idrætscenter
800797
1 19-11-17
Kl. 15:00
Greve Fodbold Ringsted IF Greve Idræts Center
800799
2 Fr 01-12-17
Kl. 19:00
Ringsted IF Karlslunde IF Ringsted Stadion
800827
2 02-12-17
Kl. 10:10
Himmelev-Veddelev BK Dianalund IF Himmelev Idrætspark !
800828
2 02-12-17
Kl. 11:15
RB 1906 KFUM BK, Roskilde Roskilde Idrætspark Kunstgræs
800826
2 02-12-17
Kl. 12:00
Holbæk B&I Vallensbæk IF (2) SuRi Park
800800
2 09-12-17
Kl. 11:00
Gadstrup IF Greve Fodbold Viby Idrætsanlæg Kunstgræs
800833
3 10-12-17
Kl. 10:00
Karlslunde IF KFUM BK, Roskilde Karlslunde Stadion
800830
3 16-12-17
Kl. 11:30
Vallensbæk IF (2) Himmelev-Veddelev BK Vallensbæk Idrætscenter
800832
3 17-12-17
Kl. 10:15
Greve Fodbold Holbæk B&I Greve Idræts Center
800831
3 17-12-17
Kl. 11:00
Dianalund IF RB 1906 Dianalund Stadion
800835
4 06-01-18
Kl. 11:00
Holbæk B&I Ringsted IF SuRi Park
800836
4 Fr 12-01-18
Kl. 18:30
KFUM BK, Roskilde Dianalund IF Lillevang Idrætscenter
800838
4 13-01-18
Kl. 09:15
RB 1906 Vallensbæk IF (2) Roskilde Idrætspark Kunstgræs
800834
4 13-01-18
Kl. 11:30
Gadstrup IF Karlslunde IF Viby Idrætsanlæg Kunstgræs
800837
4 14-01-18
Kl. 09:00
Himmelev-Veddelev BK Greve Fodbold Himmelev Idrætspark
800829
3 Fr 19-01-18
Kl. 19:00
Ringsted IF Gadstrup IF Ringsted Stadion
800843
5 21-01-18
Kl. 11:30
Karlslunde IF Dianalund IF Karlslunde Stadion
800839
5 Fr 26-01-18
Kl. 19:00
Ringsted IF Himmelev-Veddelev BK Ringsted Stadion
800840
5 27-01-18
Kl. 11:30
Vallensbæk IF (2) KFUM BK, Roskilde Vallensbæk Idrætscenter
800841
5 27-01-18
Kl. 11:30
Gadstrup IF Holbæk B&I Viby Idrætsanlæg Kunstgræs
800842
5 27-01-18
Kl. 11:45
Greve Fodbold RB 1906 Greve Idræts Center
800795
1 10-02-18
Kl. 11:00
Dianalund IF Holbæk B&I Dianalund Stadion
800845
6 On 28-02-18
Kl. 23:59
Holbæk B&I Karlslunde IF SuRi Park
800846
6 On 28-02-18
Kl. 23:59
KFUM BK, Roskilde Greve Fodbold Lillevang Idrætscenter
800847
6 03-03-18
Kl. 10:10
Himmelev-Veddelev BK Gadstrup IF Himmelev Idrætspark
800844
6 03-03-18
Kl. 11:00
Dianalund IF Vallensbæk IF (2) Dianalund Stadion
800848
6 03-03-18
Kl. 12:00
RB 1906 Ringsted IF Roskilde Idrætspark Kunstgræs
800849
7 Fr 09-03-18
Kl. 18:00
Ringsted IF KFUM BK, Roskilde Ringsted Stadion
800853
7 10-03-18
Kl. 10:00
Karlslunde IF Vallensbæk IF (2) Karlslunde Stadion
800852
7 10-03-18
Kl. 10:15
Greve Fodbold Dianalund IF Greve Idræts Center
800850
7 10-03-18
Kl. 11:30
Gadstrup IF RB 1906 Viby Idrætsanlæg Kunstgræs
800851
7 10-03-18
Kl. 12:00
Holbæk B&I Himmelev-Veddelev BK SuRi Park
800856
8 On 14-03-18
Kl. 23:59
KFUM BK, Roskilde Gadstrup IF Lillevang Idrætscenter
800858
8 17-03-18
Kl. 09:00
RB 1906 Holbæk B&I Roskilde Idrætspark Kunstgræs
800857
8 17-03-18
Kl. 10:00
Karlslunde IF Himmelev-Veddelev BK Karlslunde Stadion
800855
8 17-03-18
Kl. 11:00
Dianalund IF Ringsted IF Dianalund Stadion
800854
8 17-03-18
Kl. 12:45
Vallensbæk IF (2) Greve Fodbold Vallensbæk Idrætscenter
800861
9 On 21-03-18
Kl. 23:59
Holbæk B&I KFUM BK, Roskilde SuRi Park
800864
9 Fr 23-03-18
Kl. 18:30
Himmelev-Veddelev BK RB 1906 Himmelev Idrætspark
800859
9 Fr 23-03-18
Kl. 19:00
Ringsted IF Vallensbæk IF (2) Ringsted Stadion
800862
9 24-03-18
Kl. 10:15
Greve Fodbold Karlslunde IF Greve Idræts Center
800860
9 24-03-18
Kl. 11:30
Gadstrup IF Dianalund IF Viby Idrætsanlæg Kunstgræs
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Bemærk at der IKKE skal udfyldes holdkort i VinterBold