U12 Drenge C (06) 8M VinterBOLD, Pulje 3 (2018)

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested  
801027
1 11-11-17
Kl. 10:30
LSF Skjold (1) Smørum Idrætscenter
801028
1 18-11-17
Kl. 14:15
BK Friheden Østerbro IF Avedøre Stadion Kunstgræs
801029
1 19-11-17
Kl. 10:30
Brønshøj BK Vanløse (1) Kunst, Tingbjerg IP
801030
1 19-11-17
Kl. 13:45
KB (1) Fremad Amager (1) Kunst, KB, P. Bangs Vej
801026
1 19-11-17
Kl. 15:00
B93 Orient GI Kunst, Ryparken
801035
2 02-12-17
Kl. 09:00
Fremad Amager (1) BK Friheden Sundby Idrætspark
801033
2 02-12-17
Kl. 14:00
Skjold (1) B93 Kunst, Lundehusparken
801032
2 03-12-17
Kl. 10:00
Orient GI Brønshøj BK Rødovre Stadion Kunst
801031
2 03-12-17
Kl. 11:15
Vanløse (1) KB (1) Vanløse I P
801034
2 03-12-17
Kl. 16:00
Østerbro IF LSF Kunst, Fælledparken
801038
3 09-12-17
Kl. 10:30
LSF Fremad Amager (1) Smørum Idrætscenter
801040
3 16-12-17
Kl. 11:45
KB (1) BK Friheden Kunst, KB, P. Bangs Vej
801037
3 16-12-17
Kl. 12:30
B93 Østerbro IF Kunst, B93
801036
3 17-12-17
Kl. 10:00
Vanløse (1) Orient GI Vanløse I P
801039
3 17-12-17
Kl. 10:30
Brønshøj BK Skjold (1) Kunst, Tingbjerg IP
892960
4 13-01-18
Kl. 09:45
BK Friheden LSF Avedøre Stadion Kunstgræs
801041
4 14-01-18
Kl. 10:00
Orient GI KB (1) Rødovre Stadion Kunst
892962
4 14-01-18
Kl. 11:30
Fremad Amager (1) B93 Sundby Idrætspark
801042
4 14-01-18
Kl. 13:15
Skjold (1) Vanløse (1) Kunst, Ryparken
892961
4 14-01-18
Kl. 16:00
Østerbro IF Brønshøj BK Kunst, Fælledparken
892963
5 27-01-18
Kl. 13:00
Vanløse (1) Østerbro IF Vanløse I P
892967
5 27-01-18
Kl. 13:00
KB (1) LSF Kunst, KB, P. Bangs Vej
892965
5 28-01-18
Kl. 10:00
Orient GI Skjold (1) Rødovre Stadion Kunst
892966
5 28-01-18
Kl. 10:30
Brønshøj BK Fremad Amager (1) Kunst, Tingbjerg IP
892964
5 28-01-18
Kl. 11:30
B93 BK Friheden Kunst, Ryparken
892968
6 25-02-18
Kl. 10:30
LSF B93 Smørum Idrætscenter
892970
6 03-03-18
Kl. 09:45
BK Friheden Brønshøj BK Avedøre Stadion Kunstgræs
892969
6 03-03-18
Kl. 10:00
Skjold (1) KB (1) Kunst, Ryparken
892972
6 04-03-18
Kl. 10:15
Fremad Amager (1) Vanløse (1) Sundby Idrætspark
892971
6 04-03-18
Kl. 16:00
Østerbro IF Orient GI Kunst, Fælledparken
233248
7 10-03-18
Kl. 11:30
Skjold (1) Østerbro IF Kunst, Lundehusparken
233250
7 10-03-18
Kl. 13:00
KB (1) B93 Kunst, KB, P. Bangs Vej
919407
7 11-03-18
Kl. 10:00
Orient GI Fremad Amager (1) Rødovre Stadion Kunst
233249
7 11-03-18
Kl. 10:30
Brønshøj BK LSF Kunst, Tingbjerg IP
892973
7 11-03-18
Kl. 11:15
Vanløse (1) BK Friheden Vanløse I P
233252
8 Ma 12-03-18
Kl. 23:59
LSF Vanløse (1) KIWI-Park kunstgræs
233255
8 17-03-18
Kl. 09:00
Fremad Amager (1) Skjold (1) Sundby Idrætspark
233254
8 17-03-18
Kl. 13:00
KB (1) Østerbro IF Kunst, KB, P. Bangs Vej
233253
8 17-03-18
Kl. 14:15
BK Friheden Orient GI Avedøre Stadion Kunstgræs
233251
8 18-03-18
Kl. 10:00
B93 Brønshøj BK Kunst, B93
233259
9 24-03-18
Kl. 12:00
Brønshøj BK KB (1) Kunst, Tingbjerg IP
233256
9 24-03-18
Kl. 15:15
Vanløse (1) B93 Vanløse I P
233257
9 25-03-18
Kl. 10:00
Orient GI LSF Rødovre Stadion Kunst ANN
233258
9 25-03-18
Kl. 15:15
Skjold (1) BK Friheden Kunst, Lundehusparken
233260
9 25-03-18
Kl. 16:00
Østerbro IF Fremad Amager (1) Kunst, Fælledparken
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Bemærk at der IKKE skal udfyldes holdkort i VinterBold