U12 Drenge C (06) 8M VinterBOLD, Pulje 7

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested  
234697
1 18-11-17
Kl. 11:30
Holbæk B&I RB 1906 SuRi Park
234695
1 18-11-17
Kl. 12:00
Hvalsø IF Tølløse BK Hvalsø ny Idrætsplads
234694
1 18-11-17
Kl. 12:30
Oversidder Dianalund IF
234696
1 Ti 21-11-17
Kl. 17:15
KFUM BK, Roskilde Svogerslev BK Lillevang Idrætscenter
234700
2 On 29-11-17
Kl. 18:00
Dianalund IF Holbæk B&I Dianalund Stadion
234701
2 Fr 01-12-17
Kl. 16:30
Tølløse BK Oversidder Tølløse Kunstgræsbane
234699
2 02-12-17
Kl. 10:00
RB 1906 B. 73, Slagelse Roskilde Idrætspark Kunstgræs
234704
3 09-12-17
Kl. 10:00
RB 1906 Dianalund IF Roskilde Idrætspark Kunstgræs
234702
2 09-12-17
Kl. 10:30
Svogerslev BK Hvalsø IF Roskilde Idrætspark Kunstgræs
234705
3 16-12-17
Kl. 10:00
Oversidder Svogerslev BK
234707
3 16-12-17
Kl. 11:30
Holbæk B&I Tølløse BK SuRi Park
234706
3 16-12-17
Kl. 12:30
Hvalsø IF FC Lejre Hvalsø ny Idrætsplads
234733
3 17-12-17
Kl. 10:30
B. 73, Slagelse KFUM BK, Roskilde Stadion Vest Kunstgræs
234738
4 07-01-18
Kl. 11:30
FC Lejre Oversidder Lejrehallen
234703
2 Ti 09-01-18
Kl. 17:30
FC Lejre KFUM BK, Roskilde Lejrehallen
234735
4 Fr 12-01-18
Kl. 16:30
Tølløse BK RB 1906 Tølløse Kunstgræsbane
234734
4 13-01-18
Kl. 11:00
Dianalund IF B. 73, Slagelse Dianalund Stadion
234741
5 20-01-18
Kl. 11:00
Dianalund IF Tølløse BK Dianalund Stadion
234737
4 21-01-18
Kl. 10:30
Svogerslev BK Holbæk B&I Roskilde Idrætspark Kunstgræs
234698
1 21-01-18
Kl. 10:30
B. 73, Slagelse FC Lejre Stadion Vest Kunstgræs
234740
5 On 24-01-18
Kl. 23:59
Oversidder KFUM BK, Roskilde
234743
5 28-01-18
Kl. 09:30
B. 73, Slagelse Hvalsø IF Stadion Vest Kunstgræs
234742
5 04-02-18
Kl. 10:00
Holbæk B&I FC Lejre SuRi Park
234736
4 04-02-18
Kl. 12:00
KFUM BK, Roskilde Hvalsø IF Lillevang Idrætscenter
234739
5 10-02-18
Kl. 10:45
RB 1906 Svogerslev BK Roskilde Idrætspark Kunstgræs
234750
7 10-02-18
Kl. 13:00
Dianalund IF FC Lejre Dianalund Stadion
234748
6 24-02-18
Kl. 13:00
FC Lejre RB 1906 Lejrehallen
234746
6 25-02-18
Kl. 12:00
KFUM BK, Roskilde Holbæk B&I Lillevang Idrætscenter
234745
6 Fr 02-03-18
Kl. 16:30
Tølløse BK B. 73, Slagelse Tølløse Kunstgræsbane
234744
6 03-03-18
Kl. 12:00
Hvalsø IF Oversidder Hvalsø ny Idrætsplads
234747
6 04-03-18
Kl. 10:30
Svogerslev BK Dianalund IF Roskilde Idrætspark Kunstgræs
234749
7 10-03-18
Kl. 09:00
RB 1906 KFUM BK, Roskilde Roskilde Idrætspark Kunstgræs
234753
7 11-03-18
Kl. 09:00
B. 73, Slagelse Oversidder Stadion Vest Kunstgræs
234751
7 11-03-18
Kl. 10:30
Tølløse BK Svogerslev BK Tølløse Kunstgræsbane
234758
8 Ti 13-03-18
Kl. 17:30
FC Lejre Tølløse BK Lejrehallen
234756
8 On 14-03-18
Kl. 23:59
KFUM BK, Roskilde Dianalund IF Lillevang Idrætscenter
234754
8 On 14-03-18
Kl. 23:59
Oversidder Holbæk B&I
234755
8 17-03-18
Kl. 12:30
Hvalsø IF RB 1906 Hvalsø ny Idrætsplads
234757
8 18-03-18
Kl. 10:30
B. 73, Slagelse Svogerslev BK Stadion Vest Kunstgræs
234761
9 Fr 23-03-18
Kl. 16:30
Tølløse BK KFUM BK, Roskilde Tølløse Kunstgræsbane
234759
9 24-03-18
Kl. 10:00
RB 1906 Oversidder Roskilde Idrætspark Kunstgræs
234763
9 25-03-18
Kl. 10:30
Svogerslev BK FC Lejre Roskilde Idrætspark Kunstgræs
234760
9 25-03-18
Kl. 11:00
Dianalund IF Hvalsø IF Dianalund Stadion
234762
9 25-03-18
Kl. 13:30
Holbæk B&I B. 73, Slagelse SuRi Park
234752
7 31-03-18
Kl. 11:30
Holbæk B&I Hvalsø IF SuRi Park
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Bemærk at der IKKE skal udfyldes holdkort i VinterBold