U11 Drenge A (07) 8M VinterBOLD, Pulje 1 (2018)

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested  
235159
1 18-11-17
Kl. 09:45
Frem Hellebæk Nivå-Kokkedal FK Pedella Park Kunstgræs
235161
1 18-11-17
Kl. 10:15
Farum BK IF Skjold Birkerød Farum Park
235163
1 18-11-17
Kl. 13:00
Hørsholm-Usserød IK Stenløse BK Hørsholm Idrætspark
235160
1 19-11-17
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK Melby-Liseleje IF Virum Stadion
235166
2 Ti 28-11-17
Kl. 17:45
Melby-Liseleje IF Frem Hellebæk Hundestedhallen Kunstgræs
235167
2 02-12-17
Kl. 10:00
IF Skjold Birkerød Virum-Sorgenfri BK Birkerød Stadion
235164
2 03-12-17
Kl. 08:45
Lyngby Boldklub 1921 Hørsholm-Usserød IK Lyngby Stadion
235168
2 03-12-17
Kl. 09:45
Stenløse BK Farum BK Stenløse Stadion
235162
1 09-12-17
Kl. 10:30
Espergærde IF Lyngby Boldklub 1921 Mørdrup Idrætsanlæg Kunstgræs
235165
2 10-12-17
Kl. 10:30
Nivå-Kokkedal FK Espergærde IF Karsemosegård
235173
3 10-12-17
Kl. 13:00
Hørsholm-Usserød IK Farum BK Hørsholm Idrætspark
235170
3 16-12-17
Kl. 09:45
Frem Hellebæk IF Skjold Birkerød Pedella Park Kunstgræs
235171
3 16-12-17
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK Stenløse BK Virumgård kunstgræsbane
235172
3 16-12-17
Kl. 10:30
Espergærde IF Melby-Liseleje IF Mørdrup Idrætsanlæg Kunstgræs
235169
3 17-12-17
Kl. 10:00
Lyngby Boldklub 1921 Nivå-Kokkedal FK Lyngby Stadion
235177
4 06-01-18
Kl. 10:00
IF Skjold Birkerød Espergærde IF Birkerød Stadion
235178
4 13-01-18
Kl. 09:00
Stenløse BK Frem Hellebæk Stenløse Stadion
235175
4 13-01-18
Kl. 10:00
Melby-Liseleje IF Lyngby Boldklub 1921 Hundestedhallen Kunstgræs
235176
4 13-01-18
Kl. 10:30
Farum BK Virum-Sorgenfri BK Farum Park
235174
4 13-01-18
Kl. 13:00
Nivå-Kokkedal FK Hørsholm-Usserød IK Karsemosegård
235182
5 21-01-18
Kl. 12:00
Espergærde IF Stenløse BK Mørdrup Idrætsanlæg Kunstgræs
235180
5 27-01-18
Kl. 09:45
Frem Hellebæk Farum BK Pedella Park Kunstgræs
235183
5 27-01-18
Kl. 13:00
Hørsholm-Usserød IK Virum-Sorgenfri BK Hørsholm Idrætspark
235179
5 28-01-18
Kl. 15:15
Lyngby Boldklub 1921 IF Skjold Birkerød Lyngby Stadion
235194
8 03-02-18
Kl. 09:45
Frem Hellebæk Espergærde IF Pedella Park Kunstgræs
235192
7 04-02-18
Kl. 12:00
Espergærde IF Virum-Sorgenfri BK Mørdrup Idrætsanlæg Kunstgræs
235181
5 Fr 23-02-18
Kl. 17:30
Nivå-Kokkedal FK Melby-Liseleje IF Karsemosegård
235186
6 24-02-18
Kl. 10:30
Farum BK Espergærde IF Farum Park
235188
6 03-03-18
Kl. 09:45
Stenløse BK Lyngby Boldklub 1921 Stenløse Stadion
235187
6 03-03-18
Kl. 10:15
IF Skjold Birkerød Nivå-Kokkedal FK Birkerød Stadion
235185
6 04-03-18
Kl. 10:00
Melby-Liseleje IF Hørsholm-Usserød IK Hundestedhallen Kunstgræs
235184
6 04-03-18
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK Frem Hellebæk Virum Stadion
235191
7 Ti 06-03-18
Kl. 17:15
Melby-Liseleje IF IF Skjold Birkerød Hundestedhallen Kunstgræs
235190
7 10-03-18
Kl. 10:00
Nivå-Kokkedal FK Stenløse BK Karsemosegård
235193
7 10-03-18
Kl. 13:00
Hørsholm-Usserød IK Frem Hellebæk Hørsholm Idrætspark
235189
7 10-03-18
Kl. 17:10
Lyngby Boldklub 1921 Farum BK Lyngby Stadion
235199
8 17-03-18
Kl. 09:45
Stenløse BK Melby-Liseleje IF Stenløse Stadion
235196
8 17-03-18
Kl. 10:30
Farum BK Nivå-Kokkedal FK Farum Park
235197
8 17-03-18
Kl. 13:00
Hørsholm-Usserød IK IF Skjold Birkerød Hørsholm Idrætspark
235195
8 18-03-18
Kl. 09:00
Virum-Sorgenfri BK Lyngby Boldklub 1921 Virum Stadion
235227
9 24-03-18
Kl. 10:00
IF Skjold Birkerød Stenløse BK Birkerød Stadion
235201
9 24-03-18
Kl. 10:00
Nivå-Kokkedal FK Virum-Sorgenfri BK Karsemosegård
235220
9 24-03-18
Kl. 11:15
Melby-Liseleje IF Farum BK Hundestedhallen Kunstgræs
235200
9 24-03-18
Kl. 13:15
Lyngby Boldklub 1921 Frem Hellebæk Lyngby Stadion
235226
9 25-03-18
Kl. 12:00
Espergærde IF Hørsholm-Usserød IK Mørdrup Idrætsanlæg Kunstgræs
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Bemærk at der IKKE skal udfyldes holdkort i VinterBold