U11 Drenge C (07) 8M VinterBOLD, Pulje 3 (2018)

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested  
237436
1 On 15-11-17
Kl. 23:59
Vallensbæk IF (1) Taastrup FC Vallensbæk Idrætscenter
237435
1 19-11-17
Kl. 09:30
AB Gladsaxe-Hero BK (1) Akademisk Boldklub
237439
1 19-11-17
Kl. 10:30
Brønshøj BK Farum BK Kunst, Tingbjerg IP
237437
1 To 23-11-17
Kl. 16:55
KB (1) JIF Hakoah KB. P.Bangsvej
237444
2 02-12-17
Kl. 10:15
Farum BK KB (1) Stavnsholt
237441
2 02-12-17
Kl. 10:30
Gladsaxe-Hero BK (1) Kastrup Gladsaxe stadion Kunstgræs
237443
2 03-12-17
Kl. 10:00
JIF Hakoah Vallensbæk IF (1) Kunst, Ryparken
237442
2 03-12-17
Kl. 13:00
Taastrup FC AB NyBolig Park - Kunstgræs
237440
2 03-12-17
Kl. 13:45
Vanløse Brønshøj BK Vanløse I P
237446
3 17-12-17
Kl. 09:30
AB JIF Hakoah Akademisk Boldklub
237448
3 17-12-17
Kl. 10:10
Kastrup Taastrup FC Kunst, John Tranums Alle
237449
3 17-12-17
Kl. 10:30
Brønshøj BK KB (1) Kunst, Tingbjerg IP
237445
3 17-12-17
Kl. 11:15
Vanløse Gladsaxe-Hero BK (1) Vanløse I P
237447
3 17-12-17
Kl. 11:30
Vallensbæk IF (1) Farum BK Vallensbæk Idrætscenter
237438
1 07-01-18
Kl. 10:00
Kastrup Vanløse Kunst, John Tranums Alle
237450
4 13-01-18
Kl. 10:30
Gladsaxe-Hero BK (1) Brønshøj BK Gladsaxe stadion Kunstgræs
237452
4 13-01-18
Kl. 12:45
KB (1) Vallensbæk IF (1) Kunst, KB, P. Bangs Vej
237453
4 14-01-18
Kl. 10:00
JIF Hakoah Kastrup Kunst, Ryparken
237451
4 14-01-18
Kl. 10:00
Taastrup FC Vanløse NyBolig Park - Kunstgræs
237454
4 14-01-18
Kl. 10:15
Farum BK AB Stavnsholt
237455
5 21-01-18
Kl. 15:15
Vanløse JIF Hakoah Vanløse I P
237457
5 27-01-18
Kl. 11:00
Gladsaxe-Hero BK (1) Taastrup FC Gladsaxe stadion Kunstgræs
237458
5 28-01-18
Kl. 09:00
Kastrup Farum BK Kunst, John Tranums Alle
237456
5 28-01-18
Kl. 09:30
AB KB (1) Akademisk Boldklub
237459
5 28-01-18
Kl. 10:30
Brønshøj BK Vallensbæk IF (1) Kunst, Tingbjerg IP !
237460
6 03-03-18
Kl. 11:30
Vallensbæk IF (1) AB Vallensbæk Idrætscenter
237462
6 03-03-18
Kl. 12:15
KB (1) Kastrup Kunst, KB, P. Bangs Vej
237463
6 04-03-18
Kl. 10:00
JIF Hakoah Gladsaxe-Hero BK (1) Kunst, Ryparken
237464
6 04-03-18
Kl. 10:15
Farum BK Vanløse Stavnsholt
237461
6 04-03-18
Kl. 10:45
Taastrup FC Brønshøj BK NyBolig Park - Kunstgræs
237466
7 11-03-18
Kl. 10:00
Gladsaxe-Hero BK (1) Farum BK Gladsaxe stadion Kunstgræs
237468
7 11-03-18
Kl. 10:30
Kastrup Vallensbæk IF (1) Kunst, John Tranums Alle
237469
7 11-03-18
Kl. 10:30
Brønshøj BK AB Kunst, Tingbjerg IP
237467
7 11-03-18
Kl. 11:30
Taastrup FC JIF Hakoah NyBolig Park - Kunstgræs
237465
7 11-03-18
Kl. 15:30
Vanløse KB (1) Vanløse I P
237471
8 17-03-18
Kl. 11:30
Vallensbæk IF (1) Vanløse Vallensbæk Idrætscenter
237472
8 17-03-18
Kl. 13:00
KB (1) Gladsaxe-Hero BK (1) Kunst, KB, P. Bangs Vej
237473
8 18-03-18
Kl. 09:30
Brønshøj BK JIF Hakoah Kunst, Tingbjerg IP
237470
8 18-03-18
Kl. 09:30
AB Kastrup Akademisk Boldklub
237474
8 18-03-18
Kl. 10:15
Farum BK Taastrup FC Stavnsholt
237476
9 24-03-18
Kl. 10:30
Gladsaxe-Hero BK (1) Vallensbæk IF (1) Gladsaxe stadion Kunstgræs
237475
9 24-03-18
Kl. 15:15
Vanløse AB Vanløse I P
237478
9 25-03-18
Kl. 09:00
Kastrup Brønshøj BK Kunst, John Tranums Alle
237479
9 25-03-18
Kl. 10:00
JIF Hakoah Farum BK Kunst, Ryparken
237477
9 25-03-18
Kl. 10:00
Taastrup FC KB (1) NyBolig Park - Kunstgræs
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Bemærk at der IKKE skal udfyldes holdkort i VinterBold