U11 Drenge C (07) 8M VinterBOLD, Pulje 5 (2018)

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested  
237578
1 18-11-17
Kl. 10:15
Skjold (1) B93 (1) Kunst, Lundehusparken
237577
1 18-11-17
Kl. 10:30
B. 82, Virum Oversidder Virumgård kunstgræsbane
237576
1 19-11-17
Kl. 09:00
BSF Ishøj IF (1) Top Danmark Hallen, kunstgræs
237580
1 19-11-17
Kl. 12:45
Hareskov IF Nørrebro United Værløse Stadion Kunstgræs
237579
1 26-11-17
Kl. 13:30
HIK FB Kunst, HIK
237582
2 02-12-17
Kl. 09:00
Ishøj IF (1) HIK Ishøj Idrætscenter
237584
2 02-12-17
Kl. 11:30
B93 (1) B. 82, Virum Kunst, B93
237583
2 03-12-17
Kl. 11:15
Oversidder BSF
237585
2 03-12-17
Kl. 12:00
Nørrebro United Skjold (1) Kunst, Mimersparken
237581
2 09-12-17
Kl. 12:00
FB Hareskov IF Kunst, Jens Jessens Vej
237586
3 16-12-17
Kl. 10:15
FB Ishøj IF (1) Kunst, Jens Jessens Vej
237588
3 16-12-17
Kl. 10:30
B. 82, Virum Nørrebro United Virumgård kunstgræsbane
237589
3 16-12-17
Kl. 13:00
HIK Oversidder Kunst, HIK
237587
3 17-12-17
Kl. 09:00
BSF B93 (1) Top Danmark Hallen, kunstgræs
237590
3 17-12-17
Kl. 12:45
Hareskov IF Skjold (1) Værløse Stadion Kunstgræs
237591
4 13-01-18
Kl. 09:00
Ishøj IF (1) Hareskov IF Ishøj Idrætscenter
237592
4 13-01-18
Kl. 09:00
Oversidder FB
237595
4 13-01-18
Kl. 10:15
BSF Nørrebro United Ballerup Idrætspark, Kunstgræs
237593
4 13-01-18
Kl. 15:15
Skjold (1) B. 82, Virum Kunst, Lundehusparken
237594
4 14-01-18
Kl. 11:30
B93 (1) HIK Kunst, Ryparken
237598
5 27-01-18
Kl. 09:00
Ishøj IF (1) Oversidder Ishøj Idrætscenter
237596
5 27-01-18
Kl. 10:15
FB B93 (1) Kunst, Jens Jessens Vej
237599
5 27-01-18
Kl. 13:30
HIK Nørrebro United Kunst, HIK
237597
5 28-01-18
Kl. 09:00
BSF Skjold (1) Ballerup Idrætspark, Kunstgræs
237600
5 28-01-18
Kl. 14:00
Hareskov IF B. 82, Virum Værløse Stadion Kunstgræs
237602
6 03-03-18
Kl. 10:15
Oversidder Hareskov IF
237601
6 03-03-18
Kl. 10:30
B. 82, Virum BSF Virumgård kunstgræsbane
237605
6 04-03-18
Kl. 12:00
Nørrebro United FB Kunst, Mimersparken
237604
6 04-03-18
Kl. 13:15
B93 (1) Ishøj IF (1) Kunst, Ryparken !
237603
6 04-03-18
Kl. 14:00
Skjold (1) HIK Kunst, Lundehusparken
237607
7 10-03-18
Kl. 09:00
Ishøj IF (1) Nørrebro United Ishøj Idrætscenter
237608
7 10-03-18
Kl. 10:15
Oversidder B93 (1)
237606
7 10-03-18
Kl. 10:15
FB Skjold (1) Kunst, Jens Jessens Vej
237609
7 10-03-18
Kl. 13:30
HIK B. 82, Virum Kunst, HIK
237610
7 11-03-18
Kl. 12:45
Hareskov IF BSF Værløse Stadion Kunstgræs
237613
8 17-03-18
Kl. 10:15
Skjold (1) Ishøj IF (1) Kunst, Lundehusparken
237612
8 17-03-18
Kl. 10:30
B. 82, Virum FB Virumgård kunstgræsbane
237611
8 18-03-18
Kl. 09:00
BSF HIK Top Danmark Hallen, kunstgræs
237615
8 18-03-18
Kl. 12:00
Nørrebro United Oversidder Kunst, Mimersparken
237614
8 18-03-18
Kl. 14:00
Hareskov IF B93 (1) Værløse Stadion Kunstgræs
237617
9 24-03-18
Kl. 09:00
Ishøj IF (1) B. 82, Virum Ishøj Idrætscenter
237618
9 24-03-18
Kl. 10:15
Oversidder Skjold (1)
237616
9 24-03-18
Kl. 10:15
FB BSF Kunst, Jens Jessens Vej
237619
9 24-03-18
Kl. 12:00
HIK Hareskov IF Kunst, HIK
237620
9 25-03-18
Kl. 15:00
B93 (1) Nørrebro United Kunst, Ryparken
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Bemærk at der IKKE skal udfyldes holdkort i VinterBold