U11 Drenge D (07) 8M VinterBOLD, Pulje 3

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested  
237843
1 12-11-17
Kl. 10:00
Oversidder Orient GI (2)
237842
1 18-11-17
Kl. 10:45
Fløng-Hedehusene Fodbold BK Vest, Rødovre Hedehusene idrætspark Kunstgræs !
237839
1 19-11-17
Kl. 09:00
Glostrup Oversidder Glostrup Idrætspark Kunstgræs
237840
1 19-11-17
Kl. 09:00
Kastrup FC Lejre Kunst, John Tranums Alle
237841
1 19-11-17
Kl. 11:30
AB Tårnby Greve Fodbold Kunst, Vestamager Idrætsanlæg
237847
2 26-11-17
Kl. 09:00
Greve Fodbold Kastrup Greve Idræts Center
237845
2 On 29-11-17
Kl. 23:59
Oversidder Fløng-Hedehusene Fodbold
237846
2 02-12-17
Kl. 11:00
FC Lejre Glostrup Lejrehallen
237844
2 03-12-17
Kl. 10:00
BK Vest, Rødovre Oversidder Espelunden Kunstgræs
237848
2 03-12-17
Kl. 12:00
Orient GI (2) AB Tårnby Rødovre Stadion Kunst
237849
3 16-12-17
Kl. 09:45
BK Vest, Rødovre Oversidder Espelunden Kunstgræs
237850
3 16-12-17
Kl. 09:45
Glostrup Greve Fodbold Glostrup Idrætspark Kunstgræs
237852
3 16-12-17
Kl. 10:45
Fløng-Hedehusene Fodbold FC Lejre Hedehusene idrætspark Kunstgræs
237851
3 17-12-17
Kl. 09:00
Kastrup Orient GI (2) Kunst, John Tranums Alle
237853
3 17-12-17
Kl. 09:45
Oversidder AB Tårnby
237854
4 On 10-01-18
Kl. 23:59
Oversidder Oversidder
237855
4 13-01-18
Kl. 10:30
FC Lejre BK Vest, Rødovre Lejrehallen
237856
4 14-01-18
Kl. 11:30
AB Tårnby Kastrup Kunst, Tårnby Stadion
237858
4 14-01-18
Kl. 11:40
Orient GI (2) Glostrup Rødovre Stadion Kunst
237861
5 On 24-01-18
Kl. 23:59
Oversidder FC Lejre
237862
5 27-01-18
Kl. 12:15
Fløng-Hedehusene Fodbold Orient GI (2) Hedehusene idrætspark Kunstgræs
237863
5 28-01-18
Kl. 11:15
Oversidder Kastrup
237859
5 28-01-18
Kl. 15:15
BK Vest, Rødovre Greve Fodbold Espelunden Kunstgræs
237860
5 28-01-18
Kl. 15:45
Glostrup AB Tårnby Glostrup Idrætspark Kunstgræs
237857
4 10-02-18
Kl. 09:00
Greve Fodbold Fløng-Hedehusene Fodbold Greve Idræts Center
237886
6 Ti 27-02-18
Kl. 16:15
Greve Fodbold Oversidder Greve Idræts Center
237884
6 03-03-18
Kl. 10:30
FC Lejre Oversidder Lejrehallen
237864
6 04-03-18
Kl. 09:00
Kastrup Glostrup Kunst, John Tranums Alle
237885
6 04-03-18
Kl. 09:30
AB Tårnby Fløng-Hedehusene Fodbold Kunst, Tårnby Stadion
237887
6 04-03-18
Kl. 11:40
Orient GI (2) BK Vest, Rødovre Rødovre Stadion Kunst
237889
7 On 07-03-18
Kl. 23:59
Oversidder Orient GI (2)
237890
7 10-03-18
Kl. 12:00
FC Lejre Greve Fodbold Lejrehallen
237891
7 10-03-18
Kl. 12:15
Fløng-Hedehusene Fodbold Kastrup Hedehusene idrætspark Kunstgræs
237888
7 10-03-18
Kl. 15:15
BK Vest, Rødovre AB Tårnby Espelunden Kunstgræs
237892
7 11-03-18
Kl. 09:45
Oversidder Glostrup
237893
8 17-03-18
Kl. 09:45
Glostrup Fløng-Hedehusene Fodbold Glostrup Idrætspark Kunstgræs
237894
8 18-03-18
Kl. 09:00
Kastrup BK Vest, Rødovre Kunst, John Tranums Alle
237896
8 18-03-18
Kl. 09:45
Oversidder Greve Fodbold
237897
8 18-03-18
Kl. 10:00
Orient GI (2) FC Lejre Rødovre Stadion Kunst
237895
8 18-03-18
Kl. 11:00
AB Tårnby Oversidder Kunst, Tårnby Stadion
237899
9 On 21-03-18
Kl. 23:59
Oversidder Kastrup
237900
9 24-03-18
Kl. 10:30
FC Lejre AB Tårnby Lejrehallen
237898
9 24-03-18
Kl. 15:15
BK Vest, Rødovre Glostrup Espelunden Kunstgræs
237902
9 25-03-18
Kl. 09:00
Greve Fodbold Orient GI (2) Greve Idræts Center
237901
9 25-03-18
Kl. 10:30
Fløng-Hedehusene Fodbold Oversidder Hedehusene idrætspark Kunstgræs
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Bemærk at der IKKE skal udfyldes holdkort i VinterBold