U11 Piger C (07) 8M VinterBOLD, Pulje 1 (2018)

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested  
238282
1 18-11-17
Kl. 12:30
Tårnby FF Frederikssund FB Kunst, Vestamager Idrætsanlæg
238284
1 18-11-17
Kl. 13:00
B. 1973, Herlev Vestia Elverroad Kunstgræs !
238281
1 19-11-17
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub Roskilde Pigefodbold Allerød Idrætspark
238280
1 19-11-17
Kl. 11:00
B 1908 Lyngby Boldklub 1921 Sundby Idrætspark
238283
1 19-11-17
Kl. 12:45
Hareskov IF IF Skjold Birkerød Værløse Stadion Kunstgræs
238286
2 02-12-17
Kl. 08:45
Lyngby Boldklub 1921 Hareskov IF Lyngby Stadion
238285
2 03-12-17
Kl. 11:00
IF Skjold Birkerød B. 1973, Herlev Birkerød Stadion
238287
2 03-12-17
Kl. 11:30
Roskilde Pigefodbold B 1908 Himmelev Idrætspark
238289
2 03-12-17
Kl. 12:00
Vestia Tårnby FF Kunst, Bavnehøj IA
238294
3 16-12-17
Kl. 09:30
B. 1973, Herlev Tårnby FF Elverroad Kunstgræs
238290
3 16-12-17
Kl. 12:30
IF Skjold Birkerød Lyngby Boldklub 1921 Birkerød Stadion
238291
3 17-12-17
Kl. 15:00
B 1908 Frederikssund FB Sundby Idrætspark UDS
238293
3 Ti 19-12-17
Kl. 18:00
Hareskov IF Roskilde Pigefodbold Værløse Stadion Kunstgræs
238295
4 13-01-18
Kl. 11:45
Lyngby Boldklub 1921 B. 1973, Herlev Lyngby Stadion !
238298
4 13-01-18
Kl. 12:15
Frederikssund FB Hareskov IF Frederikssund Stadion Kunstgræs
238297
4 13-01-18
Kl. 12:30
Tårnby FF Allerød Fodbold Klub Kunst, Vestamager Idrætsanlæg !
238299
4 14-01-18
Kl. 10:30
Vestia B 1908 Kunst, Bavnehøj IA
238296
4 14-01-18
Kl. 11:30
Roskilde Pigefodbold IF Skjold Birkerød Himmelev Idrætspark
238300
5 27-01-18
Kl. 12:00
IF Skjold Birkerød Frederikssund FB Birkerød Stadion
238304
5 27-01-18
Kl. 14:00
B. 1973, Herlev Allerød Fodbold Klub Elverroad Kunstgræs !
238301
5 28-01-18
Kl. 09:30
B 1908 Tårnby FF Sundby Idrætspark
238302
5 28-01-18
Kl. 10:30
Lyngby Boldklub 1921 Roskilde Pigefodbold Lyngby Stadion
238303
5 28-01-18
Kl. 11:30
Hareskov IF Vestia Værløse Stadion Kunstgræs
238316
8 03-02-18
Kl. 11:30
Allerød Fodbold Klub IF Skjold Birkerød Blovstrød Idrætsanlæg Kunstgræs
238288
2 04-02-18
Kl. 11:00
Frederikssund FB Allerød Fodbold Klub Frederikssund Stadion Kunstgræs
238292
3 24-02-18
Kl. 09:45
Allerød Fodbold Klub Vestia Allerød Idrætspark Kunstgræs
238306
6 03-03-18
Kl. 08:45
Roskilde Pigefodbold B. 1973, Herlev Himmelev Idrætspark !
238307
6 03-03-18
Kl. 11:45
Tårnby FF Hareskov IF Kunst, Vestamager Idrætsanlæg
238308
6 03-03-18
Kl. 14:00
Frederikssund FB Lyngby Boldklub 1921 Frederikssund Stadion Kunstgræs
238305
6 04-03-18
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub B 1908 Allerød Idrætspark ANN
238309
6 04-03-18
Kl. 12:00
Vestia IF Skjold Birkerød Kunst, Bavnehøj IA
238314
7 11-03-18
Kl. 09:30
B. 1973, Herlev B 1908 Elverroad Kunstgræs
238310
7 11-03-18
Kl. 11:00
IF Skjold Birkerød Tårnby FF Birkerød Stadion
238313
7 11-03-18
Kl. 12:45
Hareskov IF Allerød Fodbold Klub Værløse Stadion Kunstgræs
238312
7 11-03-18
Kl. 13:30
Roskilde Pigefodbold Frederikssund FB Himmelev Idrætspark
238311
7 Fr 16-03-18
Kl. 19:45
Lyngby Boldklub 1921 Vestia Lyngby Stadion ANN
238318
8 17-03-18
Kl. 11:00
B. 1973, Herlev Frederikssund FB Elverroad Kunstgræs !
238317
8 17-03-18
Kl. 11:15
Tårnby FF Lyngby Boldklub 1921 Kunst, Vestamager Idrætsanlæg
238319
8 18-03-18
Kl. 10:30
Vestia Roskilde Pigefodbold Kunst, Bavnehøj IA
238315
8 18-03-18
Kl. 11:00
B 1908 Hareskov IF Sundby Idrætspark
238322
9 24-03-18
Kl. 08:45
Roskilde Pigefodbold Tårnby FF Himmelev Idrætspark
238324
9 24-03-18
Kl. 12:15
Frederikssund FB Vestia Frederikssund Stadion Kunstgræs
238321
9 24-03-18
Kl. 13:15
Lyngby Boldklub 1921 Allerød Fodbold Klub Lyngby Stadion
238320
9 25-03-18
Kl. 10:00
IF Skjold Birkerød B 1908 Birkerød Stadion
238323
9 25-03-18
Kl. 11:30
Hareskov IF B. 1973, Herlev Værløse Stadion Kunstgræs
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Bemærk at der IKKE skal udfyldes holdkort i VinterBold