U14 Drenge 4 (04) Forår, Pulje 4

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
486976
1 07-04-18
Kl. 10:00
Ørslev GIF (V) Væggerløse Ørslev Sportsplads 4-1
486979
Kampfakta
1 07-04-18
Kl. 12:00
IF Svend Gønge Tingsted Køng Idrætsplads 4-0
486980
1 Ti 10-04-18
Kl. 18:15
Holmegaard GB NFB/NAB Holmegårdhallen 1-4
486978
1 On 11-04-18
Kl. 18:30
DMI/B1990 FC Nakskov Nysted Stadion UHT!
486982
2 14-04-18
Kl. 10:00
Væggerløse IF Svend Gønge Garant Arena 4-3
486984
2 15-04-18
Kl. 11:00
FC Nakskov Langebæk Alliancen OK+ stadion 7-2
486983
2 15-04-18
Kl. 12:00
FK Sydsjælland 05 Ørslev GIF (V) Lov Stadion 9-1
486981
Kampfakta
2 Ma 16-04-18
Kl. 18:45
Tingsted Holmegaard GB Zoo Banen (11 mands kunst) 1-7
486987
3 Ti 17-04-18
Kl. 17:30
Ørslev GIF (V) FC Nakskov Ørslev Sportsplads UHT!
486985
2 To 19-04-18
Kl. 18:00
NFB/NAB DMI/B1990 Burger King Arena Nr. Alslev 1-2
486990
3 Fr 20-04-18
Kl. 18:15
Holmegaard GB DMI/B1990 Holmegårdhallen 0-2
486986
Kampfakta
3 Fr 20-04-18
Kl. 18:45
Tingsted Væggerløse Tingsted stadion 4-5
486988
3 21-04-18
Kl. 10:00
Langebæk Alliancen NFB/NAB Stensved Stadion UHT!
486989
Kampfakta
3 21-04-18
Kl. 12:00
IF Svend Gønge FK Sydsjælland 05 Køng Idrætsplads 1-4
486993
4 Ti 24-04-18
Kl. 18:30
DMI/B1990 Langebæk Alliancen Nysted Stadion 8-0
486995
Kampfakta
4 On 25-04-18
Kl. 18:15
NFB/NAB Ørslev GIF (V) Burger King Arena Nr. Alslev 16-1
486991
4 28-04-18
Kl. 10:15
Væggerløse Holmegaard GB Garant Arena 4-3
487000
5 Ti 01-05-18
Kl. 18:30
Holmegaard GB Langebæk Alliancen Holmegårdhallen UHT!
486999
5 Ma 07-05-18
Kl. 18:15
IF Svend Gønge NFB/NAB Køng Idrætsplads 4-2
487002
6 Ti 08-05-18
Kl. 18:00
FK Sydsjælland 05 Holmegaard GB Lov Stadion 3-5
487001
Kampfakta
6 On 09-05-18
Kl. 17:45
Langebæk Alliancen Ørslev GIF (V) Stensved Stadion 6-3
487005
Kampfakta
6 12-05-18
Kl. 10:00
NFB/NAB Tingsted Burger King Arena Nr. Alslev 3-6
487004
6 12-05-18
Kl. 12:30
FC Nakskov Væggerløse OK+ stadion 0-5
487003
6 13-05-18
Kl. 10:00
DMI/B1990 IF Svend Gønge Nysted Stadion 5-2
486977
1 On 16-05-18
Kl. 18:30
Langebæk Alliancen FK Sydsjælland 05 Stensved Stadion HHT!
486997
5 Ti 22-05-18
Kl. 18:00
Ørslev GIF (V) DMI/B1990 Ørslev Sportsplads 1-7
486998
5 Ti 22-05-18
Kl. 18:00
Væggerløse FK Sydsjælland 05 Garant Arena 3-1
487006
Kampfakta
7 26-05-18
Kl. 10:00
Tingsted DMI/B1990 Tingsted stadion 0-4
487009
7 26-05-18
Kl. 11:00
IF Svend Gønge Langebæk Alliancen Køng Idrætsplads UHT!
487008
7 26-05-18
Kl. 12:00
FK Sydsjælland 05 FC Nakskov Lov Stadion UHT!
487007
7 27-05-18
Kl. 10:30
Væggerløse NFB/NAB Garant Arena 0-2
487011
7 27-05-18
Kl. 11:00
Holmegaard GB Ørslev GIF (V) Holmegårdhallen 4-7
487012
8 Ti 29-05-18
Kl. 17:30
Ørslev GIF (V) IF Svend Gønge Ørslev Sportsplads 2-6
486996
Kampfakta
5 To 31-05-18
Kl. 18:30
Tingsted FC Nakskov Tingsted stadion 1-1
487014
8 02-06-18
Kl. 10:00
DMI/B1990 Væggerløse Nysted Stadion 2-0
487015
Kampfakta
8 03-06-18
Kl. 11:00
Holmegaard GB FC Nakskov Holmegårdhallen 9-0
486992
Kampfakta
4 Ma 04-06-18
Kl. 18:30
FK Sydsjælland 05 Tingsted Lov Stadion 5-2
487016
8 To 07-06-18
Kl. 18:30
NFB/NAB FK Sydsjælland 05 Kvickly park 4-2
487019
Kampfakta
9 Fr 08-06-18
Kl. 17:30
FK Sydsjælland 05 DMI/B1990 Lov Stadion 6-3
487017
Kampfakta
9 09-06-18
Kl. 09:30
Tingsted Ørslev GIF (V) Tingsted stadion 7-1
487018
9 09-06-18
Kl. 10:00
Væggerløse Langebæk Alliancen Garant Arena UHT!
487020
9 09-06-18
Kl. 12:00
IF Svend Gønge Holmegaard GB Køng Idrætsplads 0-3
487021
9 09-06-18
Kl. 12:00
FC Nakskov NFB/NAB OK+ stadion 2-0
486994
4 On 13-06-18
Kl. 18:30
FC Nakskov IF Svend Gønge OK+ stadion 2-4
487013
Kampfakta
8 To 14-06-18
Kl. 18:00
Langebæk Alliancen Tingsted Stensved Stadion 1-2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Turneringsafslutning:

Puljevinderne spiller finalestævne (Final 4) lørdag den 16. juni i Ølstykke.

Semifinaler 16. juni kl. 10.00 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
Kamp 2: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1

Finale og 3-4 plads 16. juni kl. 13.30 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2