8-Kvindesenior 1 - Forår, Pulje 6

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
933201
1 Ma 09-04-18
Kl. 18:45
SIF DMI Dahl A/S Park HHT!
933202
Kampfakta
1 On 11-04-18
Kl. 18:45
Guldborg (1) Ny Kappel BK 07 NFC Anlæg Nord 4-0
933203
1 On 11-04-18
Kl. 18:45
B. Frem TGB Inges Auto Park 0-6
933204
1 On 11-04-18
Kl. 18:45
Væggerløse Horslunde Garant Arena 0-0
933205
2 On 18-04-18
Kl. 19:00
TGB Væggerløse TGB´s anlæg 0-0
933206
2 On 18-04-18
Kl. 19:00
Branderslev IF B. Frem Branderslev stadion 1-0
933219
2 On 18-04-18
Kl. 19:00
Horslunde Guldborg (1) Horslunde stadion 2-2
933217
Kampfakta
2 To 19-04-18
Kl. 19:00
DMI Eskilstrup BK DMI´s anlæg 1-2
933218
Kampfakta
2 21-04-18
Kl. 15:00
Ny Kappel BK 07 SIF Kappel stadion 0-5
933224
3 Ma 23-04-18
Kl. 18:00
Væggerløse Guldborg (1) Garant Arena Resultatformidling
933220
3 On 25-04-18
Kl. 19:00
TGB Branderslev IF TGB´s anlæg Resultatformidling
933221
3 On 25-04-18
Kl. 19:00
Eskilstrup BK Ny Kappel BK 07 Eskilstrup stadion Resultatformidling
933222
3 On 25-04-18
Kl. 19:00
SIF Horslunde Dahl A/S Park Resultatformidling
933223
3 On 25-04-18
Kl. 19:00
B. Frem DMI Inges Auto Park Resultatformidling
933227
4 Ma 30-04-18
Kl. 19:00
Guldborg (1) SIF Guldborg stadion Resultatformidling
933225
4 Ti 01-05-18
Kl. 19:00
Branderslev IF Væggerløse Branderslev stadion Resultatformidling
933229
4 Ti 01-05-18
Kl. 19:00
Horslunde Eskilstrup BK Horslunde stadion Resultatformidling
933226
4 To 03-05-18
Kl. 19:00
DMI TGB DMI´s anlæg Resultatformidling
933228
4 05-05-18
Kl. 11:00
Ny Kappel BK 07 B. Frem Kappel stadion Resultatformidling
933232
5 On 09-05-18
Kl. 19:00
Branderslev IF DMI Branderslev stadion Resultatformidling
933233
5 On 09-05-18
Kl. 19:00
B. Frem Horslunde Inges Auto Park Resultatformidling
933234
5 On 09-05-18
Kl. 19:15
Væggerløse SIF Garant Arena Resultatformidling
933230
5 On 09-05-18
Kl. 19:15
TGB Ny Kappel BK 07 TGB´s anlæg Resultatformidling
933231
5 On 09-05-18
Kl. 19:15
Eskilstrup BK Guldborg (1) Eskilstrup stadion Resultatformidling
933235
6 Ma 14-05-18
Kl. 19:00
SIF Eskilstrup BK Dahl A/S Park Resultatformidling
933237
6 On 16-05-18
Kl. 18:00
Guldborg (1) B. Frem Guldborg stadion Resultatformidling
933239
6 On 16-05-18
Kl. 19:00
Horslunde TGB Horslunde stadion Resultatformidling
933236
6 To 17-05-18
Kl. 19:00
DMI Væggerløse DMI´s anlæg Resultatformidling
933238
6 19-05-18
Kl. 15:00
Ny Kappel BK 07 Branderslev IF Kappel stadion Resultatformidling
933244
7 On 23-05-18
Kl. 18:00
Væggerløse Eskilstrup BK Garant Arena Resultatformidling
933241
7 On 23-05-18
Kl. 19:00
Branderslev IF Horslunde Branderslev stadion Resultatformidling
933243
7 On 23-05-18
Kl. 19:00
B. Frem SIF Inges Auto Park Resultatformidling
933240
7 On 23-05-18
Kl. 19:15
TGB Guldborg (1) TGB´s anlæg Resultatformidling
933242
7 To 24-05-18
Kl. 19:00
DMI Ny Kappel BK 07 DMI´s anlæg Resultatformidling
933245
8 On 30-05-18
Kl. 19:00
Eskilstrup BK B. Frem Eskilstrup stadion Resultatformidling
933246
8 On 30-05-18
Kl. 19:00
SIF TGB Dahl A/S Park Resultatformidling
933268
8 On 30-05-18
Kl. 19:00
Væggerløse Ny Kappel BK 07 Garant Arena Resultatformidling
933269
8 On 30-05-18
Kl. 19:00
Horslunde DMI Horslunde stadion Resultatformidling
933267
8 On 30-05-18
Kl. 19:15
Guldborg (1) Branderslev IF Guldborg stadion Resultatformidling
933200
1 02-06-18
Kl. 11:00
Eskilstrup BK Branderslev IF Eskilstrup stadion Resultatformidling
933271
9 Ti 05-06-18
Kl. 18:15
Branderslev IF SIF Branderslev stadion Resultatformidling
933270
9 On 06-06-18
Kl. 19:00
TGB Eskilstrup BK TGB´s anlæg Resultatformidling
933273
9 On 06-06-18
Kl. 19:00
B. Frem Væggerløse Inges Auto Park Resultatformidling
933274
9 On 06-06-18
Kl. 19:00
Ny Kappel BK 07 Horslunde Kappel stadion Resultatformidling
933272
9 To 07-06-18
Kl. 19:00
DMI Guldborg (1) DMI´s anlæg Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Turneringsafslutning:

Kvartfinaler søndag den 10. juni kl. 12.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 16. juni kl. 11.15 i Borup
kamp 3: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 3
kamp 4: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 4

Finale samt 3-4 plads lørdag den 16. juni kl. 13.45 i Borup.
kamp 5: Finale Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 6: 3-4 plads Taber kamp 3 - Taber kamp 4